Rekordy w FF...

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nic wielkiego, ale mój osobisty rekord... FFX: Omega Weapon zabity w 3 minuty :lol: Auron + Celestal + Overdrive, Kimahri i Lancet oraz Yuna + Nirvana + Anima (Shire XD) + Overdrive :lol: Anima zadała jakieś 870 tysięcy obrażeń i załatwiła mi Overkilla XD Dzięki auto-Haste Omega nawet nie zdażył podłubac w nosie... Jedynie żałuję, że zapomniałam go okraść, ale pies trącał itemy XD Ogólnie to Yuna u mnie w teamie to największy wymiatacz na chwilę obecną... W sumie mogłabym mieć druzynę składającą się jedynie z Yuny >.<
SHAOLIN

Post autor: SHAOLIN »

dark_raven pisze:Aktualnie pracuję nad kolejnym osiągnięciem: przejście całego FF8 bez użycia komendy GF (to znaczy że GFy mogą być podjuncionowane, ale nie mogę ich przywoływać)
W chwili obecnej jestem w Lunatic Pandora, pod koniec trzeciego dysku.
Wiem, że to żadne osiągnięcie. Nie robię tego dla szpanu- po prostu wkurzają mnie te przydługawe animacje GFów.
Racja, animacje GF-ów są fajne ale tylko z początku, potem zaczynają denerwować :?
Ale ja i tak ich nie używałem zbyt często, głównie z początku gry potem zacząłem używać mocniejszej magii np ultima, albo aura która pozwala na limit breaki :wink:

Co do rekordów, pobiłem jeden (chyba).
Pokonałem ostatniego bosa (Ultimencje) z odblokowaną tylko magią :twisted: nie czytałem solucji i nie wiedziałem że jak się pobuszuje po zamku to będzie można odblokować resztę :mrgreen: Ale to nic, walczyłem z nią około 3,5-4 godz. :wink: wygrałem za drugim podejściem :wink:
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Ale to nic, walczyłem z nią około 3,5-4 godz. :wink: wygrałem za drugim podejściem
Oh nice...
Ja się mecze z przejściem ffx bez korzystania ze sphere grid, i Evrae dopiero za jakimś 6-8 razem pokonałem :) I jeszcze zdarzyło mi się 2 razy że zginąłem w pierwszych walkach w Bevelle (lol). Narazie jestem już po, zobaczymy co dalej :) Monter Arena i Dark Aeony czekają :) (jestem przed CoT w Bevelle)
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

IzzY pisze:Ja się mecze z przejściem ffx bez korzystania ze sphere grid
????? Czy ja dobrze zrozumiałem ?? :D Męczysz się postaciami , które mają około 1000 HP ?? Niemożliwe jest przejście gry bez korzystania ze sphere grid . Wybacz mi moje sceptyczne nastawienie , jednakowoż jak pierwszy raz grałem w finala to też nie używałem sphere gridu , bo nie wiedziałem co to . Poległem na tym al bhedowskim wynalazku brothera , który trzeba było zniszczyć po wyjściu z Macalanii .
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Syriusz15 pisze:Męczysz się postaciami , które mają około 1000 HP ?? Niemożliwe jest przejście gry bez korzystania ze sphere grid . Wybacz mi moje sceptyczne nastawienie , jednakowoż jak pierwszy raz grałem w finala to też nie używałem sphere gridu , bo nie wiedziałem co to . Poległem na tym al bhedowskim wynalazku brothera , który trzeba było zniszczyć po wyjściu z Macalanii .
:lol: Oczywiście, że jest możliwe ;) Aby ukrócić Twoj sceptycyzm proponuje np.: You Tube i http://www.youtube.com/results?search_q ... rch=Search <- milego oglądania ;) Na gamefaqs są poradniki "No Summon/Sphere Grid/Overdrive Challenge" :lol: w FF wszystko jest możliwe :]
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

