Eidolony

Powrót do korzeni, czyli baśniowe klimaty, ksieżniczki i smoki.

Moderator: Moderatorzy

Twój ulubiony eidolon?

Carbunle
0
Brak głosów
Fenrir
3
4%
Phoenix
3
4%
Ark
2
3%
Bahamut
43
54%
Atomos
5
6%
Leviathan
7
9%
Ramuh
4
5%
Madeen
12
15%
 
Liczba głosów: 79

Awatar użytkownika
Bartek-Strange
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: czw 01 sty, 2009 15:45
Lokalizacja: Żary/Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bartek-Strange »

Hmm mam 2 Ulubione:

Alexander:

Kod: Zaznacz cały

Potężny Eidolon Chroniący Alexandrię.
Jako drugi to oczywiście Madeen.

Kod: Zaznacz cały

Zamienił Sie w Moogla (z żółtym Pomponikiem *.*) by ochraniac Eiko
.
Poza tym lubie Eidolony/Summony o atrybucie Holy. Nie raz mi tylek ratowaly <33
Awatar użytkownika
IceRaven
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: pn 14 gru, 2009 11:49

Post autor: IceRaven »

Na 1 miejscu stawiam Bahamut'a.
Wielki smok z wielkim zionięciem który zmiecie każdego ;p
2 miejsce Leviathan.
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

A powiesz nam dlaczego? ^^
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
toperek

Post autor: toperek »

moim głosem był bahamut ro 1 lubię smoki a po 2 bardzo lubialem go w ff x
Revgar
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: wt 26 cze, 2012 18:12

Post autor: Revgar »

jak chcecie to się śmiejcie :D mnie to osobiście strasznie bawi. dziewiątka była moim piątym fajnalem i pochłaniałem ją w dość szybkim tempie i tylko czekałem na to kiedy w końcu odblokują gf'y. pierwsza płyta: nic, druga... NIC no i jak dotarłem do ostatniego bossa i chciałem poprzemieniać itemki to się kapnąłem o co biega, ale było juz ciut za późno ^^

taki offtop

Ramuh mi się podobał jak go w końcu użyłem:D
Awatar użytkownika
Garland
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: pt 01 maja, 2015 15:42

Post autor: Garland »

Ja stawiam na Bahamuta i Alexandra.Bahamut posiada super atak i wygląda całkiem fajnie.
Alexander wygląda po prostu obłędnie!!!!!!!!! :D .Jego potężna moc pokonała nawet Bahamuta uchodzącego za najpotężniejszego.Szkoda,że niemożna go było przyzywać......... :)
"In life, war. In death, peace. In life, shame. In death, atonement."
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ale załatwił go samolocik?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garland
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: pt 01 maja, 2015 15:42

Final Fantasy waszego pomysłu

Post autor: Garland »

Czyli Wasza WŁASNA część Final Fantasy :D[shadow=red][/shadow][glow=blue][/glow]

[ Dodano: Sob 30 Maj, 2015 13:38 ]
W tym temacie chciałbym abyście pisali Wasze własne pomysły na kolejne części Final Fantasy.Jeżeli zrobiłem temat nie w tym miejscu co trzeba,to naprawdę przepraszam :( .Nie chciałem zrobić nic złego.
A jeśli zrobiłem temat w złym miejscu to prosze go usunąc i powiedzieć gdzie mógłbym go zrobić. ;)
"In life, war. In death, peace. In life, shame. In death, atonement."
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garland pisze:W tym temacie...
... piszemy o Eidolonach.
Garland pisze:A jeśli zrobiłem temat w złym miejscu to prosze go usunąc i powiedzieć gdzie mógłbym go zrobić.
Ale zdajesz sobie sprawę, że nowy temat to nie jest co samo co nowy post? :P

Garland... przede wszystkim naucz się poprawnej interpunkcji: [spacja] po przecinku/kropce, nie przed... bo oczy bolą od czytania Twoich postów.


