Naszyjnik Squalla

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

Allure

Naszyjnik Squalla

Post autor: Allure »

Mam pytanie co do niego. Planuję wyrobić sobie taki prywatnie na zamówienie ze srebra, bo jako przedmiot kolekcjonerski kosztuje ponad 250$. Nie widzę w tym sensu.
Właściwa sprawa. Wiecie jakie konkretne szczegóły zawiera ten naszyjnik z gry? W internecie jest wiele zdjęć, które mogą posłużyć za wzór, ale to tyle.
Może jakiś odnośnik do opisu z innej strony albo sami wiecie co się na nim znajduje itd?
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

Powiem Ci że mam taki naszyjnik, dorwałem go na Ebay no cóż jest co prawda stalowy a nie srebrny (choć tak jak Ty planuję w przyszłości zrobić ze srebra na zamówienie ) poniżej zdjęcie mojego . Prośba jak byś się zdecydował to proszę napisz ile by kosztowało takie specjalne wyrobienie :) Obrazek
Obrazek
Allure

Post autor: Allure »

Nie ma sprawy! :)
Srebro to jednak jest coś i zdecydowanie powala wyglądem metal :>
Chciałem się tylko dowiedzieć czy jest jakiś element, który jest normalnie w oryginalnym naszyjniku Squall'a.
Mimo, że jestem ogromnym fanem tej części nie mam pojęcia czy jest coś takiego.
Gdzieś przeczytałem, że z tyłu jest wygrawerowany napis "Sleeping Lion Heart"?
A prócz tego żadnych ciekawostek nie znalazłem.
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

Zgadza się jest taki napis ja mam dodatkowo China :P Niestety z tyłu widać wyraźnie że jakość wykonania jest bardzo mała dlatego też myślę o takiej ze srebra dlatego czekam na info ile to wyjdzie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”