No cóż... gdzieś tak od Macalani NSG staje się ciężkie.. Ale wystarczy odpowiednia taktyka, ukradzione przedmioty i da się to zrobić :) A korzystają z Trio of 9999 i Aeoów można pokonać prawie wszystkie potwory z Areny i Dark Aeony (ale to z 700+ godzin grania :lol:).
Przynajmniej-zwykłe NSG (bez sphere grida i bez Zanmato) polecam każdemu kto uważa że ff x jest za łatwe :)
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Przyznam się , że zatkało mnie . Biję pokłon i korzę się :D . Nie wiem jak reszta z tych , którzy oglądała Darkkefkę , ale ja odnoszę wrażenie , że ten człowiek (?) nic w życiu innego nie robi tylko gra w Finala .

Ps . Nie wiem czy tym postem nie zjechałem z tematu , jeśli tak to z góry przepraszam .
Ps 2 . Jeśli mam jakieś pytania odnośnie tych filmików to na jaki temat na forum mam je kierować ?
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Syriusz15 pisze:Przyznam się , że zatkało mnie . Biję pokłon i korzę się :D . Nie wiem jak reszta z tych , którzy oglądała Darkkefkę , ale ja odnoszę wrażenie , że ten człowiek (?) nic w życiu innego nie robi tylko gra w Finala .

Ps . Nie wiem czy tym postem nie zjechałem z tematu , jeśli tak to z góry przepraszam .
Ps 2 . Jeśli mam jakieś pytania odnośnie tych filmików to na jaki temat na forum mam je kierować ?
Hehehe jak masz dużo cierpliwości i zapału to wszystko da sie w Finalku w dość krótkim czasie a widać gościa musi bardzo interesować gra że ma czas i chęci (tylko wtedy 5 minut mija jak godzina :570:).
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

taa te 800 godzin robi wrażenie :) (OMG w przeliczeniu to jest ponad miesiąc grania bez przerwy OMG) (nie wiem czy ja znajdę tyle czasu by przygotować się na dark aeony.. jak w normalnej grze nie chce mi się zdobywać ribbonów bez utraty walk z d.a.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Powtarzam moje PS 2 .
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

IzzY pisze:aa te 800 godzin robi wrażenie
949!!!!! godzin miał (DarkKefka) przy Dark Yojimbo. ja po pokonaniu Penance - czyli praktycznie po przejsciu gry ze wszystkim wszystkim mialem ok 172. masakra....
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Słuchajcie a jak Ta/Ten Darkkefka łapie potwory na monster arenę ? Z tego co widzę to On głównie opiera strategię na Rikku...
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Prosta sprawa (teoretycznie). Dajmy na to, że nasz lol zadaje ciosem ze 100 hp - przeciwnik ma z 10000 HP. Używamy odpowiedniej kombinacji Rikku (np. wpierw sleep granade, potem jakieś ataki oparte na magii z przedmiotów), aby zbić mu HP do np. 500 - i reszte konczymy standardowo :] A bez Rikku NIC nie da się zrobić :P
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Ja aktualnie do łapania potworków na NSG używam Stonetouch wbitego do broni z Capture, no ale nie zawsze działa... Narazie mam juz wszystkie (ale nie po 10) z Calm Lands, chyba też z Macalani i teraz jestem przy łapaniu potworków na Thunder Plains, też już tu mi nie wiele brakuje.
A i wpadłem na jeszcze jedno wyzwanie z ff X - może ktoś spróbuje - lub ja jak znajde chwilę czasu - pokonać dark ixiona oraz dark shive PRZED walką z Seymour Flux :lol: (ale już normalnie :) )
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A i wpadłem na jeszcze jedno wyzwanie z ff X - może ktoś spróbuje - lub ja jak znajde chwilę czasu - pokonać dark ixiona oraz dark shive PRZED walką z Seymour Flux :lol: (ale już normalnie :) )
Dziękuję, postoję :P Wszystkie Dark Aeon'y i Penance'a załatwiłem mając statystyki po 255, Celestial Weapons i odpowiedni ekwipunek i nie chciałoby mi się po prostu :wink: Chociaż nie byłoby to znowu tak kosmicznie trudne.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”