W sumie w tym temacie się chyba nie wypowiadałem nigdy, ale w tej chwili to nie pamiętam żadnej animacji :P
Awatar użytkownika
Dagger
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: ndz 16 lis, 2008 15:00
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Dagger »

Jaco pisze:
Garland... przede wszystkim naucz się poprawnej interpunkcji: [spacja] po przecinku/kropce, nie przed... bo oczy bolą od czytania Twoich postów.
interpunkcja interpunkcją, przynajmniej pisze coś świeżego, ma wizję, którą chce się podzielić i wnosi na to forum coś nowego, nawet odnośnie starych już tematów.
You mustn't allow yourself to be chained to fate, to be ruled by your genes.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tak! Dajmy nowy temat na martwym forum! 3 osoby sobie pogadają przez 2-3 strony i będzie pozamiatane.... Serio.... :roll:
Awatar użytkownika
Dagger
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: ndz 16 lis, 2008 15:00
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Dagger »

Martwe forum...

to dlaczego wciąż nowi użytkownicy dołączają ?

może jest martwe bo nie ma nowych tematów, wypaliliście się ?

szkoda.
You mustn't allow yourself to be chained to fate, to be ruled by your genes.
Awatar użytkownika
Garland
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: pt 01 maja, 2015 15:42

Post autor: Garland »

Powiem jedno. Gdy dołączyłem do tego forum miałem nadzieje , że zobaczę grupę ludzi którzy mają wizję i bardzo lubią pisać na tym forum. Jednak ( Jakby to powiedział Juliusz Cezar ) Przybyłem zobaczyłem i niewierze własnym oczom ! Te stare posty są jak nagrobki a to forum jest jak jakiś cmentarz na którym brak grabarza . Pisaliście , że szukacie współpracowników , ale tak nie zachęcicie ludzi a wręcz przeciwnie .
Już bym wolał pójść na prawdziwy cmentarz niż tu ! :evil:
"In life, war. In death, peace. In life, shame. In death, atonement."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garland.... 8-10 lat temu to tu były takie dyskusje, że się noce zarywało. Nie nadążaliśmy za odpowiadaniem. Ach, dramy, ach quizy, ach jak to życiem tętniło. Czasy się jednak zmieniają, a fora internetowe odchodzą do lamusa. Teraz grupy żyją na FB, a nawet tam KFF ledwo. Seria Final Fantasy schodzi na psy i produkcje typu XIII-2 czy Lightning Returns na pewno tego nie zmienią. Za duża konkurencja. FFX remastered tego nie zmieni. Jeżeli spodziewałeś się, że założysz temat i forum odżyje, to się grubo mylisz. Może temat przyciągnie kilka chętnych osób, może napiszecie dyskusję na 3-4 strony. Potem temat zdechnie. Tak jest od kilku lat. Sorry, że Ci niszczę marzenia :roll:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

W sumie Ark był jakimś takim świeżym summonem. Fajerwerki i inne takie....

A teraz OT
Dagger pisze:interpunkcja interpunkcją, przynajmniej pisze coś świeżego
Nie! Nie uczmy takiego podejścia, bo nam wyrasta pokolenie cyfrowych analfabetów... potem się tłumacze dziwią, jak dostają reklamacje za błędnie stosowaną interpunkcję.... "Panie, kto na to zwraca uwagę?" .... tyle prywaty.
Go Go Yubari pisze:Tak! Dajmy nowy temat na martwym forum! 3 osoby sobie pogadają przez 2-3 strony i będzie pozamiatane.... Serio....
Go Go to akurat jest ekspertem w podcinaniu ludziom skrzydeł, ale najsmutniejsze jest to, że ma zazwyczaj (zawsze? :p ) rację. Ale imho nie przejmujcie się i piszcie dalej. Tylko nie ma sensu się dziwić, że nikt nie odpisuje.
Dagger pisze:to dlaczego wciąż nowi użytkownicy dołączają ?
90% tego to spamboty. Nie powiesz mi, że użytkownik kamila12345 specjalnie zarejestrował się na forum o FF żeby napisać posta:
kamila12345 pisze:Uwielbiam jeździć na rowerze, pływać, jeździć na nartach, jeździć konno i grać w siatkówkę.
:570: ani że ktoś coś odpisze ;p


