FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

Jacek pisze:Mam jeszcze pytanie:

Czy są jakieś przedmioty, które zdobywamy jednorazowo i nie można w żaden sposób ich pozyskać ponownie?

Np. Mam przedmiot xxx i użyłem go do dodania ability Aeonowi, a mogłem z nim zrobić coś lepszego. - tego się właśnie najbardziej obawiam
nie, nie ma takiego przedmiotu, ktorego nie da sie zdobyc.
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Mam nadzieję że jest tak jak mówisz.
Wielkie dzięki.

Edit:
Zaraz, zaraz a Warp Sphere?

Edit 2:
A teraz widzę: Warp Sphere - bribe 260,000 gil Master Coerl (Omega Ruins), ilość: 1
JanoHan

Post autor: JanoHan »

mam problem!! chce zdobyc Anime, ale nie mam wszystkich Destruction Sphere, chcac wrócic do jakiejkolwiek świątyni przeganiają mnie mnisi.. jest jakiś sposób? jestem w miejscu gdzie dysponuje airshipem i zwiedzam świat w poszukiwaniu sekretów :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

JanoHan pisze:mam problem!!
a) Opcja "SZUKAJ" na forum
b) Przejrzenie forum, bo to jedno z najczęściej zadawanych pytań
c) Przeczytaj dokładnie http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=8
JanoHan

Post autor: JanoHan »

po 1: umiem korzystać z funkcji szukaj..

bez obrazy, ale.. jakbyś nie zauwazyła to jest tu 160 stron z problemami i pewnie szukałbym tego do za przeproszeniem usranej smierci..

Od czego jest forum? żeby powtarzać ludziom że nie potrafią szukać i od rżnięcia cfaniaków? czy może od tego żeby sobie pomagać?

i ostatnie moje pytanie.. czy naprawde sprawiłoby Ci taka wielką trudność odpowiedzenie na moje pytanie?? co?


ludzie.. troszke dystansu do siebie samych


z poważaniem =Jazz=
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

JanoHan pisze:po 1: umiem korzystać z funkcji szukaj..
Chyba nie umiesz, bo:
JanoHan pisze:bez obrazy, ale.. jakbyś nie zauwazyła to jest tu 160 stron z problemami i pewnie szukałbym tego do za przeproszeniem usranej smierci..
Nie umiesz podczas wyszukiwania zaznaczyć opcji: Pokaż wyniki jako (x) Posty ( ) Tematy

Nie dziw się, że ludziom nie chce się pisać po raz setny tego samego, skoro wyszukiwarka jest dobra i spełnia swoje zadanie, o ile ktoś umie ją obsłużyć. :roll:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

JanoHan pisze:jakbyś nie zauwazyła to jest tu 160 stron z problemami i pewnie szukałbym tego do za przeproszeniem usranej smierci..
Do tego właśnie słuzy opcja "SZUKAJ"...jakbys nie zauważył.
JanoHan pisze:Od czego jest forum?
Od dyskusji. HELP jest po to, żeby pomagać, ale jak zadajesz pytanie, na które odpowiadamy średnio co 3 strony, to nam się odechciewa. Wysil się, a nie zgrywasz ofiarę losu.
JanoHan pisze:czy naprawde sprawiłoby Ci taka wielką trudność odpowiedzenie na moje pytanie??
Tak, bo odpowiadam na nie średnio raz w tygodniu od ponad 2óch lat. Zamiast podskakiwać - dostosuj się...i czekaj. Może się znajdzie ktoś, komu będzie się chciało Ci wyjaśniać to, co pisaliśmy setki razy.
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

JanoHan pisze:mam problem!! chce zdobyc Anime, ale nie mam wszystkich Destruction Sphere, chcac wrócic do jakiejkolwiek świątyni przeganiają mnie mnisi.. jest jakiś sposób? jestem w miejscu gdzie dysponuje airshipem i zwiedzam świat w poszukiwaniu sekretów :D
To się kolego nie daj przegonić i zniszcz dark aeony, a następnie udaj się po to czego Ci brakuje :).
Ja zawsze używam te sfery destrukcji w pierwszej wizycie w świątyni, tak jest zdecydowanie łatwiej :)


