Ulubiona postać.

Powrót do korzeni, czyli baśniowe klimaty, ksieżniczki i smoki.

Moderator: Moderatorzy

A więc kto?

Zidane
24
19%
Garnet
9
7%
Steiner
4
3%
Vivi
35
27%
Freya
12
9%
Quina
5
4%
Eiko
8
6%
Amarant
5
4%
Kuja
12
9%
Beatrix
15
12%
 
Liczba głosów: 129

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Ulubiona postać.

Post autor: Go Go Yubari »

Maluchy w akcji :> FFIX jest grą, która zdecydowanie wyróżnia sie designem postaci. Która jest Twoja ulubiona i dlaczego? :]




Vivi - genialny. Słodki, kochany i uroczy. Idealny czarny mag.
http://www.youtube.com/watch?v=2XnEWVzxh-E <3

No i jest jeszcze Kuja :> Ale tutaj mogę tylko powiedzieć: ciacho :Q~~~~ charakter, designy...pure evil <3


Jestem mało oryginalna.
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Hmm trudny wybór.
Ale stawiam na Steinera! Prawdziwy facet, a nie jakaś małpa czy zbir. Oddany sprawie, od początku ma poukładany system wartości. Twardy, surowy i niezłomny, ale gdy trzeba wychowany i elokwentny. Przynajmniej takim go zapamiętałem, ostatnio grałem w dziewiątkę jeszcze w gimnazjum XD.
W walce nie ma sobie równych. Ma mało MP, ale jakość ich wykorzystania rekompensuje to z nawiązką. Jego Shock (czy jak to się pisze :P) bez zająknięcia, zawsze bierze 9999. Ponadto dysponuje niewiele słabszym atakiem rażącym wszystkich przeciwników (nie pamiętam jak się nazywał, coś na C chyba).
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Ja też mało oryginalny będę, ale dla mnie również Vivi. Mały, słodki i z wieloma rozterkami wewnętrznymi. W sumie nie wyobrażałbym sobie tej gry bez niego - straciła by wiele.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

ja stawiam na Beatrix - IMO najlepsza postać, szkoda, że tak mało można było nią pograć :/ bo naprawdę potrafiła dokopać :] zwłaszcza na początku gry. Nie ma oka, ale to nic XD nikt nie jest idealny XD
Zidane też był spoko, nie był taki bucowaty jak niektórzy główni bohaterowie :> słabo wojował, ale bez złodzieja sie nie da XD Ogon był dziwny, ale przynajmniej sie jakoś wyróżniał :] nie był pięknym, cudownym, sexownym ludzikiem, do którego np. ślini się Go czy Luci :P
Garnet też była w porządku. odważna dziewczyna, nie dająca pluć sobie w kaszę :] momentami była trochę za dobrotliwa, ale da sie przeżyć
Steiner - na początku gościa nie trawiłem w ogóle, był dla mnie tak bez sensu, że bardziej sie nie dało. Ale później się rozkręcił, nie był już tylko ludziem wykonującym rozkazy :] po drugie razem z Vivim tworzyli świetny duet w walce.
Quina mnie niszczył :D Tyrał tym swoim językiem i metodami walki :D sympatyczna postać, taka niesforna :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Gagarin pisze:
Quina mnie niszczył :D Tyrał tym swoim językiem i metodami walki :D sympatyczna postać, taka niesforna :]
Zniszczył czy zniszczyła? Zawsze myślałem, że to kobieta.

W sumie jej Frog Drop był niezastąpiony :D U mnie brał 9999 :D
Za taki niski koszt manny to normalnie Ultima Weapon :D
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Beatrix. Tak jak Steiner jest oddana sprawie i wie, czego chce i komu służy- jednak ma przewagę nad swym "kolega po fachu"- jest opanowana i nie zachowuje się jak... no właśnie :D Generalnie świetna postać. W sumie to mam sentyment do "doskonałych wojaków" w grach.
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Vivi. Bo... *powtarza argumenty poprzedników* XD No i jest po prostu fajny i tyle, postać ma w sobie coś, co przyciąga do niej. IMO to on powinien być main hero IX. No i Quina! "May I lick it?" i każdy inny tekst o żarciu rzucony w nieodpowiednim momencie powalają.
Raziel pisze:Zniszczył czy zniszczyła? Zawsze myślałem, że to kobieta.
Pleć nigdy nie była określona, oj nie była.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmm jak mój nick wskazuje Eiko ^^ Taka mała wredotka i do tego strasznie narzeka xD Prawie jak ja :lol: No dobrze... jak ja kiedyś : P Do tego Biały mag i przydaje się w walkach ojjjj przydaje <lol> Poza tym na maksa zakręcona xD Zakochana nieszczęśliwie bidulaaa =( I nie mówcie mi tu, ze wiek to taka wielka przeszkoda xD : P

