Problem z Croakadile

Najnowsza i zarazem ostatnia część serii na konsolę PS2

Moderator: Moderatorzy

wojpatr
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 14:46

Problem z Croakadile

Post autor: wojpatr »

Witam.
Zatem łaże już bardzo długo po giza plains i nie mogę za nic spotkać tego hunta. Mam zaakceptowane zlecenie i odwiedziłem zleceniodawcę jest pora deszczowa a hunta jak nie ma tak nie ma :(
Proszę o pomoc :(
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

I po to jest ci potrzebny cały, nowy temat? -_-

"Croackdila znajdziesz na południowo-zachodniej lokacji Giza Plains - w okolicach centrum po prostu wyskoczy z wody."
wojpatr
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 14:46

Post autor: wojpatr »

no sory ale nigdzie tego nie piszą...
Latam jak głupek 4 godziny po całej lokacji i go nie było.
Dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

wojpatr pisze:no sory ale nigdzie tego nie piszą...
"nie jest napisane"
Bzdura.
http://k-ff.com/Finalf12/index.php?n=8

"Giza Plains

Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy, to zmiana otoczenia. Nadeszła pora deszczowa. Podczas podróży staraj się unikać Storm Elemtali, bo na razie mogą stanowić problem. Jak chcesz możesz próbować, ale raczej za pomocą mistów. Wejdź do Nomad Village i potwierdź przyjęcie zlecenia od Sadeena. Croackdila znajdziesz na południowo-zachodniej lokacji Giza Plains - w okolicach centrum po prostu wyskoczy z wody.

Mark Monster: Croackdile Hp: ???? Weak: Fire
W tej walce dobrze spisuje się nowo zdobyty Esper - Belias, ale łatwo może paść. Rozsądniejszym wyjściem są Quickeningi i de facto najlepszym, bo wróg może odnowić sobie hp i to w pełni. Dlatego lepiej już na starcie (tak długo jak starcza ci mp), walić z Mistów. Jeżeli Croackdile zdoła się wyleczyć, to wycofaj się, odnów mp i walcz od nowa (wyjdzie na to samo, tyle że ty będziesz w dogodniejszej sytuacji)."

Jak ci coś nie popuje, to:
a) nie wziąłeś zlecenia (ok, ustaliliśmy, że wziąłeś)
b) nie pogadałeś z petitionerem (ok, niby pogadałeś - pewny jesteś, że z właściwym?)
c) szukałeś w złym miejscu
d) czasem się opłaca wybić wszystko z lokacji i zzonować.
Zablokowany

Wróć do „Final Fantasy XII”