Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Dyzio

Post autor: Dyzio »

AAAAAAAAAAAAAAAA :shock: :oops: Zapomniałem o tym sorry........... One Wingend ma racje,,,,,,, ech Ultime możemy tylko załączyć pod Elem Def j
Yumemiru

Post autor: Yumemiru »

Ale nietrzeba na wszystkich. O ile pamiętam Valefora, Ifrita, Ixiona, Może kilku Yojimbo, czy Shivę niepamiętam pokonałem bez Zanmato.
To to się dało pokonać bez Zanmato??? Ja pokonałem tylko Valefora, a jkak do niego doszedłem modliłem się żeby Yojimbo zrobił ZANMTAO...Nawet mu zapłaciłem więcej niuż 1 gil XD Pamiętam, ze raz to jak mu zapłaciłem tego jednego gila to w trzech walkach zrobił zanmato...Głupi ma zawsze szczeście XP
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

co wy pelny pasek u niego w zupelnosci wystarczy + 1 gil(bo mniej nie mozna zaplacic)
Yumemiru

Post autor: Yumemiru »

Nie, nie, nie... 1 gil z pustym paskiem...Też sie bardzo ździwiłem no ale tak wyszło XD
Comodo

Post autor: Comodo »

OneWingedAngel pisze:Niezdobyłeś więc od niego Blue Bullet dla Gun Magea, skoro walka była szybka.
Emm... No nie. A jaki ma? Heh, każda walka z nim trwa u mnie kilkanaście sekund - albo ja, albo on :] Zwykle to on, skoro mam Cat Nip :] Wiesz, jakoś tak jednym ciosem zabierał całe HP, to nie chciałem się z nim bawić. A poza tym FF X-2 jest... nudne. Dlatego szybko zabijam Cat Nipem dużusiów :]
Xellos

Post autor: Xellos »

Sephiria pisze:Śmieszne? Raczej tragiczne - trzy tematy na zasadzie przeciwieństw, które spokojnie zmieściłyby się w jednym, plus 1-3 .... (a co tam, jak szczerze to szczerze) czasem wyjątkowo głupich tematów, teraz pomnóż to razy ilość części sagi FF i wyjdzie ci, ile dziennie Moderatorzy mają wątków do skontrolowania w samych tylko cyklach NAJ. Teraz załóżmy, że kazdy aktywny i regularnie odwiedzający user napisze od 1 - 5 postów w takich tematach naj + reszta tematów we wszystkich kategoriach i wychodzi niezła sumka postów, ktore Modowie mają do przejrzenia. W szczytach "twórczej płodności" niektórych na forum bywało ponad 1000 postów DZIENNIE do zobaczenia - spróbuj nie dostać białej gorączki na myśl, że za chwile pojawi się kolejny naj-nabijacz postów.
HA HA HA!!!
Dobra jesteś ty to zawsze masz fajną odpowiedź, ale cóż taka rola
Moderatora
Hjo Hjo Hjo :D !!!
^M^

Post autor: ^M^ »

Sephiria pisze:Nie mam nic przeciwko tematom "naj" samym w sobie, ale niech chociaż będą ORYGINALNE, a nie kalki, czy antagonizmy już istniejących, bo robi się nudno, a niektóre z nich są po prostu, jak to garnet powiedziała, głupie :|
Zagladam praktycznie codziennie, pierdne postem raz na dluzszy czas (choc praktycznie w ogole). Bo tu jest taki maly problem z tym forum - przecietny, nowy user nie ma gdzie zarzucic klawiatura. Wiekszosc tematow to istne dinozaury po kilkanascie stron, ktorych przegladanie jest po prostu meczace, nie wspominam juz, ze przewaznie zgubi sie tam watep gdzies w polowie po przebrnieciu przez kolejne neizrozumiale (z logicznego powodu) aluzje do innych, starszych uzytkownikow, czy tez zaistnialych w przeszlosci sytuacji.

Kazdy board ma jakis klimat, tutaj pewnie tez jakis specyficzny smaczek jest, ale nie bedzie dane mi go poczuc (i nie tylko mi zapewne), bo po prostu nie mam czasu, sily, ani checi by wglebiac sie w to wszystko. Przegladam rozne fora, na jednym pisze (hmm, pisalem) regularnie, na inne od czasu do czasu machne palcem.

Z pewnym czasem jest taki problem, ze po prostu nie ma o czym dyskutowac, bo przeciez... wszystko juz bylo poruszane, a przynajmniej prawie wszystko. 'Starzy' nie maja ochoty na ponownie walkowanie tego samego, 'mlodzi' nie maja gdzie sie wkrecic... wiec czesto niektorzy desperacko nabijaja (a raczej proboja pisac, moze tak to nazwijmy) posty, ktore czesto nie trzymaja sie kupy...

Sry za offtopa, ale jakos mialem cos napisac i... nie mialem gdzie? :)

Pozdro, ^M^.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Najdziwniejsze potwory... jeżeli uznac maszyny za potwory (ffx, ffx2) to bym się do tego skłaniała. chociaż one jak dla mnie to do działu "najbardziej denne potwory w ff". :/
Vincent

Post autor: Vincent »

W FF7 napewno Jenova i jej przemiany, Weapon i tatuś Yuffi :wink:
:twisted:
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Heh... skoro mówimy o przemianach to dziwny jest Seymour w formie Natus :D (tej pierwszej)
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Bo tu jest taki maly problem z tym forum - przecietny, nowy user nie ma gdzie zarzucic klawiatura
tu?? a byles kiedys na innych forach-piszesz ze tak ale nie widac<ja bywam i widze tam wieksze tematy tasiemnce> pobedzi sie troche i czlek nabierze tempa..a jak to nei ma gdzie zarzucic a dzial o nas? ;]
'mlodzi' nie maja gdzie sie wkrecic...
sam mowisz ze sa tematy dinozaury wiec niech sie tam dopisza do tych tematow
... nie mialem gdzie? :)
offtop? shoutbox?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dziwny był Sin w FFX.
Darios

Post autor: Darios »

W ff7 napotkałem już kika dziwnych stworów-
Jajko-matriożka(?) koło costa del sol
Domki-kamikadze koło lacu zabaw w midgar
ludek

Post autor: ludek »

dziwne potwory z ff7 to:
-domki
-jaja w paski co się dzielą na mniejsze (z początku myślałem że to są jakiejś latające ule)
-Palmer (on dopiero dziwnie wygląda)
-Hungry (te takie grube jaszczurki co zjadają członków drużyny)
-mutanty z zatopionego samolotu (one to dopier dziwnie wygladają)
Borek

Post autor: Borek »

Hmmm tak sobie myśle, że nie ma takiego, bo z dobrą ekipą można rozwalić każdego :P Ale jeśli już to Omega lub Ultima z FF8
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”