Inna sprawa, że nawet jak się ktoś "żywy" zarejestruje, to nic nie wnosi/pisze... No a jakby tak zebrać liczbę nowych postów od 3.06.2014 do dziś (rok czasu) i porównać do roku... nie wiem... 2009, to wniosek wyjdzie jeden - forum JEST martwe... albo jak wolisz - jest podłączone do respiratora. Ale nikt nie ma serca, ani nie chce, wyciągać wtyczki.
Dagger pisze:może jest martwe bo nie ma nowych tematów
To nic nie da, ale możesz próbować tworzyć nowe tematy... szybko się przekonasz, niestety, że
Go Go Yubari pisze:3 osoby sobie pogadają przez 2-3 strony i będzie pozamiatane
Go Go Yubari pisze:Serio
Yup
Dagger pisze:wypaliliście się ?
DUH :) Serio, ileż można pisać o tym samym. Dopóki faktycznie nie zaczną logować się nowi użytkownicy (i nie dwóch na miesiąc... z 20 minimum), nie zaczną pisać nowych postów, to krypta nie ożyje. Tylko wiesz...
Go Go Yubari pisze:fora internetowe odchodzą do lamusa
No i technologia leci do przodu jak szalona. Do FFów sentyment mają przede wszystkim starsi już gracze, w wyjątkowych sytuacjach ich młodsi bracia/młodsze siostry albo i nawet dzieci tychże. Jak zaczynaliśmy grać w FFVII, nawet 5 lat po premierze, to z lekkim grymasem patrzyliśmy na gry na NESa/SNESa, ale też w nie graliśmy. Bo wiedzieliśmy, jakiej jakości można się spodziewać. Teraz
Go Go Yubari pisze:Seria Final Fantasy schodzi na psy i produkcje typu XIII-2 czy Lightning Returns na pewno tego nie zmienią.
Wierze na słowo, bo nie grałem, ale ogólnie podobne opinie słyszę. A czy obecni posiadacze PS4/XOne odstawią gry nowej generacji żeby pograć w tragicznie już wyglądające najlepsze FFy z PSOne? .... Wątpię. A póki tego nie zrobią, to ich seria imho nie wciągnie. "FF? Coś widziałem u kumpla, XIII miał, mało ciekawe..." :P
Dagger pisze:szkoda.
Ano szkoda.
Garland pisze:Gdy dołączyłem do tego forum miałem nadzieje , że zobaczę grupę ludzi którzy mają wizję i bardzo lubią pisać na tym forum.
Poczytaj sobie całe forum, wszystkie posty od samego początku istnienia forum. Myślę, że nie będziesz zawiedziony. Serio.
Garland pisze:Pisaliście , że szukacie współpracowników , ale tak nie zachęcicie ludzi a wręcz przeciwnie .
Pomijając olanie mojego posta i ciągłe stosowanie błędnej interpunkcji odpiszę: wydaje mi się, że chodzi przede wszystkim o pisanie poradników na stronę główną, nie współpracowników, co będą pisać na siłę posty na forum. Krypta pewnie po dziś dzień jest odwiedzana przez ludzi wciąż grających w FFy. Forum to już inna bajka... Pewnie (nie mam FB, nie miałem i pewnie mieć nie będę, ot taki "hipster" ze mnie, więc strzelam, że tak jest) jak teraz ktoś się zatnie, to nie leci na jakieś forum o FF (BBCode? da faq?), nie napisze posta, żeby czekać na odp 2 miesiące, tylko wejdzie na FB, napisze tam sobie na wallu i dostanie odp. po 5 minutach.... od 14 już osób. I 49 lajków przy okazji...
Garland pisze:Te stare posty są jak nagrobki a to forum jest jak jakiś cmentarz na którym brak grabarza
A czego się po Krypcie spodziewałeś? :P Wiem, wiem... żen "żart" już jest mega stary i nieśmieszny, no ale nie da się inaczej.....
Go Go Yubari pisze:Sorry, że Ci niszczę marzenia
Czemu przepraszasz? Przecież wszyscy wiemy, że czerpiesz z tego radość :evilbat:


Cały ten wywód jest w sumie bez sensu, bo nie wnosi nic nowego. O tym wszystkim się już mówi/pisze od paru lat tutaj... No ale musiałem jakoś zabić czas w pracy.. a teraz 4 dni wolnego ^^'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy IX”