FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Na wszystkich innych źródłach jakie patrzyłem tak było.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Złotego chcobo DA SIE wyhodować łapiąc tylko Wonderfull i Great RT. Sam zawsze robie tak ilekroć gram w FF VII - i jeszcze ani razu mnie ta kombinacja nie zawiodła... Pojawia sie zawsze River i Mounatain różnych płci. To tylko kwestia (dużej) cierpliwości. ;)
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

kwazi pisze:Zlotego chcobo DA SIE wyhodowac lapiac tylko Wonderfull i Great RT. Sam zawsze robie tak ilekroc gram w FF VII - i jeszcze ani razu mnie ta kombinacja nie zawiodla...
Owszem, ale w tabeli na k-ff mixując good, great i wonderfull na 16 kombinacji river i mountain wychodzi 11 razy. A nie tylko great i wonderful.

Mniejsza o to ile razy trzeba powtórzyć żeby wyszło to co się chce. Ale to nie jedyna możliwość uzyskania go. To, że Tobie szybciej wyszedł nie oznacza, że innym też.
kwazi pisze: Pojawia sie zawsze River i Mounatain róznych plci. To tylko kwestia (duzej) cierpliwosci.
Jeżeli zawsze river i mountain to skąd wyszedł żólty? :roll:
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nienormalny_PS2 pisze:Owszem, ale w tabeli na k-ff mixując good, great i wonderfull na 16 kombinacji river i mountain wychodzi 11 razy. A nie tylko great i wonderful.
Ponieważ tylko ten chocobo Great kolo RT nadaje sie do krzyżówek z Wonderfull ;) To raz. Dwa - są dwie podstawowe metody na zdobycie Złotego Chocoba - metoda Chocobo Sarge'a i opisana przez Krypte <wcześniej w NEO>. Każdy skorzysta z jakiej chce.
Nienormalny_PS2 pisze:Jeżeli zawsze river i mountain to skąd wyszedł żólty? :roll:
Sens zdania jest taki: ZAWSZE wyjdzie i zielony i niebieski - to tylko kwestia czasu. Słówko "zawsze" odnosiło się tu do drugiego zdania <"To tylko kwestia (duzej) cierpliwosci."> a nie do obiektywnej prawdy, że "za każdym razem wyjdzie kolorowy"... ;)
Nienormalny_PS2 pisze:Też jestem zdania Ataru. Great + Wonderful nie da River. Great + Good owszem.
Mylisz sie ;) I to chciałem napisać w poprzednim poście ^__^' Widać to był za duży skrót myślowy...
Dygy

Post autor: Dygy »

Mam otóż taki problem iż nie zdobyłem materii Contain przed zniszczeniem Mideel, czytałem że można ją zdobyć w jakiejś chatce za szarym psem, ale gdzie się dokładnie znajduje się ta chata?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Wchodzisz do Mideel i po wejściu idź na lewo, będziesz mógł tam przeskoczyć do zniszczonej chatki, gdzie są lekarz i pielęgniarka, a też całkiem dobry sprzedawca i ten potrzebny Ci Chocobo, który da Contain.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Dygy

Post autor: Dygy »

a jeszcze jedno, po przejsciu gry obejrzeniu animacji końcowych jest czarny ekran i takie promienie lecą w stronę monitora, czy po tym jeszcze coś jest?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie, to stary trik 'podróży pośród gwiazd', jaki jest czasami stosowany w grach i wygaszaczach ekranu. Po tym nie ma nic. W IX po napisach można wpisać kombinację klawiszy, która przełączy na ekran gry w Black Jack'a, ale tu nie ma już nic, obraz i melodyjka zapętlona w nieskończoność.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
kiri

Post autor: kiri »

Mam następujący problem W reaktorze nr V mam z baretem i tifą właczyc naraz trzy przyciski ale jak to zrobić?? Kiedyś udało mi się ustawili się w trójkę im poszło. Ale teraz wciskam ok a oni ani się nie ustawią ani nic.Biegam w kółko prubując coś odpalic i lipa. pomocy
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

A podłożyłeś już bombe w reaktorze? :>
niickt

Post autor: niickt »

witam, wie ktos od czego jest zalezna ilosc zdobytych pkt na battle square w gold saucer ? A i jeszcze jedno, na krypcie pisze ze do 4 limita clouda potrzeba 32k pkt a mi w grze pisze ze potrzeba 51k pkt (cos kolo tego), no i tutaj pojawia sie moje pytanie - WTF? -_-
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

niickt pisze:witam, wie ktos od czego jest zalezna ilosc zdobytych pkt na battle square w gold saucer ?
Im gorzej sobie losowałeś na slotach miedzy walkami - tym wiecej punktow dostaniesz na koncu.
niickt pisze:A i jeszcze jedno, na krypcie pisze ze do 4 limita clouda potrzeba 32k pkt a mi w grze pisze ze potrzeba 51k pkt (cos kolo tego), no i tutaj pojawia sie moje pytanie - WTF? -_-
Bo jesteś na 1 CD? :roll: Dopiero na 2 i 3 CD kosztuje 32k (no chyba ze jestes masochistą i chcesz na chama mnieć to na 1 CD ;) ).
niickt

Post autor: niickt »

ehhh i na ch** siedze w tym gs juz 3 godzine.. ;p thx za pomoc, jeszcze gdybys mogl napisac ktore jest gorsze od ktorego to bylbym dozgonnie wdzieczny ;p
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Generalnie do zdobycia Omnislash najlepiej podejść na 3 CD albo 2 CD, z wyekwipowanym Ribbon'em, HP na maks dzięki HP Plus materii, Aegis Armor (uniki magiczne), bronią Proud Clod albo Ragnarok (oczywiście Cloud'em). Najwięcej dające punktów handicap'y do wylosowania to te nadające statusy jak Mini czy Toad, albo Lv ? Down, czy Half HP/MP. Im więcej ich masz, tym więcej punktów, spokojnie możesz z jednej walki wyjść trafiając na te wredne z 10000 punktów (mój rekord to 15000). Oczywiście im wyższy poziom tym lepiej, tak od 70 w górę jest już znacznie łatwiej. 40 minut i Omnislash jest twój, W-Summon też niewiele więcej. Final Attack zabierze nieco więcej czasu, ale z W-Summon i Omnislash finałowa walka z Proud Clod'em będzie łatwa.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Mam takie małe pytanko- chodzi o dostawanie nagród w Junon na 1 CD. Dokładnie chodzi mi o musztrowanie przed Rufusem- czy wie ktoś za ile punktó jaką nagrodę można dostać? Bo kiedyś udało mi się zdobyć materię HP plus, ale to było raz, a tak to dostaję biedny mieczyk dla Clouda, który można kupić niewiele dalej, bo w Corel :/
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”