Final Fantasy XII

Najnowsza i zarazem ostatnia część serii na konsolę PS2

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Cid chocobossy i moogle muszą byc bo to nie byłby wtedy final... no właśnie mówia że ff12 ma być polotem świeżości w serii :D na oficjalnej stronie pisze że INFORMATION BEGINNING 11.19. to juz niedługo... a co do nowych serii to ja stawiam na KH :twisted:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

trza bedzie do dexa napsiac cio z tym pe rebirth...chyba tylko on mi zostal :D

nio i wlasnie niech zrobia finala w ktorym naprawde bede jakies nowe rzeczy a jak nie to jakas gre w tym stylu pod innym tytulem...wtedy sie zobaczy czy graczy ciagnie tylko tytul do gry...
Micek

Post autor: Micek »

KH = Kingdon Harts ? jeśli tak - to żenada. Obejrzałem trailer i poczułem sie zniesmaczony. Manga + kaczor donald i myszka miki ? no bez przesady... (no chyba że KH to skrót od czegoś innego - to zwracam honor)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Ty ogladałeś trailer a ja przeszedłem gre i szykuje sie na drugi raz, więc mozna powiedzieć że moge mieć inaczej ułożone podejście do Kingdom Hearts
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Micek mala rada zanim zaczniesz wypowiadac sie na temt jakiejs gry zacznij dobrze pisac jej nazwe....no ale bylo nie bylo po czesci zgodze sie z Toba...nie lubie KH i juz...nie trawie zmieszania ff z disneyem...i nikt mnie tez do tej gry nie przekona...ale szanuje opinie innych i to jest najwazniejsze

co do ff12-premiera przesunieta na 2004/2005,przedtem planowali ja wydac przed marcem 2004
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

i pewnie ją przesuną kilka razy jeszcze :(

gdybym tylko pogadał z dexem to by tak niebyło :twisted:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Spokojnie zanim FF12 wyjdzie w samej tylko Japonii to poczekamy sobie na mój gust z dobre 4-6 miesięcy. Na razie nie sensu nawet się rozwodzić, kiedy to zostanie wydane, ale można poglówkowac co warto dać tym razem, aby dwunastka wniosła do serii ożywczy powiew nowości.

By the way - od piątku jestem znowu w Polsce i zapowiadam, że WSZYSTKIE Kategorie, Topics(oprócz kat, Off Topic, która do tego służy) zostaną przejrzane i wykastrowane, bo po postach Garnet już widze, że znowu pisanie wymknęło sie spod kontroli(a jak juz Garnet pisze, ze Off topujecie to znaczy że jest zle). Przygotujcie sie zatem na to, ze kazdemu licznik spadnie o średnio 60-100 postów.
Ostatnio zmieniony sob 08 lis, 2003 15:32 przez Sephiria, łącznie zmieniany 2 razy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

swietnie, ze trzeba bedzie czekac 1/2 roku na ff12...zawsze tak robia :(

Coz Sephiria - jako zwolennik offtopowania poweim, ze ostatnio ograniczylem moje OT do dzialu off topic :) no chyba, ze masz zamiar wykasowac wszystkie posty nie zwiazane z danym tematem, ale wtedy pozbawisz forum 2/3 postow i niezlego klimaciku :)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Myślisz ze to tak szybko się gry robi?? ;)
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

olek ja bym inaczej sformuował pytanie!!! :twisted:

Ty myslisz?? :shock: (szok) :lol:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sephiria...wierz mi zadna przyjemnosc,jak niekiedy wchodze wieczorkiem na forum i widze rezultaty postowania.....pare razy po naciskaniu na x ja juz mam mam niekiedy dosc ;) a o przypominaniu o edit to jzu mnie krew zalewa :twisted:
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

hehe, no ale za to masz napis moderator ;) i zitana na chocobo :D
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

a my tylko Kupo i kupo!!! Ostatnio kumpel ze mnie lał jak zobaczył po moim nikem ten napis!!! I pytał o co loto?? :D
Micek

Post autor: Micek »

Właśnie - co to jest to kupo ? zmieni sięna cośinnego po iluśtam postach? BY the way - tak apropo Kingdom Hearts (teraz dobrze napisałem :P ) to sąrzeczy które od razu mnie odrzucają. Nie staćmnei na kupowanie gierki co tydzień- Wybieram najlepsze tytuły. Z bajek disneya to wyrosłem dawno temu - mogę pooglądać - ale czy miałby sens film, w którym np. czarodziejki z księżyca koszą kapitana haka - a w odsieczy przybywa im kapitan goofy? To pasuje do siebie jak kaktus do szczoteczki do zębów. Nie ważne jak miodna gierka - już Final Fantasy bywa momentami denerwująco infantylne - dobrze że chociaż lubiany prze ze mnie devil may cry trzyma klimat przec cały czas 8). jak by mi w tej gierce jako boss końcowy wyskoczyli chip i dale - to straciłbym wiarę w PS2 (dla relaxu zostaje zawsze papierowa wersja monopoly :P )
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

jesli bym nie jeździł na dvd-erkach to by mnie nawet stać nie było na jedną na miesiac :evil:
Ostatnio zmieniony ndz 09 lis, 2003 10:45 przez Olek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XII”