FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Desiu

Post autor: Desiu »

Witam, jakie są birdy w FFX? Które to potwory i gdzie występują? Prosze o szybką odpowiedź!
dami

Post autor: dami »

Birdy

Besaid Condor
djose road chyba Simurgh
bikanel Alcyone

i to chyba tyle :wink:
Banasz

Post autor: Banasz »

jaki skarb trzeba zdobyc w zanarkand zeby odblokowac anime? myslalem ze to sun crest i go zdobylem, lecz niestety posag zanarkand nie chce sie zapalic w baaj tample;/
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

musisz drugi raz ukończyć cloister of trials w Zanarkand z tego, co pamiętam.
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Tomek

Post autor: Tomek »

Sun Crest jest potrzebny by ulepszyć najlepszą broń Tidusa
dami

Post autor: dami »

czy to jest pytanie ??
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

dami pisze:czy to jest pytanie ??
Wydaje mi się, że to było do Banasza _^_
dami

Post autor: dami »

ale i tak mu nic nie pomogl :grin: :grin:
Banasz

Post autor: Banasz »

juz zrobione wszystko, dzieki! ale mam taka kwestie do zastanowienia sie, jak myslicie ktore celestiale sa warte wyekwipowania dla dobrze wymaksowanej postaci, a dla ktorych postaci lepiej zrobic bronie samemu?
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Banasz pisze:juz zrobione wszystko, dzieki! ale mam taka kwestie do zastanowienia sie, jak myslicie ktore celestiale sa warte wyekwipowania dla dobrze wymaksowanej postaci, a dla ktorych postaci lepiej zrobic bronie samemu?
Wszystkie, dlaczego???
A dla tego że kazdy z celestiali ma specjalną właściwość np. celestial Tidusa zadaje większe obrażenia gdy Tidus ma maksymalne HP, jest to bonus dodawany do obrarzeń, czym mniej HP Tidus ma tym mniejszy bonus otrzymuje do ataku, odwrotnie z celestialem Aurona, który zadaje więcej obrarzeń jak ma mniej HP.

próbowałem kiedyś samemu zrobić bronie dla postaci ale celestialom nie dorastały do pięt, nawet jak miały te same właściwości to nadal robiły znacznie mniejsze obrażenia, ja założyłem wszystkim moim postacią Celestiale.
dami pisze:sorry ale jest ktoś kto ma lepsze noty ( nie wiem jakim cudem ) ale... z reszta zobaczcie sami http://pl.youtube.com/watch?v=mVg8faNSVA8
Mósiał użyć kodu Game Sharka, ja mam pełne grid sphere i wszytkie +3 i mniejsze zamienione na większe, a nawet jeśli, jest to niemożliwe że ma wszystkie statystyki na max i HP w okolicy 98000, albo jest na to jakiś trick albo poprostu Game Shark.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

cuda, czytaj, Crow ma +30%hp w armorze, zamiast auto haste, zatem nie oskarzaj jednego z lepszych graczy FFX że używa GS

% oczywiście, %...
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Rusty pisze:cuda, czytaj, Crow ma +30%hp w armorze, zamiast auto haste, zatem nie oskarzaj jednego z lepszych graczy FFX że używa GS

% oczywiście, %...
Nie miałem zamiaru nikogo o nic oskarżać,
a skoro tak dobrze go znasz to powiedz mi jakim cudem Ma statsy wszystkie na 255 i hp na 98449. No i co że ma +30%HP, żeby HP mieć 98449 przy pomocy +30%HP to musiał by mieć około 77000HP mimo że ma statystki wszystkie na 255.

Wytłumacz mi jak osiągnąć takie statsy i HP bez GS mimo że sphere grid jest przepełnione to z przyjemnością usune to stwierdzenie z mego posta scoro ono cię tak irytuje.

Wyczytałem na jakimś zagranicznym forum że można usuwać umiejętności by podbudować statsy, co uważałem za brednie bo w mojej wesji jest niemożliwe usunięcie umiejętności z sphere grid, ale nie jestem pewien bo nie widziałem przecież wszyskich wersji gry.
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Cóż, dziwne mi się zadały ataki, bo Auron miał tan coś takiego Cura, Cura+ i Cura++. Czy hiszpańska odmiana Cure, Cura i Curaga?

I dlaczego nie używał przy leczeniu X-Potion? Przecież on uzdrawia w pełni?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

x-pot = 9999 max

nodów na sferze masz 828, w tym 77 umiejętności co daje 751 wolnych punktów

zakładając że auron ma statsy początkowe ZERO, daje to nam wynik że potrzebuje on żeby wymaksować wszystko, hm hm 512, co pozostawia nam 239 wolnych slotow na HP, a to daje 71700HP, ale jednak auron nie zaczyna z samymi zerami... 30% z 71700 to 25150:) proponuję policzyć sobie samemu. dziękuję za uwagę

edit: a co mi tam http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/197344/46942 link jak byk będzie widoczny, może ktoś przeczyta sobie..

btw. clear sphere dostajemy po odblokowaniu ultima bustera, a najlepiej się maksuje wszystko mając normalną siatkę.... a i na koniec bo przypomniałem sobie żeby mieć MP 1000 potrzeba 25 gridów, oczywiście jeżeli postacie startują ze statsami 0 all :)
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Rusty pisze:nodów na sferze masz 828, w tym 77 umiejętności co daje 751 wolnych punktów

zakładając że auron ma statsy początkowe ZERO, daje to nam wynik że potrzebuje on żeby wymaksować wszystko, hm hm 512, co pozostawia nam 239 wolnych slotow na HP, a to daje 71700HP, ale jednak auron nie zaczyna z samymi zerami... 30% z 71700 to 25150:) proponuję policzyć sobie samemu. dziękuję za uwagę

edit: a co mi tam http://www.gamefaqs.com/c...le/197344/46942 link jak byk będzie widoczny, może ktoś przeczyta sobie..
Hmm... skoro tak to widocznie mam na sphere gryd czegoś znacznie za dużo
czeka mnie sprawdzenie 751 nodów :P

dzięki za podpowiedź Rusty, wypełniłem slotami +4 całe sphere grid i wydawało mi się że więcej się nie da, patrzyłem się aż postacie mają 255 a potem nastepny stats. musze jeszcze raz wszystko sprawdzić.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”