FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

żeby odgadnąć hasło, należy rozwiązać pewną zagadkę logiczną. o ile dobrze pamiętam, na tym samym piętrze stoi biblioteka z czterema różnymi działami. w każdym dziale znajduje się kilka regałów z książkami poświęconymi odpowiedniej do działu tematyce. należy w każdym z czterech pomieszczeń znaleźć książkę traktującą o innej tematyce niż nazwa działu. tytuły książek mają na początku liczbę, np jeśli tytuł zaczyna się od "4" to trzeba wziąć czwartą literkę. w ten sposób trzeba odszukać 4 litery i ułożyć z nich słowo będące hasłem. (mniej więcej tak to działało, jednak pamięć może mnie zawodzić)
Ostatnio zmieniony pt 23 lut, 2007 00:13 przez Sogetsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Wielkie dzięki Sogetsu właśnie o to mi chodziło :D zabieram sie do gry :p

Edit.Wiem że to oszustwo ale powiem co mi tam ;).
Zamiast myślenia z tymi książkami lepiej zrobić tak: Zjechać windą na dół, zapisać grę, wjechać spowrotem (Lepiej przez frontowe drzwi, może i zalwaczycie, ale jest znacznie szybciej) zagadać do majora i próbować wszystkiego, gdy odkryjemy które to dobre chasło, reset konsoli biegniemy na góre i tadammm mamy chasło odadnięte za pierwszym razem ;) .
Iggz

Post autor: Iggz »

Witam, mam problem z filmem w Whirlwind Maze na CD 2 w FFVII. Ilekroć staram się go przejść zacina się. Słyszałem, że jest to problem dość często spotykany w Windows XP. Mógłby ktoś pomóc?
seraphit

Post autor: seraphit »

sory ze się wtracam ale takie cos zglasza sie do pomocy technicznej ;) http://www.k-ff.com/phpbb2/viewforum.php?f=31 tu masz linka pozdro :D
Iggz

Post autor: Iggz »

Dobra, nie ważne.
Ostatnio zmieniony ndz 25 lut, 2007 17:11 przez Iggz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Organizację? To nie jest obligatoryjne odpisywać na czyjeś pytania, tylko dobra wola userów.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Advent Children

Post autor: Advent Children »

mam problem. ludzie piszą, że trudne jest otworzyc sejf na 1 cd, ten motyw z przyłaczaniem Vincenta. a ja niemoge nawet znaleźć tego sejfu ;d pomocy ;d
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sejf jest na piętrze. Kiedy tylko wejdziesz do posiadłości, wejdź po schodach i przejdź w lewo na górze do lewej strony piętra, sejf jest przy północnej ścianie pomieszczenia na samej górze tam. (I nie można było tak od razu? :wink: )
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Sejf znajdziesz w rezydencji Shinra w Nibelheim. Jest dokładnie na pięterku, w pomieszczeniu w lewym-górnym rogu.
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
jalokim

Post autor: jalokim »

ktoś moze wie do czego służą/ co zrobić z gniazdem ptaków na cd2 w drodze do north corel? trafiłem tam Cidem (Cloud wtedy jest niedysponowany) i zaintrygowało mnei to miejsce...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jak Cloud już będzie dysponowany musisz mieć go w składzie i tam wejść, będziesz miał wybór - wziąć skarb, czy nie wziąć, to jest 10 Phoenix Down. Nie wiem czy po tym jak Cloud wróci do teamu jest to możliwe, czy tylko podczas drogi do North Corel.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Chyba możliwe, bo przecież na pierwszym CD też można podejść do ptaków ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Ghostraw

Post autor: Ghostraw »

Mam pytanie, jak najszybciej i najprościej uzyskać HP drużyny na 7777, żeby wejść w stan "All Lucky 7s" ?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

1) Zbij HP poniżej 7777
2) Podczas walki zmanipuluj wroga i nałóż na niego Mini
3) Uderzaj swoją wybraną postać aż końcówką HP osiągnie 77 (np. 5377)
4) Po walce uzupełnij HP do 7777 Potionami i Hi-Potionami i wycofaj pożądaną postać z pierwszego składu.
5) Powtórz na kolejnym bohaterze punkty 1 - 4

Alternatywa - użyj Chocobuckle <Enemy Skill> - jego moc zależy od liczby ucieczek z walki. - ale polecam pierwszy sposób.
pooh

Post autor: pooh »

witam
moj problem polega na tym, iz na drugiej plycie, na zboczu gaea, po wejsciu do jaskini na pierwszej scianie, gdy probuje przedostac sie do skrzynki i wchodze pod lodowy wiadukt postac od razu przenosi sie na inna plansze (ta, gdzie przejscie jest zatarasowane lodem) czy jest to blad gry, czy tak faktycznie powinno byc?

prosze o instrukcje jak przebrnac przez ta jaskinie, poniewaz nie moge znalesc zadnego wyjscia

z gory dziekuje
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”