FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

bun4ownik

Post autor: bun4ownik »

Rusty, hej dzieki ... ale taki sam problem mam ze Swiatynia w Klika - nie wiem moze musze ruszyc troche fabule - jestem po walce z yunalesca (zbieram celestaile itp korzystajac z urokow airshipa) pozdro
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

po walce? czyli nie rozmawiałeś z majką(nie pamiętam jak imie tego pryka się pisało)? jak będziesz miał opcje ataku sin'a to wszystkie świątynie będą dostępne. dziwna sprawa.
bun4ownik

Post autor: bun4ownik »

tak tez podejrzewalem ale tak czy inaczej dzieki za pomoc ... pozdro
Kamillo33
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: sob 31 maja, 2008 19:19

Post autor: Kamillo33 »

Jak zdobyć drugą skrzynkę w Zarnakand w Cloyster of trials. zrobiłem tego białego tetrisa, ale nie potrafię zdobyć drugiej skrzynki. :sad:
czy ona nie jest tam gdzie Dark Bahamut? jeśli tak to jak go pokonać? on mnie zabija po pięciu minutach :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kamillo33 pisze:Jak zdobyć drugą skrzynkę w Zarnakand w Cloyster of trials. zrobiłem tego białego tetrisa, ale nie potrafię zdobyć drugiej skrzynki. :sad:
Wróć tu po wydarzeniach na Highbridge - dopiero teraz możesz zdobyć drugą skrzynkę.

Co do Dark Bahamut'a, to: http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=67
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Tidus

Post autor: Tidus »

Hej drogie Ludziska. Mam pewien problem z Dark Yojimbo. A mianowicie po stoczeniu 4 walk nie mam zielonego pojęcia gdzie ten kolo daje nogę :? Szukam go po całym Sunken Cave i nic :evil:
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Albo:
1. Kieruj się do wyjścia przeszukując po drodze najprostszy "labirynt" w serii...
Albo:
2. Po 4 walce zapisałeś grę i musisz zacząć od początku....
Tidus

Post autor: Tidus »

faktycznie zapisałem po czwartej i nawet wcześniej :oops: najlepiej jak nawet nie będę "dotykał" save pointa 8)
kwazi, wielkie dzięki za pomoc. Jutro spróbuję ponownie i jak się uda to ruszam na Penance :P
Kamillo33
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: sob 31 maja, 2008 19:19

Post autor: Kamillo33 »

nie wiem dlaczego moja shiva i ifrit odbierają po 9999, kiedy cała reszta aeonów odbiera po 99999. czy u was też jest podobnie :?:

[ Dodano: Sro 13 Sie, 2008 19:31 ]
a jakie to wydarzenia na highbridge?
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Kamillo33 pisze:nie wiem dlaczego moja shiva i ifrit odbierają po 9999, kiedy cała reszta aeonów odbiera po 99999. czy u was też jest podobnie
aby Ifrit robił obrażenia ponad 9999 Wakka musi posiadać ostateczną broń,
aby Shiva robiła obrażenia ponad 9999 Lulu misi posiadać stateczną broń,
chodzi mi tu o celestiale, które muszą być ulepszone przy pomocy Celestial Mirror i zdobytych do nich artefaktów.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

a konkretnie przy pomocy cresta... sigil nieważny do łamania obrażeń.

Tidus - jak zabiłeś go 4 razy i nic, to znaczy, że między 2-3 walką ominąleś zagłębienie na wschodzie gdzie się on skrywa i poszedłeś na południe w strone wyjścia. Nie pojawi się 5ty raz przy tym. Btw. przed walką z penance staraj się okradać d. yoimbo, to ostatnia szansa na łatwe mega elixiry + armory z ribbonem.
Tidus

Post autor: Tidus »

Rusty, już go znalazłem. Zawsze gnałem prosto do wyjścia i tak jak mówisz, po 2 walce szedłem na południe i przez to przy wyjściu miałem 4 a nie ostatnią walkę. :P ale w końcu utukłem dziada.

Co do Penance, to prawdziwy z niego zabijaka :shock: :twisted:
logatus
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: ndz 29 cze, 2008 17:28
Lokalizacja: z Otchłani

Post autor: logatus »

Nie wiedziałem gdzie umieścic posta ,to umieszcze go tutaj .Mam pytanie .Czy opłaca sie kupować Finala 10?Mój problem głównie polega na języku ,u mnie z tym trochę przeciętnie .
Dlatego mam obiekcję .Proszę o odpowiedź.

PS.Tylko proszę nie banowac ,za być może zły dział ,zły temat.Czy przeciętną znajomość języka.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Zadajesz pytanie, na które może być tyle odpowiedzi ilu userów. FFX nie jest trudny językowo, jesli o to Ci chodzi. Siadziesz, weźmiesz słownik i przeżyjesz. Czy opłaca się? Sam sprawdź, tutaj są i zwolennicy i przeciwnicy tej części. Poczytaj recenzje w internecie, pooglądaj screeny. Gra nie jest droga.

Poza tym:
http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?t=4452

Uprzedzam userów, których najdzie na nabijanie postów - nie zycze sobie dyskusji pod tytułem "FFX - warto, czy nie". Każdy post, będzie kasowany, bo to nie temat od tego.
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

Zamierzam zabrać sie za ponowne przechodzenie ffX, generalnie omega ruins. Na krypcie jest opis przejścia tych podziemii i opis otworzenia wszystkich kufrów. Odnośnie tego mam jedno pytanie ( dość głupie zresztą ) :) Mianowicie: Cóż takiego ciekawego robią warp sphere? Ponoć dotarcie do ostatniej skrzynii jest piekielnie trudne i po prostu nie wiem, czy gra jest warta świeczki, nie chce biegać po ruinach omegi kilkanaście godzin za jakimiś badziewiem, które może okazać się nieprzydatne.
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”