Final Fantasy XII

Najnowsza i zarazem ostatnia część serii na konsolę PS2

Moderator: Moderatorzy

Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Boże ludzie ale wy dziwni (Lady Luck ciebie się to nie tyczy), nie chcesz kupić FF bo są tylko 4 summony? To nie kupuj, ale takie ocenianie gry jest dziecinne.
Heh, te informacja są od Squere czy od jakiś stron? Jeśli Squere w oficjalnym komunikacie podał, że są tylko 4 to ok. Ale jak nie ma takiego komunikatu, to nie możesz tak twierdzić.
Patryk

Post autor: Patryk »

Ja nie napisałem, że nie kupię gry FFXII ze względu na brak summonów. W ogóle system walki mi się nie podoba, ani też postacie. Jedynie Fran, ale nic poza tym. Tak. Square podało taką informację.
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Coś mnie tutaj ...
Może podają tylko te cztery summony, żeby zabawy dalszej nie psuć... Taka niespodzianka potem, kiedy będzie się grę przechodzić :)
A czy kupię, to nie wiem, dopóki nie wyjdzie i nie przekonam się do niej jakoś (bo na razie to... taka jakaś...)
Patryk

Post autor: Patryk »

Niestety, ale się mylisz. Będą tylko cztery. Szkoda....
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Patryk pisze:Tak. Square podało taką informację.
To pokaż mi dokladnie gdzie, bo mam nieodparte wrażęnie, że ściemniasz byle tylko mieć coś do powiedzenia.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Na litość boską, Patryku. Przestań to ciągle powtarzać. Jeszcze wiele się może zmienić, a Ty znalazłeś jedna strone i ciągle "Niestety, będą tylko cztery". Nawet jeśli to każdy sobie może przeczytać Twoje wcześniejsze wypowiedzi. Praktycznie w każdej o tym piszesz. Jeszcze raz o tym wspomnisz, a dam ostrzeżenie za spam. O. :evil: Żem się zirytowała.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
-Here are some key points made by the developers during the press conference:
-The main colors of the game are orange and blue.
-The buildings are created with a Mediterranean and medieval theme, they all have tea-brown as the main color.
-There are various races, the language is also different in some races.
-There are various kinds of airships in the game, the biggest one is about 260-270 meters like in Battleship Yamato.
-The game will use a lot of real-time images, this is possible with the new graphic engine.
-The world in Final Fantasy XII is independent from Final Fantasy Tactics Advance, although the outlook is similar.
-Airships are important in the game, since the map is considerable wide.
-The camera angel in the field and dungeons can be changed manually.
-To distinguish between different races, the appearance of the dialog subtitles will be different.
-------------------------------------------
The battle system is said to be like Final Fantasy X-2 plus various new elements. In the battle, you can equip gems in the gem slots (the effects of gems-equipping are not yet to be announced). Some elements from both Final Fantasy X and Final Fantasy XI will be applied to Final Fantasy XII. Also, the party can only consists of up to 3 characters during battle.
------------------------------------------
Once in battle, FF12 plays more like XI than any other previous game in the series. The camera is now fully rotational and can be moved on the fly by players unhappy with their current angle. Truthfully, the combat is reminiscent of Bandai's .hack series; as users can utilize a brand new system known as "Gambit" (ten types in all) that allows them to set specific scripts for their A.I. partners. The flexibility of this system is rather robust and just like .hack, gamers can tell their minions to do anything from mirroring the moves of the primary user to serving as a protector for the overall group. In fact, there are several aspects to game that seem to pay tribute to CyberConnect's popular role-player. Enemies, for instance, are no longer encountered randomly -- you can now see your opponents on screen before a battle and avoid them if you so choose. [yeah :twisted: ]
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ślepa jestem, czy tu nic nie ma o ilości summonów?? ;)

GoGo- nooo, to są informacje :)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

No właśnie skończyłem dość szczegółowo przeglądać oficjalną stronę Squere - Enix i nigdzie nie znalazłem informacji o tym, że będą tylko 4 GF. Więc jeśli oni na swojej stronie nie podają, czyli wszystkie informacje Patryka są tylko plotkami.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Mówiłam - ściemnia, byle tylko móc coś powiedzieć i mieć poczucie, że się liczy w tej rozmowie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Poza tym kiedyś Garnet podała link z filmikiem do przyzwania Bahamuta w FFXII więc tym bardziej teoria Patryka o braku Shivy i B. jest błędna.

"Jak wcześniej było wspomniane w grze Itadaki Street Special mamy do dyspozycji lokacje z FF12: Rabanastre i Nalbinie.
Pod tym linkiem możecie znaleźć filmiki pokazujące miasto Rabanastre, fortece Nalbinie oraz Bahamuta. Filmiki pokazujące Rabanastre i Nalbinie zostały zamienione nazwami, czyli w skrócie powinny być na odwrót "

http://www.endlessfantasys.moonfruit.com/summons -Tutaj pokazanych jest pięć summonów. :roll:

Wynikałoby z tego, iż mamy już 6 summonów. :roll:

[ Dodano: Nie 24 Kwi, 2005 ]
http://ff12.gamigo.de/index.php?show=summons -znów 5 summonów.
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Sephiria pisze:ściemnia, byle tylko móc coś powiedzieć i mieć poczucie, że się liczy w tej rozmowie.
To było dość brutalne...

Go-Go-Yubari pisze:Wynikałoby z tego, iż mamy już 6 summonów
Go-Go-Yubari pisze:znów 5 summonów
...czyli będzie ich więcej! HA! 8)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Jeszcze Lady nie wiemy :) Ale przynajmniej okazuje się, że liczba 4 jest niepewna :) A co do FF, wczoraj czytałem na temat sposobu walki, itp. I wszystko zapowiada się bardzo ciekawie. Bohaterowie tak samo (choć niektórych stroje są mierne), więc mam jak najlepsze przeczucia.
PS. O fabule nie czytałem, bo nie chciało mi się tłumaczyć :)
Patryk

Post autor: Patryk »

Ja tylko pisałem, to co przeczytałem w większości ze stron o FF12. Też mam nadzięję, że będzie ich więcej niż cztery. Wychodzi na to, że moje informacje były blędne.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

No, ale do tej pory cały czas trąbiłeś, że to oficjalnie wiadomości od Squere - Enix nawet nie zaglądając na ich stronę :roll:
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

O ile się oriętuje w temacie to akcia w FF12 dzieje się w Ivalice czyli w tym samym świecie co FFTA i tam były wszystkie podstawowe summony i dodatkowo Totemy (istoty wyższe od Summonów).

Myśle że w FF12 będzie to rozwiązane w podobny sposób, będą podstawowe summony jak Ifrit, Shiva itd. a dodatkowo będą Ultima i te inne znane już z FFTA jako isoty wyższe które mogą być wzywane tylko przez określoną rasę

Bądźmy dobrej myśli :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XII”