Kujaaa xD My looove :zakochany: Jejkaaa toż to mój ulubiony czarny charakterek ^^ Z klasą ;D Łatwo dochodzi do władzy i potrafi nawiązywać korzystne dla niego kontakty xD

Viviego jeszcze lubię, ale
Gveir pisze:IMO to on powinien być main hero IX
z tym się nie zgodzę xD Ni wyobrażam sobie tego słodkiego niezdary do tego młodziutkiego jako głównego bohatera ; )

I Beatrix... =) To dopiero babka ;D Ładnaaa chciałabym tak wyglądać jak ona ^^ Silna... ;D Szkoda, że nie z naszej drużyny, podczas gry przechodzi wielką przemianę ;D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Vivi, Freya, Beatrix :D Vivi taki mały czarny mag, często nie doceniany :( podoba mi się jego historia, w walkach często się przydaje (przynajmniej u mnie :D ).
Freya, hmmm..... sam nie wiem czemu, podoba mi sie jej atak i to, że jest trochę tajemnicza.
Beatrix *___* co więcej mówić..... ideał :D ;) silna, piękna, do pewnego czasu idealny czarny charakter. Gdyby była z nami Final 9 od początku byłby prosty ;) :D
Eiko pisze:Kujaaa xD My looove
To już Jack Sparrow poszedł w odstawke ;) Co do Kuji to go nie lubię, udaje pięknisia, a mnie jak na niego patrze zbiera na wymioty :evil:
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

Vivi, maly, sympatyczny, potrafi dokopać, od początku postac zwrocila moja uwage, a po kilku minutach gry dala sie juz lubic :)

Eiko "taka mala wredotka" :) i wlasnie za to ja lubie :)

/mi srednio do gustu przypadli: amarant,quina i freya, nie wiem dlaczego, moze glownie z powodu ich wygladu, poprostu i juz ;)
żywiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 38
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 22:18
Lokalizacja: Korboniec

Post autor: żywiec »

1-Vivi- miły zawsze pomocny i przyjazny ludzik
2-Eiko-mała odważna ,zadzierająca nosa dziewczynka
3-Królewna(GARNET)-potrafi stawić czoła wszystkiemu i wszystkim, zawsze szeczera i otwarta.
Pejson

Post autor: Pejson »

Beatrix - Jest piękna, silna, niezależna, tajemnicza. Poza tym przeżywa metamorfozę. Nie jest postać prostolinijną, przez co staję się (w moich oczach, nie wiem jak u innych) postać realną, ciekawą. Oprócz tego nie ma oka - musiała przeżyć coś strasznego w młodości. Mimo to daje sobie w życiu radę i potrafi kochać. Taka kobieta to skarb :P
Zaba2501

Post autor: Zaba2501 »

Quina, a za co ? Za całokształt :P

W sumie nie wiadomo jakiej jest płci - to chyba największa tajemnica dziewiątej odsłony gry ;] - zważywszy na to, że wygląda niemal kobieco, ale mówi w formie męskiej :]
Poza tym zawsze potrafi poprawić humor XD
jakubeck

Post autor: jakubeck »

Zdecydowanie najlepsza jest Garnet. To chyba moja ulubiona postać ze wszystkich odsłon serii(nie licząc Squalla z FF VIII). Szczerze mówiąc to nie wiem dlaczego, ale od 'first play' królewna przypadła mi do gustu i już tak zostało. Poza nią bardzo lubię też Zidane'a i Viviego, ale Garnet to zdecydowanie nr 1
Ale każdy ma swoje zdanie i nie musicie się ze mną zgadzać :roll:
szympans92

Post autor: szympans92 »

Freya. Zawsze miałem sentyment do włuczników i półludzi, półzwierząt. Pozatym tajemnicza, a jej Jump, szczegulnie w Trance jest Super.

Wiele osób faworyzuje Viviego. Moim zdaniem zachowuje się troche za bardzo kalecznie. A to się przewruci, a to niedoskoczy. I jeszcze co chwila uważa, że nie nadaje się do walki, a nieraz pokazał co potrafi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy IX”