Eidolony

Powrót do korzeni, czyli baśniowe klimaty, ksieżniczki i smoki.

Moderator: Moderatorzy

Twój ulubiony eidolon?

Carbunle
0
Brak głosów
Fenrir
3
4%
Phoenix
3
4%
Ark
2
3%
Bahamut
43
54%
Atomos
5
6%
Leviathan
7
9%
Ramuh
4
5%
Madeen
12
15%
 
Liczba głosów: 79

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Eidolony

Post autor: Go Go Yubari »

Mamy avatary, summony i aeony, więc czas na eidolony.
Darowałam sobie (a raczej ilość opcji nie pozostawiła mi wyboru) Shive i Ifrita w ankiecie, bo są w prawie każdej części serii...

Carbuncle. Uroczy pokemonik (i chyba nic więcej mnie w nim nie pociąga XD)

Ramuh. Genialny wygląd, genialny atak. Na szczęście SE sobie o nim przypomniało przy części XI.

Bahamut. Mhrok i zuo + genialny atak. <3

Shiva jest bardzo ładna, ale nie ma porównania z tą z X. SE zmierzało w dobra stronę, ale po X, nie widziałam już równie dobrej (w XI to fioletowa elfka z długimi uszami i włosami a'la guado)

Atak Phoenixa taki jakiś niemrawy imo. Fruwanie, ognisty pyłek...dla mnie za mało dynamiki.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Mój ulubiony... Madeen ^^ Wiele razy uratował mi tyłek w walkach z bossami xD Przeważnie z tymi trudniejszymi... ; ) Nooo i to eidolon Eiko ^^ Poza tym atak ma ciekawy i moc świętości (Holy) ajjjj xD

Najsłodszy to, zgodzę się z GGY, Carbuncle ^^ Taka przytulanka z niego kochana mmmm szkoda, zę nie mam takiej maskotki xD

Co do Phoenixa to jest śliczny i często się przydaje, ale... Trochę za słaby atak ma (z tego co pamiętam :P) Co nie znaczy, ze jest mało przydatny <lol> Ostatnia deska ratunku ^^
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Atomos rządzi! Ataki typu grawitacyjnego są najskuteczniejsze na zwykłych przeciwników. Chodź już nie pamiętam czy działało to na zasadzie jak u Diablosa, czyli czy mógł zabić przeciwnika, czy tylko obcinał ileś tam % aktualnego HP :oops:

Ponadto ten wygląd, trzeba przyznać oryginalny! Świetnie się prezentował na jednym z filmików. Wyglądało to jak gdyby wyrwana (i nieco dziurawa :P ) gałka oczna, ze zwisającym unerwieniem (dosyć bujne te unerwienie ^^). Gdyby jeszcze z tego czerwonego czegoś zwisającego u dołu Atomosa spływała krew, to już dosłownie i w przenośni masakra nie z tego wymiaru :twisted:
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Ja stawiam na Madeen, nastepnie Bahamut i Atomos,
podoba mi się atak Ifrita ale wygląd jego samego nie przytadł mi do gustu z tej części.
ah tak i bardzo mi się podoba ten drugi atak Fenrira jak zamienia się w wiatr :)

Jak Go Go Yubari już wspomniała brakuje tu wyboru Shivy i Ifrita na ankiecie
ja dodam jeszcze że przydała by się też opcja ODIN!!!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

andchaos pisze:ten drugi atak Fenrira jak zamienia się w wiatr
Millenial Decay
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Raziel pisze:Atomos rządzi!
Zgadzam się w 100% ;) Atomos nie występuje we wszystkich finalach i jeszcze mi się nie zbrzydł :D Jego animacja jest fajna a jego wygląd mówi sam za siebie :D Podczas filmiku nie można było oderwać od niego oczu ^^
Raziel pisze:Gdyby jeszcze z tego czerwonego czegoś zwisającego u dołu Atomosa spływała krew, to już dosłownie i w przenośni masakra nie z tego wymiaru
Nie lubie horrorów, ale horror z Atomosem w roli głownej z chęcią bym zobaczył :D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Veggo
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: pt 28 gru, 2007 18:29
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Veggo »

