Problem z Doomtrainem

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

Felixor

Problem z Doomtrainem

Post autor: Felixor »

Udało mi sie zebrac wszystkie potrzebne przedmioty na doomtraina a mimo po uzyciu w ekwipunku pojawia sie komunikat "Nie mozna wezwac tego GFa".
Zdarzyl sie kiedys komus taki problem?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Niewystarczająca ilość przedmiotów lub brak któregoś z nich. Prawdopodobnie pomyliłeś Remedy z Remedy+ lub nie zdobyłeś Salomon's Ring. Sprawdź dokładnie, czy faktycznie masz 6 Steel Pipes, 6 Remedy+, 6 Malboro Tentacles i Solomon's Ring. Przez 10 lat jak poradnik jest na stronie, każdy kto zgłaszał ten problem miał o któryś składnik za mało lub mylił Remedy z Remedy+. Innej opcji nie ma.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Felixor

Post autor: Felixor »

kurcze wlasnie remedy + sam tworzylem z remedy. Salomons ring tez mam bo jego probuje uzyc i pojawia i sie komunikat :( a moze to byc problem ze w zbyt poznym etapie chce go zdobyc? Czy nie mialo to wplywu?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Felixor pisze:Salomons ring tez mam bo jego probuje uzyc i pojawia i sie komunikat :( a moze to byc problem ze w zbyt poznym etapie chce go zdobyc? Czy nie mialo to wplywu?
Nie powinno to nieć wpływu, bo poza Chocobo World Salomomn's Ring mozna zdobyć tylko w Tear's Point od CD3 wzwyż, a na CD3 Doomtrain przywołuje się bez problemu.
Felixor pisze:kurcze wlasnie remedy + sam tworzylem z remedy. Salomons ring tez mam
Za to słowem nie wspominasz o Malboro Tentacles i Steel Pipes. Prawdopodobnie masz za małą ilość któregoś ze składników.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”