FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Overdrive-->AP jest cecha do broni- to raz
dwa- jezeli masz juz w broni ceche np. "duble AP" "czy "triple AP" to nie mozesz zrobic Overdrive -->AP
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

Kimahri pisze:jezeli masz juz w broni ceche np. "duble AP" "czy "triple AP" to nie mozesz zrobic Overdrive -->AP
Jak ma Double/Triple AP to może dodać do broni Overdrive --> AP :wink:
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Myszaq pisze:Jak ma Double/Triple AP to może dodać do broni Overdrive --> AP :wink:
No to sie pomylilem ;)
dzidek78

Post autor: dzidek78 »

Niech mi ktos prosze wytlumaczy o co chodzi z tymi Cactuarami [celestial w.Rikku]Tylko nie kierujcie mnie na strone bo tam wszystko przeczytalem a i tak nie wiem nawet jak zalatwic Tomay'a [piszecie ze latwizna]Wiec napiszcie jakąs strategie bo mi cos nie idzie Prubowalem podejsc ale on ucieka gdy nie ruszalem sie bylo to samo PLEASE!
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Gdy Cactus obraca sie tylem wtedy ty biegniesz, jak jest obrocony do ciebie buzka to wtedy stoisz w miejscu.
Voolf

wingsy

Post autor: Voolf »

Sory ze zadaje to pytanie (widzilem ze juz padalo niejednokroptnie) ale przejzalem CALY topic i nie znalazlem konkretnej odpowiedzi. Stronke tazke przeszukalem i nic.

W jaki sposob przejechac wyscig Choboco zeby otrzymac Discovery Wings?.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Re: wingsy

Post autor: TomajS »

Voolf pisze:Sory ze zadaje to pytanie (widzilem ze juz padalo niejednokroptnie) ale przejzalem CALY topic i nie znalazlem konkretnej odpowiedzi. Stronke tazke przeszukalem i nic.

W jaki sposob przejechac wyscig Choboco zeby otrzymac Discovery Wings?.
No to coś jednak słabo szukałes/czytałeś.

Musisz otworzyc 2 czy tam 3 skrzynki na swojej drodze i zapalić ( czy też zgasic ) te latarnie? no i dojechac jako pierwszy.
Rzecz nie jest trudna,nawet za pierwszym razem,można wygrac.
Pokombinuj sam i wygrasz :)
Voolf

Post autor: Voolf »

No nie wiem czy slabo... Jesli wiesz gdzie jest to opisane to bede wielce wdzieczny za linka :).

Najwiecej na swojej drodze (zeby wygrac) moge otworzyc 3 skrzynie a latarnie to chyba z 6 zgasic ale probowalem roznych kombinacji i caly czas zdobywam Potion. Moze ktos z was pamieta przynajmneij jakie kolory latarni trzeba zgasic?
dzidek78

Post autor: dzidek78 »

Sprawa jest taka Wpisalem haslo Victorious dostalem sie do Besaid Ruins ale tam widac jeszcze jedna save sphere JAK SIE TAM DOSTAC?
Hellu

Post autor: Hellu »

Istnieją 3 hasła do airshipa:

1. Victorious
2. Murasame (prawdopodobnie o tą savespherę Ci chodziło)
3. Godhand

Hasło numer 2 prowadzi do broni dla Aurona, a 3 do celestial weapon dla Rikku
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

Chcę tutaj zamieścić porade dla wszystkich którzy mają problemy ze zdobyciem Celestial Weapon dla Tidusa. Otóż najtrudniejszą częścią zdobywania tej broni jest wyścig z trenerką chocobo i zbieranie baloników. Kiedy przeczytałem opis na KFF to miałem wrażenie, że tego prawie nie można dokonać. A jednak! Odkryłem najprostrzy sposób na przejście tego etapu. Warunkiem decydującym o tym jest sterowanie. NIE należy grać wtedy analogiem - naprawdę można się namęczyć z marnym skutkiem. Kiedy przesiadłem się na sterowanie krzyżakiem ten queścik stał się banalnie prosty, do przejścia po kilku minutach treningu. Naprawde polecam wszystkim tym którzy wciąż nie mogą zdobyć CW dla Tidusa.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

daniel1301 pisze:Odkryłem najprostrzy sposób na przejście tego etapu. Warunkiem decydującym o tym jest sterowanie. NIE należy grać wtedy analogiem - naprawdę można się namęczyć z marnym skutkiem. Kiedy przesiadłem się na sterowanie krzyżakiem ten queścik stał się banalnie prosty, do przejścia po kilku minutach treningu. Naprawde polecam wszystkim tym którzy wciąż nie mogą zdobyć CW dla Tidusa.
Nie jestem pewna czy nie dawałam tu podobnej rady : analogiem nie przeszłam tego questu- kurczak robił co chciał. Mogę sie podpisać pod tą radą, choć "banalnie prosty" to trochę na wyrost- ja też bardzo szybko zdobyłam Sigil za pierwszym podejściem, ale kiedy chciałam osiągnąć po raz drugi tak dobry wynik, to skończyło sie tylko na głośnym przeklinaniu wszelkiego drobiu :D
pyza69

Post autor: pyza69 »

witam
niewiem czy dobrze pisze,ale chcialem juz wczesniej napisac nowe pytanie dowas ale niewiem dokladnie gdzie to sie naciska,mam problem z kaktusami znalazlem juz 5 i szostej niemoge znalesc,drugi moj problem to dark valeor i dark shiva,nie moge ich zabic bo zawsze mnie ubijaja i niedaja mi nic zrobic.mam juz world champion podladowana jupiterami i jak odpalam overdrive wakki attack real to musze trafic wszystkie hit x2?jak nie trafie wszystkich dwojek to zadaje on obrazenia tylko po 70.
sephiria czy teraz dobrze napisalem o pomoc???.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

a) I N T E R P U N K C J A !!! >.<
pyza69 pisze:mam problem z kaktusami znalazlem juz 5 i szostej niemoge znalesc
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=23
pyza69 pisze:rugi moj problem to dark valeor i dark shiva,nie moge ich zabic bo zawsze mnie ubijaja i niedaja mi nic zrobic
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=72
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=68
pyza69 pisze:overdrive wakki attack real to musze trafic wszystkie hit x2?
Attack Reels - najlepszy OD w całej grze. Tutaj losujemy ilość trafień. Jeśli uda nam się zebrać trzy takie same wartości to ilość wykonanych ataków zostanie PODWOJONA (np. 3 sloty 2x dają 12 ataków)
pyza69 pisze:sephiria czy teraz dobrze napisalem o pomoc???.
Nie. Bo ledwo można zrozumiec o co Ci chodzi.
Kemil

Post autor: Kemil »

Niech ktos poda współżędne na Submerge Ruins i Salvage Ship, bo nie moge ich znaleść w Search.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”