Final Fantasy XII

Najnowsza i zarazem ostatnia część serii na konsolę PS2

Moderator: Moderatorzy

Madtrax

Post autor: Madtrax »

hheheh i co Coat podoba ci sie??? :P

a mozliwe ze to inna bajka ale i tak spox :P
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

nie wem :) widzialem ledwie pare odcinkow kiedys tam na jakims niemieckim programie :P ale piosenka tytulowa jest git :mrgreen:
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

heh, a pamietacie kapitana daimosa? to bylo anime:) juz powazny klimat (w przeciwienstwie do yatamana:)), mechy, future, i te sprawy:) buhahaha, pierwowzor macross plusa (nie mowie teraz o tej STAAAAREEEJ gierce na nintendo)! ja to jeszcze, oprocz yatamana i daimosa, ogladalem kapitana hawka (cubasa i hojiro, pamietacie?!), gigi (biale majteczki, buhahaha:), i ogolnie, wszystko, co dawali na poloni 1 (no, a potem zaczeli dawac playboya, ale tez ogladalem:D). heh, jak dzieci wyrastaja na takich bajkach, to na starosc nic, ino gry:)
edit: i biale majteczki, hyehye;)
narwaniec

Post autor: narwaniec »

OT... Coat, tego calimero to ja na RTL-u kiedys widzialem... szkoda ze po niemiecku... Ale ogladalem... A cpt. Hawk ??? Czlowiku kiedys nie bylo dnia zebymtego nie ogladal i potem polazl pograc w pilke. Ta baja mnie inspirowala. Yattaman byl w porzo, zawszee byly elementy erotyki jak walczyli z tom troojką:>
Madtrax

Post autor: Madtrax »

heheh nio
ja tez ogladalem wszystko co lecialo na polonii1 hehehe
a kapitan hawk to polewkowy byl - jeden mecz 14 odcinkow a jak biegli to druga bramka wylaniala sie z za horyzontu :D :D :D
aha no i jewszcze ogladalem czarodziejke z ksiezyca hehehe
co za kwasowe bajki - dzis juz takich nie robia :P
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Ostatnio normalnie comeback jest starych anime na P1, niedawno sie skończył zorro, gigi widziałem kiedyś rano... a teraz jest Bia co rano :D
Madtrax

Post autor: Madtrax »

aaaa wlasnie jeszcze byl zorro tez kwasowy :)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Jaki kwasowy... :twisted: teraz jak ogladałem to normalnie klimat ma zajefajny, normalnie to nie lubie takich klimatów zorro, jacyć koloniści hiszpańscy... ale zarombiście tam włożyli full mangowy klimat 8) wlki są niezłe, niczym nie przypominają jakieś tam szermierki :D tylko np stoja naprzeciw siebie, patrzą zaczynają biec...CIACH! przebiejaka przez siebie i jeden w zwolnienu u pada :D samurajski styl ;)
Madtrax

Post autor: Madtrax »

nio takie pojedynki sa fajne
a co do tej bajki to ogladalem daaaawno temu wiec nie pamietam klimatu ale kolonisci i hiszpania jak najbadziej spox
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Last warning
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Micek

Post autor: Micek »

obudzila się sephiria. Czas na długie nożyce cenzury...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

tak jakby nie szlo zalozyc topica o anime :?
pewno juz widzieliscie te screny http://www.the-magicbox.com/game121203a.shtml
eee...ta babka ma uszy takie czy mi sie zdaje? :D no tak mialy byc rozne rasy,to sa..no tak pisze ze viera maja doskonaly sluch,nie dziwie sie :D i czyby jednak summony nie zniknely...a ten facet wyglada mi na jakiegos lulusia-maminsynka :)-tak wiem po wygladzie sie nie ocenia :]
ale wstawki fmv bardzo ladne
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nie wiem czy tylko ja to widze ale pierwszy screen z trzeciej strony z tym mieczem - nie wyglada dal was znajomo??? - chodzi o miecz ;)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Będą prawdopodobnie rasy Bangaa- czyli te jaszczurko ludzie, gościówki z duzymi króliczymi uszami, takie muminki i ludzie :D tak było w ffta ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Czy mi się zdaje czy ten żul to jest klon Seifera?
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XII”