Final Fantasy XII

Najnowsza i zarazem ostatnia część serii na konsolę PS2

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jakby nie było, wydawanie ponad 1000 zł na kolejną konsolę a potem dodatkowo ponad 200 zł na każdą grę do niej, tylko po to, by pograć w nowe FF jest dla mnie przegięciem. Miłoby było, gdyby była możliwość odtwarzania gier z ps3 na ps2. Szkoda, że takie marzenia zwykle się nie ziszczają. Co do tego, ze japończycy olewają resztę świata to się zgodzę. Japończycy nie mają problemu, którą konsolę kupić, bo zwykle mają każdą i po kilka gier. Jak napisałam wyżej, po cholerę kupować nową konsolę jak stara jest bardzo dobra? To tylko nasz rynek ma taki ubogi wybór gier. A tytułów jest cała masa. Nawet Heroes wydali na ps2. Pocieszające, że jak się pojawi ps3 i gry na nią, to gry na ps2 stanieją, jak to było z grami na psx. Oby...
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

wydawanie ponad 1000 zł na kolejną konsolę a potem dodatkowo ponad 200 zł na każdą grę
No nie mów mi że do końca życia będziesz ciągnoł na Pegasusie :D ...
po cholerę kupować nową konsolę jak stara jest bardzo dobra?
...bo mój wciąż się dobrze trzyma, mógłbym nie grać na PSdwujce, taaaakk to Super Mario jest wciąż takie super :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Vaan pisze:
wydawanie ponad 1000 zł na kolejną konsolę a potem dodatkowo ponad 200 zł na każdą grę
No nie mów mi że do końca życia będziesz ciągnoł na Pegasusie :D ...
po cholerę kupować nową konsolę jak stara jest bardzo dobra?
...bo mój wciąż się dobrze trzyma, mógłbym nie grać na PSdwujce, taaaakk to Super Mario jest wciąż takie super :D
Poczekam na ps4 ; )
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Miłoby było, gdyby była możliwość odtwarzania gier z ps3 na ps2
To po co w takim razie PS3 :?:
No nie mów mi że do końca życia będziesz ciągnoł na Pegasusie
Vaan zobacz jaki ma znaczek Go-Go-Yubari obok loginu

KONIEC OFFTOPA WRACAC DO TEMATU INACZEJ "ZANMATO" ZOSTANIE URZYTY :twisted:
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Co wy pitolicie... ps2 całkiem dobra? przecież to już jest stary szmelc, ma już pięć lat i jest najgorszą z obecnych na rynku konsol, wszysktie gry multiplatform muszą być okrajane z jakości w wersji dla ps2. Niedawno grając w THUD2 dotarło do mnie że postęp juz tak daleko zaszedł że ps2 osiągneło jakość psx-a z 1999 roku.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Vaan zobacz jaki ma znaczek Go-Go-Yubari obok loginu
A to przepraszam najmocniej "-ła" :D
przecież to już jest stary szmelc
Pewnie jak pograsz w FF12, to ci minie. Dopiero po przejściu stwierdzisz znów że to szmelc. Przecie oni starają się jak mogą by wycisnąć z tego co się da. Ja osobiście chciałbym pograć w finala z fotorealistychną grafiką, co napewno przyniesie PS3, a już o tym wcześniej wspominałem :D
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Olek, mam inne zdanie na ten temat, ale skoro TomajS kazał wracać do topica, to...
Już wiem że FFXII będzie lepsze niż FFX- Vaan nie sprawia wrażenia takiego cwaniaka i "bujaka" jak Tidus, więc myślę że go polubię :].
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Czemu inne zdanie? technologia idzie do przody w zastraszającym tempie, to naturalne że wkońcu zastąpi ps2 o wieeele lepsza ps3(tak jak to zrobiła ps2 z psxem), a w FFXII jest ładna grafa, ale niczym mnie nie zaskoczy.... niestety człowiek się przyzwyczaja szybko.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

ale skoro TomajS kazał wracać do topica, to...
To możecie dokonczyc dyskusje na PW
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Ale temat obraca sie wokół grafy w FFXII więc jakoś nie mam ochoty o tym nikomu słać cichacza :/
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Vaan raczej zakrawa na Zidane'a ... Nawet dwaj złodzieje...

Hmm... schemat? :roll:
Może niekoniecznie... Cosik czuje, że Van będzie taki:
Vaan=Zidane+Fei ...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Vaan ma fajne spodnie i nic więcej (mówiąc tylko o wyglądzie). Chciałabym wreszcie jakiegoś prawdziwego głównego bohatera. Silny charakter, jakieś doświadczenie życiowe, rysy świadczące o sile. Bohatera jak Auron lub Lulu. A tak mamy kolejnego chłopaczka i panienkę. Tacy Tidus i Yuna po kilku ulepszeniach. Grafika jest lepsza, inny świat etc. i fajnie, ale gdy zobaczylam Vaana i Ashe zawiodłam się. No cóż. :/
White SeeD

Post autor: White SeeD »

A ja tam nie mam nic przeciwko takiej postaci jak Vaan- podobnie jak Raiden w MGS2- zdobywa doświadczenie życiowe, zmienia się z biegiem czasu i pod wpływam pewnych wydarzeń- oby tylko takie wydarzenie odcisnęło na nim piętno (śmierć ukochanej? Rodziców? Przjaciół? Zepsute PS2? Whatever)- nie tak jak w FF9 [SPOILER czy inny zderzak!]- "szok, jestem sztucznie wyhodowany, ale to nic, nadal będę wesołkiem" [koniec zderzaka]- jeśli tego S-E uniknie, to będzie fajnie. Myślę że taka gra bezlitosnym madafaką gotowym na wszystko mogłaby po czasie znużyć- no bo gdzie znaleźć miejsce na tragizm, skoro głównego bohatera nic nie rusza?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Prawda jest taka, ze zmianiły się Yuna i Rikku w porównaniu z FFX. Na nieszczęście tylko wizualnie. Choć do Rikku można przywyknąć, to od milusiej Yuny robi się mdło. Nie wspomnę o Wacce (jak się to odmienia?) i Lulu. :/

Co do FFXII to niczego nadzwyczajnego nie oczekuję, ale miło będzie w końcu pograć nowymi postaciami. :neutral:
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

W FF XII ja bym zrobił tak:

1) Główny bochater,doświadczony,starszy gościu,z dramatycznymi przeżyciami z młodości.

2) Pod jego okiem dorasta nowy młody bochater,który staje sie obok naszego pierwszego,drugim głównym.

3) Zależnie od postepów w grze,jeden znich zostaje postacia pierwszo planową,a drugi ginie na koncu gry. :twisted:

Takie dramatyczne zakonczenie było by jedyną opcją w grze,był by to pierwszy Final z jedynie złym zakonczeniem. :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XII”