FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

OMG... Idź i sprawdź sam! Ciężko? :roll:


... oczywiście, ze można....
Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Hello tu znowu ja :P Mam kolejne pytanie. Mianowice kuzynka pyta się czy na 16 i 32 MB karcie pamięci będzie mogła zapisywać grę w FFX. Osobiście przechodziłem FFX na 8MB. Wydaje mi się,że to nie ma znaczenia bo to tylko pojemność karty, ale warto się zapytać bo taka 32 MB karta kosztuje niemało :)
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Oczywiście że można. Każdą grę można zapisywać, tylko pamiętaj, że karta która nie jest oryginalna (tzn. produkowana przez Sony) zawsze ma większą szansę na padnięcie, albo nagłe skasowanie save'ów, co na oryginalnych nigdy mi się nie zdarzyło przez te niemal 10 lat, jak gra na PSX i PS2.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Desiu

Post autor: Desiu »

Gdzie najszybciej zdobyć Power Spheres w wersji NTSC? (nie ma abillity XXXDistiller)
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

jak to nie ma? na MA można kupić takowe sprzęciki, na PAL tylko(chyba) dodano 4 zdolności na siatce żeby było od początku.

8sfer siły dostaniesz za każde kolejne zabicie Ixiona w remiem temple. Oczywiście też możesz dingosów zabijać - 2 za OK
naza18

Post autor: naza18 »

Cześć mam pytanie :) mogli byście mi podać nazwy potworów z grupy insect ?? dawno nie grałem i pozapominałem troche :P z Góry dzięki
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Killer Bee - Kilika Forest
Bite Bug - Moonflow
Wasp - Macalania Forest
Nebiros - Calm Lands
naza18

Post autor: naza18 »

Mam wszystkie Aneony nawet meganus sister ale pokonując Belgamine nie daje mi potrzebnej rzeczy do celestial weapon :/ pomózcie
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

Posiadasz Nirvanę z monster arena i wziąłeś cresta z besaid island? po pokoaniu animy belgaminy, ta powinna Ci dać sigila

znaczy się to wygląda tak(jeżeli dobrze pamiętam) - zdobywasz podstawowe aeony + yojimbo + anime, pokonujesz je, ta w nagrode daje Ci coś co umożliwia pozyskania magus sisters, po czym trzeba je pokonać i masz sigila.

edit: trzeba również posłać belgamine do zaświatów.
gangsta

Post autor: gangsta »

hej niewiecie gdzie sie podzial al-bhed primera XX. ponoc jest w al-bhed home na lozku w tym pokoju co skrzynki z zagadkami ale go nie ma al-bhed home
naza18

Post autor: naza18 »

Jestem przy przed ostatnim kaktusie na pustyni ,uciekł na statek ale tam go nigdzie nie ma a jak wchodze na otwarty pokład to jest już SIN ,pomóżcie
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

To go zabij...
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

Dokładnie! Zabij Sina - poza tym że postacie przestaną odzywać się podczas walk, to nic nie stracisz - a potym walcz z guardianem + statkiem :D. Generalnie lepiej zdobyć wszystkie celestiale przed walką z armami sina albo przynajmniej postarać się o +2hp sphere z lewej łapy, to tak btw.
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

hej niewiecie gdzie sie podzial al-bhed primera XX. ponoc jest w al-bhed home na lozku w tym pokoju co skrzynki z zagadkami ale go nie ma al-bhed home
Sprawdź dokładnie, gdyż jest dość ciężki do zauważenia (sam na początku go nie widziałem), spróbuj po prawej części ekranu i cały czas wciskaj X, powinno pomóc.
gangsta

Post autor: gangsta »

latalem po calym pokoju i nic. tylko tego jednego mi brakuje ale juz po niego nie wroce.
bo dom al bhedow zostal zniszczony. chyba ze jest inna mozliwosc znalezienia go w innym miejscu.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”