FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Spotkac możesz silniejszą wersje Cactuara ( nazywa sie chyba Qactuar )
I dodatkowo go zmorphować

P.S.A nie lepiej samemu sprawdzic co tam jest :roll:
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

lepiej ale myślałem ze tam byle co jest :D wieć sie zapytałe mzeby bez powodu tam nie lecieć :P

[ Dodano: Pią 26 Maj, 2006 20:10 ]
sorry ze tal ciągle pytam ale zapomniałbym squall pokonał ultimate a on0 spadł na sleeping forest i wtedy utwożyła sie droga by tam wejść.a na krypcie jest napisane ze tam można sie dostać tylko na górskim chocobo :?: :?: czy to prawda :?: :?:
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

karollo pisze:wieć sie zapytałe mzeby bez powodu tam nie lecieć
Teraz mnie rozwaliłeś,masz statek i nie chce ci sie poleciec kawałek mapy,by sprawdzic wysepke :shock: :evil:

W tym momencie nie licz,na jaką kolwiek pomoc z mojej strony :!: :!:
Nie będe pomagał leniowi,co nie chce sie przeleciec kawałka mapy :evil: :roll:

I na przyszłosc,wiecej samodzielnosci,a nie tylko liczyc na innych.

[ Dodano: Pią 26 Maj, 2006 20:13 ]
karollo pisze:orry ze tal ciągle pytam ale zapomniałbym squall pokonał ultimate a on0 spadł na sleeping forest i wtedy utwożyła sie droga by tam wejść.a na krypcie jest napisane ze tam można sie dostać tylko na górskim chocobo :?: :?: czy to prawda
Oo to ty Squallem grasz w VII :shock:

Na to już ci nie odpowiem. ( patrz wyzej )
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Karollo, czy Ty musisz pytać tutaj o KAŻDY element gry i opowiadać o swoich postępach? Tak, powiedz że sie na ciebie uwzięłam i jestem ZUA, ale czy naprawdę nie potrafisz zajrzeć na stronę Krypty i poczytać np o cactuar island? ( pomijając fakt, że nazwa sugeruje wszystko _^_ ) Istnieje też taka strona jak www.google.pl , gdzie możesz sobie wpisać "cactuar", "ultimate" albo "Sephiroth is sexy" , cokolwiek.. >_<
Help służy do rozwiązywania problemów, a nie prowadzeniu za rączkę. Jesteś leniem, który przechodzi grę z poradnikiem w ręku i nie chce sie za bardzo nadwyręzyć :roll: Odpal grę i SAMODZIELNIE ją przechodź, a jeżeli nie starczy Ci sił to włącz sobie kulki -_- Jeszcze jedno pytanie w stylu " Czy to sie opłaca" , a dostaniesz drugie ostrzeżenie.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Ivy pisze:a dostaniesz drugie ostrzeżenie.
A ja ci chętnie wlepie 3 :twisted:
FF XII W trakcie katowania
adasio_mad

Post autor: adasio_mad »

ja, co do mojego postu, o tym Hadesie... nic mu sie nie pokickalo, poza tym, po co mialby sciemniac? zaraz wejdzei na forum i sie wpisze, moze skrina tez walnie jak go rozwala... :]

T:// Chętnie zobacze,będzie to odkrycie na skale swiatową :roll:

dla mnie to tez sie wydaje nierealne, bo o tym nie slyszalem, ale obiecal zrobic filmik z tego, bo przechodzi kolejny raz... pozyjemy, zobaczymy :]
Ostatnio zmieniony sob 27 maja, 2006 13:08 przez adasio_mad, łącznie zmieniany 2 razy.
aserath

