Summony, Aeony i spółka

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Jakby nie patrzec animacja bahamuta wymiata wlasciwie w kazdym finalu poczawszy od tych nesowych, poprzez super nintendo ( dla niewtajemniczonych = konsola snes -.-) do ps/pc... przyznam sie ze w dalsze nie gralem, jakos nie moge sie przekonac do ps2, zreszta juz nie ma sesu jej kupowac - ps3 coming soon wiec nie mnie oceniac jak fachowcy z kraju kwitnacej wisni wykonali animacje do x i x-2 :).
Pozadne animacje bez watpienia widzimy tez u diabload, hadesa czy wszelkich feniksow.

Teraz maly off-top... zastanawialiscie sie kiedys dlaczego jesli najlepszym summem w finalu nie jest krol smokow, jego animacja jest zazwyczaj jedna z najgorszych w danym finalu? -.- Eden... KotR (bez urazy dla tych co lubia, ale jakies to takie zamazane i za szybkie [chyba jestem za stary :<] zeby sie moc dokladnie przyjzec

Kolejny off-top :mrgreen: jak sie miewa wasza psychika gdy widzicie ptaszka z pradem w viii :mrgreen: , mimo ze gram we wszystkie finale od lat ciagle jakos dziwnie sie czuje nie widzac Ramucha w roli pana lightningow
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Eiko pisze:Mi właśnie ten z FFX się w ogóle nie podobał, a jak pierwszy raz go zobaczyłam to szok co to ma być to w ogóle nie podobne do poprzednich bahamutów jest... Tamte takie ładne, a ten?? Teraz jakoś się przyzwyczaiłam.
Bahamut z FFX jest badziewny. Przekolorowany i ...dziwny. Też mi się nie podoba.

Ale Bahamut zawsze potrafi wyrządzić swoje i jest to jeden z najlepszych (no bo nie zawsze najlepszy :) ).. No popatrzcie co się stało w ff9

Kod: Zaznacz cały

jak Bahamut zaatakował Alexandrię i Lifa Tree
i jakie szkody wyrządził.Król smoków...
Końcowgo bossa w ff5 pokonałam mimic-ując Bahamuta, więc chyba nie muszę mówić dalej :)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Faris pisze:Eiko napisał/a:
Mi właśnie ten z FFX się w ogóle nie podobał, a jak pierwszy raz go zobaczyłam to szok co to ma być to w ogóle nie podobne do poprzednich bahamutów jest... Tamte takie ładne, a ten?? Teraz jakoś się przyzwyczaiłam.

Bahamut z FFX jest badziewny. Przekolorowany i ...dziwny. Też mi się nie podoba.
Owszem - czerwone skrzydełka, "mało-smocza" paszcza, to kółko nad skrzydłami (jak mnie to wkurza). Znacznie lepiej wygląda Dark Bahamut, bo chociaż kolory ma właściwe dla Summona/Espera/GFa/Eidolona Bahamuta. Do Mega Flare też musze się przyczepić - denerwujące kółko i wykonywanie tego na czworakach - czyżby Diablo 2+ ? Za to sama animacja Flare jest świetna - znakomite połaczenie koncepcji: chmurek z FF 5, Neo Bahamuta z FF 7 i słupa eksplozji po uderzeniu z FF 8.
CoD pisze:Jak sie miewa wasza psychika gdy widzicie ptaszka z pradem w viii Mr. Green , mimo ze gram we wszystkie finale od lat ciagle jakos dziwnie sie czuje nie widzac Ramucha w roli pana lightningow
Bardzo dobrze. Quizacotl świetnie wygląda w tej roli, a do tego też jest bogiem, tyle że z mitologii Inków. Poza tym Ramuh już od FF 5 walczy z innymi istotami o władzę nad Błyskawicami - w FF 5 z Syldrą, w FF 8 zastępuje go Quizacotl, a w FFX Ixion (taki przerośnięty Mesmerize z FF8).
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Paszcza może i smocza, ale jakiś taki mały mi sie wydaje i gruby :?

