Summony, Aeony i spółka

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Boni pisze:
Ababeb pisze:"To ma być GF słońca!? Przecież to GF internetu!"
To GF niewieszczego, ale przynajmniej prezentuje klasę w tym co robi ;)
Po pierwsze - cytowałem Isię. Po drugie - na Krypcie było że to GF słońca, a KRYPTA NIGDY NIE KŁAMIE!!! :lol: :lol: :lol: Po trzecie - chyba skojarzyło się jej tak przez ten układ współrzędnych. :P Po czwarte - ona w ogóle jest dziwna. :P (to u nas rodzinne... Saga! :wink: )
Boni pisze:Co do Ifritów. Najgorsze to te z FF7 i FF9. No sory ale zielony Ifrit? Albo Ifrit z naramiennikami? :shock:
Że też zacząłem zbierać kasę na FF7... zaczynam się bać. :shocked:
Boni pisze:W FF8 to co innego 8)
Ano, ten wygląda świetnie. Bałem się tylko, że będzie miał zjechaną twarz, ale tu się nie zawiodłem. :)
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Boni napisał/a
Co do Ifritów. Najgorsze to te z FF7 i FF9.
Mi się Ifrit w FF7 podobał, a szczególnie jego pojawienie się, czyli wyskok z pod ziemi, okrzyk i rozchodząca się fala płomieni, robiło wrażenie.
Ja się tam jego zielonym kolorem nie przejmowałem.

jeśli chodzi o Ifrita z FF9 to też mi się nie spodobał, te jego zakręcone rogi sprawiały że wyglądał jak palący się kozioł.

Bardzo mi się podobał Ifrit z FFX i jego limit break, jednak zdziwiło mnie to że atakuje on trzykrotnie a zadaje jednokrotne obrażenia
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Na mnie osobiście największe wrażenie przy "pierwszym kontakcie" zrobił KOTR... choć Hades i Bahamucik ZERO były również niczego sobie.

Ale mój ulubiony summon to Odin - z mieczykiem... Tyle ze nie ten z FF 8 (do szału mnie doprowadza w tej grze jego losowe pojawianie sie w walkach...).

Co do FF 9 - Bahamut rulez :D Ark natomiast jest wg. mnie przekombinowany
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Najwieksze wrażenie robio KOTR, fajny jest też Eden, też robi niezłe wrażenie. Jednak najbardziej podobaja mi się Bahamuty w kazdy z finali w które maiłem okazje grać
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Na mnie wrazenie wywrał Choco/Mog w FF VII ale ten spadajacy z góry,jak to zobaczyłem to zaliczyłem ROTFLa :D
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

TomajS pisze:Na mnie wrazenie wywrał Choco/Mog w FF VII ale ten spadajacy z góry,jak to zobaczyłem to zaliczyłem ROTFLa
Nie ty jeden :D Mnie to do dzisiaj rozbraja. To chyba najbardziej zwałowy summon z serii (a raczej jego rzadka odmana)...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

kwazi pisze:Ale mój ulubiony summon to Odin - z mieczykiem...
Kiedyś też się nim zachwycałam, a teraz mi przeszło...
kwazi pisze:Tyle ze nie ten z FF 8 (do szału mnie doprowadza w tej grze jego losowe pojawianie sie w walkach...).
To go nie zdobywaj ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

kwazi pisze:Ale mój ulubiony summon to Odin - z mieczykiem...
Odyn jak Odyn ale pięcioręczny Gilgamesh ... fajny koleś, chociaż wkurza mnie jego Excalipoor.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

pho3n1x pisze:pięcioręczny Gilgamesh
Czteroręczny chyba... I Gilgamesha w ogóle nie trawie... Szajs totalny...
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Pięcioręczny ! Kiedyś w quizie było :)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

pho3n1x pisze:Pięcioręczny ! Kiedyś w quizie było
On miał podobno z 8 rąk. Na plecach miał parę.

:P
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

w FF 5 miał 8, w FF 8 miał 5 - to nie przypadek ^^ A w FF 8 ma 5, bo 4 z lewej i 1 z prawej - te pozostałe 3 to atrapy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Nigdy nie zajmowałam się liczeniem rąk Gilgamesha, szczerze mówiąc. Wiem tylko że w ff9 miał 4, łatwo było się skapnąć.... W tej samej części Odin wygląda strasznie, trudno powiedzieć, gdzie ma twarz!
Shiva jest najlepsza - przecież to klasyka!
Czips

Post autor: Czips »

JA grałem tylko w FFX i FFX-2, i powiem że w FFX Shiva teżładna, ale mi sięona podoba bardziej zanim wejdzie w te kryształy podczas wzywania, i JEszcze Wspomniany BAhamut, Fajne są Scenki z Impulsem i Mega-Flarem
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Czips pisze: JEszcze Wspomniany BAhamut,
Mi właśnie ten z FFX się w ogóle nie podobał, a jak pierwszy raz go zobaczyłam to szok co to ma być to w ogóle nie podobne do poprzednich bahamutów jest... Tamte takie ładne, a ten?? Teraz jakoś się przyzwyczaiłam.
Czips pisze:podoba bardziej zanim wejdzie w te kryształy podczas wzywania
Tak z tą głową pochyloną i w tym cudnym płaszczu XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”