Post autor: aserath »

dobra pytanie z wersji idiotycznych. chodzi mi o limit 2go i nastepnych poziomow.jestem pod koniec gry- hajze na sephirotha -od poczatku szlam: cloud,aeris,tifa.po smierci aeris jej miejsce zastapil vincent, w tym momencie postacie sa na poziomie 70 i troszke powyzej, ale do 80 jeszcze nie dobijam. wedlug opisu powinnam dostac limit wyzszego poziomu po zabiciu x wrogow dana postacia i rzuceniu x razy limitow 1go poziomu. prawde mowiac w pewnym momencie zaczelam liczyc przyporzadkowujac nawet zabite osobniki do postaci ktora przylozyla do tego swoje raczki/magie i nic. dalej tkwie na pierwszym poziomie. i prawde mowiac nie wiem dlaczego. pewnie gdzies cos schrzanilam, bede wdzieczna za wiesci.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

... a czy zmieniłaś lv Limita, jakiego chcesz urzywać w opcjach pod zakładką "Limit" na wyższy ? Tylko to przychodzi mi na myśl, bo to chyba niemożliwe, aby pod koniec gry mieć 1 lv limita...
aserath

Post autor: aserath »

no a nie mowilam ze sie okaze stworem o zerowym iq:-)spoko, wszystkie limity chodza.dzieki za podpowiedz ogolnie sama bym nie wpwdla - co najprostsze to najtrudniejsze, ech, sama na siebie zla jestem, a na poczatku jak zaczynalam grac to zagladalam w ta zakladke.no niech mnie.zdaje sie ze jeszcze nie raz bede ta gre przechodzic ale no coz, zakochalam sie w tych antycznych sdkach

[ Dodano: Nie 28 Maj, 2006 14:25 ]
ps. jeszcze jeden klopot. przy rozgalezieniu trzech drog wlg opisu powinnam wejsc w srodkowa (wciaz mowie o momentach pod koniec gry).kiedy chce w nia wejsc cloud rzuca sam do siebie:"we'll try to go down from the other side" i mnie wykopuje spod przejscia .kiedy chce wrocic droga ktora przyszlam to samo - ten sam txt i przejscie jakby zablokowane. kiedy probowalam wejsc w to najbardziej na gorze spoko - wracam do miejsca gdzie rozdzielilam druzyne ale juz nie moge wrocic powtornie do jaskini, pojawia sie txt: "we'll leave this to barret".o co chodzi bo teraz znow musze ponownie ta sama droge przechodzic do jaskini, czyli jakby powtornie caly etap od rozdzielenia druzyny. dlaczego nie moge wejsc w srodkowe przejscie?dzieki za pomoc
aserath

Post autor: aserath »

ok jak z nimi porozmawialam to dalo sie pozniej wejsc. wlasnie mecze sie z bizarro s, czy on jest w ogole do pokonania, po pol godzinie rzucania summonow i innych zabaw materiami umiera mu glowa ale za jakis czas znow mu "odrasta" jest jakis sposob na niego czy to po prostu musi potrwac godzine albo wiecej?
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Dobra, zapodaję kolejne durne pytanie: Czy za grę w snowboarda można w GS dostać GP, a jeśli tak, to jaką trzeba zdobyć rankę na koniec przejazdu? (Bo na przykład w Crazy Motorcycle trzeba 10000 pkt zdobyć, a w nagrodę otrzyma się 10 GP)
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Z tego co pamiętam tam nie dostaje sie nigdy GP. Bez względu na wynik :)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

kwazi pisze:Z tego co pamiętam tam nie dostaje sie nigdy GP.
To prawda, ja kiedys mialem wszystko na max w tej takiej pierwszej rundzie i nic nie dostalem , wydaje mi sie , ze snowboard jest dla przyjemnosci.
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

:( Dupiato. To jak ja teraz GP będę zariabiał? W Super Dunka?! :cry:
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Markfrompoland pisze:To jak ja teraz GP będę zariabiał
A wiesz kto to "konik"?? przy wejsciu do GS czasami widac leb takiego goscia ktory zamienia nam Gill na GP i po sprawie ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”