FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

saiyuri

Post autor: saiyuri »

Mam wersje PAL w związku z czym są tam dark aeony.Czy nie da sie ich ominąć ,bo chce odblokować anime.Daje Jojimbo 50,000 ale valeforowi robi tylko słabiutkie wakizashi.Bardzo mi zależy żeby ukończyć cloister of trials np.w besaid.I jak można zdobyć 30 wings of diskovery na wyścigu chocobo?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

saiyuri pisze:Czy nie da sie ich ominąć ,bo chce odblokować anime.Daje Jojimbo 50,000 ale valeforowi robi tylko słabiutkie wakizashi.Bardzo mi zależy żeby ukończyć cloister of trials np.w besaid
Nie da się ich ominąć - co do zapłaty - po co tracic kase, skoro Zanmato wychodzi raczej losowo? Proponuje płacić mu po 666 i probować do skutku - czyli liczyć na fart :P
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Może to zwykła głupota, ale kiedyś wyczytałem na jakiejś zagranicznej stronce, że jest sporo czynników wpływających na szanse na to czy Yojimbo zrobi Zanmato, czy nie. Oprócz tego co napisane jest w krypcie podobno Yuna powinna mieć broń z elementem ognia, powinna stać w środku o obok niej powinna być Riku i Tidus (ale już nie pamiętam kto z której strony), powinno być tak ustawione by przy wzywaniu aeona był cały filmik (a nie wersja skrócona). I Yojimbo powinien dostać chyba min 50000 kasy.

Nie wiem czy to prawda, ale ja z wyjątkiem Velafora, wszystkim Dark Aeonom zaprezentowałem Zanmato i nie przypominam sobie bym miał z którymkolwiek problem, czy płacił bym 10 razy, zresztą Yoyimbo był wtedy tak sałby, ze padał po 1 trafieniu :P
Dałem Yunie broń z firststrike (czy jak to sie pisze :P) i elementem ognia.
Jeśli masz problemy to warto spróbować ;) .
saiyuri

Post autor: saiyuri »

Dzięki za nietypowe porady :P
Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Ja też mam nietypowe pytanie. Ostatnio zaobserwowałem ,że na moim opakowaniu z FFX jest napis 12, a moja kuzynka która tez jest fanką FF ma napis 11+. Zaintrygowało mnie to. Przecież to ta sama gra a co znaczą te odmienne liczby ? Jakieś różne oceny od różnych dystrybutorów? i tak przy okazji którą lepiej mieć ? :razz:
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Łooo mocne :D Ta cyferka to ograniczenie wiekowe (którego i tak nikt nie przestrzega). Ja mam 11+... A ta kumpela skąd ma grę? Kupiła ją w Polsce? Ciekawi mnie to, bo jeszcze nie widziałem innego ograniczenia :P
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Hmm...Mam jeszcze jedno pytanie, bo mój kumpel z klasy ma urodziny a ma ps2 i chciałbym mu kupić FFX. Czy opłaca mi się zamówić to z tej stronki ? http://absolutny.pl/index.php?p395,fanal-fantasy-x-ps2
Czy ta wersja jest po angielsku ? bo wydaje mi się,że jest napisane Espanola :smile: thx za radę
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Wydaje się , że jest OK :) Mam identyczną <platinium> ... Jak masz wątpliwości - zadzwoń i zapytaj ;) http://absolutny.pl/index.php?d=kontakt

W Media Markt maja w tej cenie <może już nawet taniej> i nie dochodzą koszty przesyłki....
Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Ostatnio byłem w Media Markt i na tej dużej wystawie nie mieli :P Ale mogą mieć w magazynie? Wiem że zadaję głupie pytania ale jestem strasznie niezaradny w takich aprawach :sad: Zapytać się jakiegoś gościa nieopodal czy FFX jest na składzie tak ? ;)
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Mhm - pracownik działu obsługi powinien Ci pomóc :] <o ile będzie miał dobry dzień>

Ew. jeszcze możesz poszukać okazji na Allegro...

<koniec OT>
Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Dzięki,dzięki a jak nie będzie :( :(. Chyba są jeszcze inne gry oprócz tych na tej wystawie co ? Muszę coś wykombinować najwyżej skorzystam z tej stronki i stracę na przesyłce skoro mówisz, że ta wersja jest ok. Dziękuję za radę :D
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

thx kwazi za nagrody :)

gram auron only, więc MA odpada, sphery ze świątyń wyciągnąłem. jeszcze tylko trzeba poskakać na TS, gdy pierwszy raz tam byłem to nie chciało mi się to więc tylko 96 boltów ominąłem (bez NE). No i seymour, i BFA, i ffxii

Tesse -> a nie ma tam u Ciebie gdzieś Empiku? nawet jak aktualnie nie mają to sprowadzają do 3-4 dni, mi tak z FFXII proponowali. Cena była chyba 56.99zł gdy ostatnio zaglądałem.
saiyuri

Post autor: saiyuri »

Tesse co do ograniczenia wiekowego to na twojej grze jest napisane 12 bo masz ograniczenie PEGI.I masz nowsza wersje gry kiedy już PEGI wyszło.A w 2002 roku jeszcze tego nie było i był inny system ograniczeń.I twoja kuzynka ma starsza wersje. :) :razz:

[ Dodano: Sro 10 Paź, 2007 17:54 ]
Jeszcze jedno pytanie jak można zdobyć 30 wings of diskovery??
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

saiyuri pisze:Jeszcze jedno pytanie jak można zdobyć 30 wings of diskovery??
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=58
Krypta pisze:Wings To Discovery:
po śmierci zostawia Shinryu (Monster Arena), za overkill'a x2
bribe 540 000 gil Malboro za 4 sztuki
lub wygrać wyścig w Ramien Temple na Chocobo otwierając po drodze 3 skrzynie ze skarbami.
Desiu

Post autor: Desiu »

Można używać komendy Bribe na monsterach z monester areny (np. Chimera Brain)?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”