Ja sie musze przyczepić do Magus Sisters... Wkurza mnie niemożność wydawania normalnych komend... Tylko jakieś duperoły się pojawiają w menu, poza tym siostrzyczki sobie break robią wtedy kiedy nie trzeba :]
Sephiria pisze:a w FFX Ixion (taki przerośnięty Mesmerize z FF8).
:lol:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sephiria pisze:Owszem - czerwone skrzydełka, "mało-smocza" paszcza, to kółko nad skrzydłami (jak mnie to wkurza). Znacznie lepiej wygląda Dark Bahamut, bo chociaż kolory ma właściwe dla Summona/Espera/GFa/Eidolona Bahamuta. Do Mega Flare też musze się przyczepić - denerwujące kółko i wykonywanie tego na czworakach
Tja. Mało smoczy jest. Za mało. Ale i tak swego czasu najbardziej o lubiłam...
Izrail pisze:Ja sie musze przyczepić do Magus Sisters... Wkurza mnie niemożność wydawania normalnych komend... Tylko jakieś duperoły się pojawiają w menu, poza tym siostrzyczki sobie break robią wtedy kiedy nie trzeba :]
Jak je odpowiednio rozpracujesz to będa robiły tylko to, co potrzebne i bez robienia sobie odpoczynków ;) Mi bardzo to pasuje. Uwielbiam Maguski, a dopiero za 8mym razem jak przechodze FFX (głównie na rzecz mixów) mnie przekonały. zwłaszcza ta czerwona i wysoka...Hikaru...czy Sandy, Mandy...bla bla bla. Razzia jest boskie.
Poza tym kocham wręcz Animę. Jej przyzwanie i w ogóle...Ah, oh, mniami. No i przyzywam ją, a ona jeden zwykły atak i po balu :? ;) Yojimbo jest swietny, ale tylko, gdy się ma kasę i dobre z nim układy. Ifrit jest mały...za mały w porównaniu. Valefor mi przypomina wielkiego koguta, a Ixion bardziej pudla niz jednorożca. Shiva rlz, ale słaba jest w porównaniu do Animy czy Magus Sisters.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Czips pisze:JEszcze Wspomniany BAhamut
Gdy by mu zdjąc to kółko z pleców,troszke zmienic kolor skrzydełek,wygladał by bardziej sympatycznie.Ogólnie jego design mi sie widzie,no ale to kółko blee.... :572:
FF XII W trakcie katowania
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

CoD pisze:Jakby nie patrzec animacja bahamuta wymiata wlasciwie w kazdym finalu poczawszy od tych nesowych, poprzez super nintendo
hmm tak w pierwszych częściach raczej specjalnych "animacji" to on nie miał :). Pojawiał się, zamrygał i zadał ostrego damage'a.
CoD pisze:Pozadne animacje bez watpienia widzimy tez u diabload, hadesa czy wszelkich feniksow.
No jahaa :) feniksy rządzą!
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

:mrgreen: , a co do wczesniejszych czesci to ja powiem ze jak na snesa to to nawet jest animacja :D
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

pho3n1x pisze:feniksy rządzą!
Szczególnie ten cudowny z FF9 :] Choć ten z FF8 też nie jest zły.
Słodziutki Chocobo w FFVIII też jest wspaniały :) Co prawda widziałam tylko jeden jego atak (niestety), ale i tak jest ładniutki :) Animacja oczywiście
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Pierwszy Bahamut, jakiego miałam, to był ten z FF8 - zrobił na mnie ogromne wrażenie, kiedy po raz pierwszy z nim walczyłam. Nieźle potrafił dokopać za pomocą Mega Flare, jak drużyna była na niskich poziomach, no i ten smoczy wygląd bardzo mi przypadł do gustu..
W FF7 mamy juz Bahamutów niezłą gromadę, a każdy z nich prezentował się świetnie i przyzwania zrobione były starannie.. Nie liczę części Snesowych ,bo tam animacji przyzwań po prostu nie ma - kilka pikseli imitujących ogien i płomienie :)
W FF 9 Bahamut

Kod: Zaznacz cały

doczekał się nawet własnego filmiku
a jego design nie odbiegał zbytnio od tego z poprzednich części.
Natomiast Bahamut z FF10 to kompletna porażka designera. Kolorowy do bólu, złote elementy na skrzydłach i obręcz na plecach..brrr...srogo się na tym Aeonie zawiodłam..
Może są chętni na figurkę :)
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Ivy pisze:Może są chętni na figurkę n
O shit ale tandeta... dobrze że nie grałem w ffx. Król smoków powinien wyglądać jak... kól smoków a nie choinka.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

pho3n1x pisze:dobrze że nie grałem w ffx
Może jednak powinieneś żałować ;) :
Shiva
Ten summon zawsze jest pięknie animowany..przyczepiłabym się minimalnie do korony, którą nosi na głowie w FF9.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Ja zawsze lubiłam Hades'a - pana podziemi... :twisted: Fajny był Cerberus z FFVIII... Fenrir też fajny... Ech... :] Ale Shiva - muszę przyznać, ze bardzo fajna... Zawsze fajnie wyglądała... :)
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

No, przeszedłem już FF7, więc mogę się wypowiadać. :) A więc, "kurczak-tłuścioch" ;) jest całkiem zabawny. W Ifricie jedyne co mi się nie podoba, to jego kolor. Kto widział zielonego demona ognia?! Shiva jak zawsze :one:. Piorunujący dziadzio znany jako Ramuh jest niezły, ładnie animowali Leviathana. Dochodzą jeszcze Bahamuty (ale nie mogłem zdobyć ZERO :( ) czy opiewani KoR. Phoenix jest w porządku, więc czy jest jakiś summon który źle wygląda?
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ababeb pisze:est jakiś summon który źle wygląda?
Titan i Kujata. Pudzianowski i Dzik :>

Ramuh jest w porząsiu, ale mogli troche jego atak urozmaicić, bo takie same pioruny latające to jak na dyskotece wygląda :?
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”