Moim nr 1 jest Madeen , fajnie wyglada i lux attak ma ;]


nie trawie : Ramuh , jakis taki dziwny ten dziadu jest ... a i Fenrira tez mogli lepiej zrobic ......
Tym ktorzy pokochali ten swiat
I zaprzyjaznili sie z jego mieszkancami...
niech znow sie zbiora
I poswiaeca swoj czas
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Veggo pisze:Fenrira tez mogli lepiej zrobic
Mi Fenrir się podoba ;) taki śliczny wilk (to jest wilk prawda :D ). Jego atak też się przydaje :D A tak konkretnie... co ci się w nim nie podoba :?: :?: :?:
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Veggo
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: pt 28 gru, 2007 18:29
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Veggo »

Konkretnie to nei podoba m isie animacja ataku , ta glowa wilka w skale i ta piesc jakos mi nie przypadla do gustu , jak to byl wilka ot bardziej by mu pasowal atak zwiazany z wiatrem , albo poprostu atak fizyczny jakies ugryzienei nakladajace statusy albo seria atakupazurami szatkujaca przeciwnika

ale ot tylko moje uwagi co do tego Eidolona
Tym ktorzy pokochali ten swiat
I zaprzyjaznili sie z jego mieszkancami...
niech znow sie zbiora
I poswiaeca swoj czas
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Veggo pisze:Konkretnie to nei podoba m isie animacja ataku , ta glowa wilka w skale i ta piesc jakos mi nie przypadla do gustu , jak to byl wilka ot bardziej by mu pasowal atak zwiazany z wiatrem
Ten standardowy atak Fenrira też mi się niezbyt podobał, obejzyj sobie ten drugi jego atak który się aktywuje jak założysz Eiko Maiden&#8217;s Prayer, wtedy po wezwaniu fenrira wykona on atak oparty na elemencie wiatru Millennial Decay. Ten atak mi się podoba, fajnie zrobione jak zamienia się w wiatr.

Niedawno wyczytałem na gamefaqs.com że fenrir w japońskiej wersji podobno miał jeszcze trzeci atak zwany "1000 Year Gust", jest o tym wspomniane w opisie stworzonym przez użytkownika "Atadeo", nie wiem ile w tym prawdy, ale zazwyczaj na gamefaqs głupot nie piszą. tak czy owak, ani przez google, ani na youtube nie znalazłem nic o trzecim ataku wilczka.
Awatar użytkownika
Veggo
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: pt 28 gru, 2007 18:29
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Veggo »

ok , napewno sparawdze i dziekuje ;)
Tym ktorzy pokochali ten swiat
I zaprzyjaznili sie z jego mieszkancami...
niech znow sie zbiora
I poswiaeca swoj czas
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Tak rzadko używałam Eidolonów, że musiałam je sobie teraz wygooglować dla przypomnienia, żeby nie walnąć jakiejś głupoty w tym poście. _^_ Anyway. Tak patrząc po samych obrazkach, to najcieplejsze wspomnienia ( _^_ ) budzą we mnie Odin ze swoim natychmiastowym K.O. i Madeen z atakiem Holy.

Shiva, Ifrit i Behamut, sztandarowe summony serii, w tej części nawet nie wyglądają źle, bo twórcy nie przecholowali z udziwnianiem na siłę i postawili na sprawdzoną klasykę.

Za to Ramuh, stary dziadyga z piorunami, wkurzał mnie tak samo jak jego protoplasta z FF6.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Sowopodobne coś Fenrira (czy jak mu tam) do tej pory mnie głęboko nurtuje. Ta pięść. _^_'
glamorous vamp
jakubeck

Post autor: jakubeck »

Bahamut oczywiście. Uważam, że nie muszę tego komentować 8)

S: Na tym forum musisz. Masz 17 lat i stać Cię na uargumentowanie swojego wyboru, zwłaszcza że uczą tego w szkole. Go go już ci warna dała, więc ja ograniczam się tylko do uświadomienia.
Ostatnio zmieniony wt 08 sty, 2008 17:17 przez jakubeck, łącznie zmieniany 1 raz.
żywiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 38
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 22:18
Lokalizacja: Korboniec

Post autor: żywiec »

zawsze moimi ulubieńcami byli : alexander (szczególnie w ff9 ... ah te skrzydła) i shiwa. Ale tu pani lodu nie pokazała swojej mocy( nie to co w X ) a alexa zabrakło. Stawiam na Arka, (tylko jak by taki słaby nie był), cudownie strzela, a jeszcze lepiej sie pojawia (jak w :D power rangers :D) NR2:leviathan, pan wszystkich wód zaimponował mi swą siłą i to jego wyjście z wody( te słoneczko we tle :) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy IX”