Final Fantasy XII - The Best Weapon

Najnowsza i zarazem ostatnia część serii na konsolę PS2

Moderator: Moderatorzy

pablo6dr
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: czw 27 sie, 2009 21:37

Post autor: pablo6dr »

demon1908 nie wierze ze zdobyłeś sagittarius czy zodiac spear(no chyba ze miałeś fart, duży fart w henne mines) bez żadnej pomocy, gdybyś nie zobaczył na licens boardzie tej nazwy to nawet byś nie wiedział o jej istnieniu,
Owszem nie powiedziałem że nie używałem jakiś pomocy :P jak przechodziłem drugi raz ten tytuł...
czyli gdzieś przeczytałeś na ten temat, pewnie szukałeś w necie, ja wolałem zajrzeć do poradnika, bez zbędnego szukania
Teraz gram w ffxii izjs, jestem w archades i narazie obchodzę się bez żadnej pomocy ale na koniec zajrzę bo nie pamiętam jaki loot jest potrzebny i w jakiej ilości na zdobycie dobrych broni
Np Broń dla CLauda-Apocalypse :smile:
nie czepiam sie ale to chyba dotyczy ffvii
:smile:
Awatar użytkownika
demon1908
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: czw 06 lis, 2008 14:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: demon1908 »

no masz racjNe ze używałem ale dopiero za 2....demon1908 nie wierze ze zdobyłeś sagittarius czy zodiac spear..-a skąd wiesz 8)ciekawe czy nie powinieneś iść do(Doctor Cid,t)Jeżeli wież o kim mówie i skąd jest ten pan?? :D Balthier no to powiedzmy że dla niego :P

[ Dodano: Czw 09 Gru, 2010 19:40 ]
Przepraszam za błędy właśnie Oblitzerator mnie trochę daje w kość musiałe się skupić na nim :oops: :razz:
pablo6dr
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: czw 27 sie, 2009 21:37

Post autor: pablo6dr »

....demon1908 nie wierze ze zdobyłeś sagittarius czy zodiac spear..-a skąd wiesz
nie zaprzeczyłeś, pewnie miałem racje
ciekawe czy nie powinieneś iść do(Doctor Cid,t)Jeżeli wież o kim mówie i skąd jest ten pan?? :D
nie rób ze mnie takiego amatora,
już załatwiłem doktorka, swoja droga jak dla mnie w dziesiątce wypadł lepiej, a propo dziesiatki to oblitzerator to raczej łatwy przeciwnik
a teraz pytanie
czy mi się zdaje czy powiedziałeś ze apocalypse to bron dla balthiera?
damian4-77
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: śr 26 sty, 2011 17:34
Lokalizacja: Łódź

NAJLEPSZE BRONIE FFXII

Post autor: damian4-77 »

matiu222 pisze:Czy mógłbym uzyskać pomoc odnośnie tego gdzie i od kogo mogę zdobyć Dragon Crest ? Na bazarze można tą broń zdobyć.
Jak również czy pojawi się jakiś dział opisujący zdobycie najlepszych broni, zbroi, hełmów ?
PISZĄC NA BAZARZE MAM NA MYŚLI PIRWSZEGO LEPSZEGO KUPCA

Jeśli chodzi o najsilniejsze bronie to:

-Masamune-zdobędziesz go za haunt Battle on a Big Bridge bądź na bazarze jak sprzedasz Gemsteel x2,Orichalcum x3,Mallet x2, i zapłacisz 35000

-Grand Mace-dostaniesz od Rikkena za pokonanie Pylrastera

-Ragnarok-dostaniesz za haunt Fishy Dreams

-Scorpion Tail-dostaniesz na bazarze jak sprzedasz
Charged Gizzard x3,Wyrm Bone x3,Scorpio Gem x4 cena:60000

-Sagitarius-dostaniesz na bazarze gdy opchniesz ;)
Beastlord Horn x3,Moon Ring x3,Sagitarius Gem x4 cena:60000

-Whale Whisker-również na bazarze Mythril x3,Corpse Fly x3,
Aquarius Gem x4 cena:60000

-Ultima Blade-bazar Adamantite x2,Death Powder x2,Gnoma Halcyon x1 cena:22800

-Tournesol-bazar Gemsteel x3,Empyreal Soul x3,Serpentarius x3
cena:600000

-Wyrmhero Blade-bazar Omega Badge x1,Godslayer's Badge x1, Lu Shang's Badge x1 cena:65535

NARAZIE TO BY BYŁO NA TYLE RESZTĘ POWINIENEM DOPISAC
W NAJBLIŻSZYM CZASIE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XII”