P.S.
Go Go Yubari dobitność Twych niektórych (o ile nie wszystkich XD) wypowiedzi mnie powala :D
Ostatnio wchodzę na to forum chyba tylko po to by poczytać jak jeździsz po kimś :D
JanoHan

Post autor: JanoHan »

dziek za odpowiedz!!

nie tylko ostatniemu koledze, ale i starszyźnie..

niema co ciągnąć off-topica, ale
pomyślcie.. czy zapytani na ulicy o droge też każecie czytac przewodnik turystyczny czy po prostu ją wskazujecie mimo że jesteście o to pytani ni pierwszy raz?!

koniec końców przepraszam że zapytałem mimo, że jest to "HELP!! Jak przejść grę/ zdobyć coś?!!"

pozdrawiam
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Raziel pisze:JanoHan napisał/a:
mam problem!! chce zdobyc Anime, ale nie mam wszystkich Destruction Sphere, chcac wrócic do jakiejkolwiek świątyni przeganiają mnie mnisi.. jest jakiś sposób? jestem w miejscu gdzie dysponuje airshipem i zwiedzam świat w poszukiwaniu sekretów


To się kolego nie daj przegonić i zniszcz dark aeony, a następnie udaj się po to czego Ci brakuje .
Ja zawsze używam te sfery destrukcji w pierwszej wizycie w świątyni, tak jest zdecydowanie łatwiej

Wydaje mi się, że to nie Dark Aeony są problemem. Zapewne jesteś zaraz po walce z Yunalescą. Musisz polecieć na Highbridge żeby cię zaczęli wpuszczać.
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 14:49 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
JanoHan

Post autor: JanoHan »

dzieki :) chwała i sława

ps. faktycznie to jedno z najczęściej zadawanych pytań.. więc może twórca www.k-ff.com mógłby dopisać to do opisu zdobywania Animy.. od tak dla potomnych

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Mam małe pytanko: Jak pokonać Sin's Head? Próbowałem tak:

1. Ekipa zmieniała się, tylko Lulu atakowała cały czas Firagą plus Auron atakował ręcznie;
2. Dbałem by wszyscy mieli Haste;
3. Leczyć praktycznie nie musiałem;
3. Problem jest tu: sin ma 140 000 HP i gdy jego OD jest zapełnione w 6/7 wzywam Aeona (Bahamuta) i *zaskoczenie* sin ma jeszcze 71 000 HP. Więc nie wyrabiam się z Giga-Gravitionem przed czasem (czasami o ironio zostaje kilkanaście tysięcy HP, a tu nagle sin mnie załatwia);

Przypominam, że na jego OD żywa tarcza nie działa - jest nie do przeżycia (Chyba że Auto-Life - co niemożliwe).

Proszę o pomoc!!! :sad:
Awatar użytkownika
/HerBu
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: czw 22 lut, 2007 00:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: /HerBu »

Przede wszystkim nie używaj overdrive'ów, bo jego pasek będzie szybciej rósł. Aeonów też nie przyzywaj, bo efekt będzie taki sam, jak w przypadku overdrive'ów. Odczekaj dopóki Sin się do Ciebie nie zbliży, nie baw się w żadną magię na odległość itp. Potem wrzuć mu Armour Break i atakuj. Walka jest banalna.
A tak na przyszłość to pamiętaj, że szukanie nie boli... Wystarczy Chcieć.TUTAJ wszystko jest napisane.
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Walka jest banalna jeśli ma się odpowiednią siłe do zdjęcia go zanim napełni pasek :P Pamiętam, że trochę się z tym męczyłęm zanim się udało. Ale faktycznie jest chyba tylko taka metoda..
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Ja tam zawsze załatwiałem to Bahamutem, on ma brake demage limit. Starczy Yunie dać trochę siły, Bahamutowi haste i walka się szybko kończy.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”