ChocoboWorld

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

snake16
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 sie, 2010 13:50

ChocoboWorld

Post autor: snake16 »

tak jak w temacie , jak ktoś grał na wersji PC , mój bocko posiada już 100 lv , a mam tylko 2 gwiazdki , przypominam 3 gwiazdki , jeden z najlepszych ataków w grze , używając Grysahl Greens podczas walki przyzywając Boco , gdzieś doczytałem że 4 do 512 jest szansa , żę się pojawi Coco i da pocałunek ... Jak ktoś miał 3 gwiazdki , to może się podzielić , bo mnie już szlag trafia o tej mini gry

1 gwiazdkę dostaję się na 50 lv po wyłowieniu Coco z wody , tylko jak masz ekran on , dostałem

2 dostałem jak miałem 80

teraz 100 lv pokonałem czarnoksiężnika co porwał Coco , ta podziękowała i powiedziała Bye Bye [ tak ma być ]

i na 3 gwiazdke robię eventy z nadzieją na 3 całusa , że się pojawi Coco

Jak ktoś grał w tą mini gierkę , niech się podzieli i czy ma te nieszczęśliwe 3 gwiazdki
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Mialem te nieszczesne 3 gwiazdki ale musialem jakies 1,5 - 2 godzin poswiecic po 100 lvlu. Wszystko zalezy od cierpliwosci i od szczescia.

Niestety http://www.k-ff.com/Final8/index.php?n=2 nawet tu jest napisane, ze z calowaniem moze byc roznie.

PS. Moj kolega, ktory porzyczyl ode mnie FF VIII zdobyl calusa od razu jak tylko zakonczyl sie event z ratowaniem na 100 lvlu. Bylem wtedy akurat u niego i doradzalem jak walczyc i co robic. Jak to zobaczylem, to o malo nie zabralem mu plytek z nerwow :)
snake16
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 sie, 2010 13:50

Post autor: snake16 »

tak jak napisalem jest szansa , żę się pojawi Coco i da całusa 4 do 512 : tylko ja już poświęciłem na on z 5 godzin po wbiciu 100 lv , zostawiłem na of jak ściągałem w nocy filmy i dalej nic :| ja to mam pecha ^^ , teraz jak jestem przy kompie mam to tylko na of . może się uda .... [mam nadzieje :|]
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Masz ustawione Event Wait na OFF? I wlasnie dlatego nie mozesz jej znalezc.

Nawet tu jest opisane http://www.k-ff.com/Final8/index.php?n=2 (co prawda przy 1ej gwiazdce). Ze moze to zamknac droge do dalszego rozwoju, wlasciwie to nie jestem pewny czy to samo jest przy 3ej gwiazdce, ale na 99% - tak.
snake16
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 sie, 2010 13:50

Post autor: snake16 »

to jest tylko przy pierwszej gwiazdce ... którą dostałem , jak by było of to by spadł boco ^^ . of dałem dopiero jak mnie już szlag trafiał ... 100 lv pół dnia męczyć i dalej nic. i tak se ustawiłem na of [ dopiero ]


Może w tym problem , że w ogóle of nie można dać , dopóki 3 gwiazdki nie będzie się miałło :| 100 lv od nowa nie chce mi się wbijać :|

Edit... Walić to !!!
Zaczynam od nowa , jak coś zacznę , muszę skończyć , teraz podczas grania ani razu nie nacisnę of i dam znać jak coś , ale to trochę potrwa... Życz mi powodzenia ^^
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

ja też dostałem ostatnią gwiazdkę po pokonaniu końcowego bossa, ale, aby spotkać bossa trzeba było przestawić prędkość w grze czy jakoś tak, by dostać ostatnią gwiazdkę przestawiało się ten parametr spowrotem na 5 czy jakoś tak,

poza tym po zdobyciu każdej gwiazdki wgrywałem boco spowrotem do FFVIII by zobaczyć nowy skill i potem wgrywałem go znowu do pocketstation by iść dalej.

jak zmienienie tego współczynnika w settings nie pomoże to wgraj chocoba do FFVIII i przywołaj go podczas walki, a potem wracaj do chocobo world i może wtedy dostaniesz ostatnią gwiazdkę.
snake16
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 sie, 2010 13:50

Post autor: snake16 »

Obrazek
hahaha ^^ nie wiem jaki cudem się udało na 97 lv :P

Tak jak napisałem zacznę drugi raz ... [ i się opłacało ]

przypominam :
1 move miałem przez całą grę ustawione na 3
2 ani razu , nie nacisnąłem of
3 Wydaje mi się że szczęście zależy od id , jaka ci gra przydzieli
4 Dla chcącego , nic trudnego
5 Nerwyyyy ... tyle co ja się nawk..... za pierwszym razem to masakra
6 na 50 lv jest pierwsza gwiazdka , jak masz tylko on , potem to już zależy od szczęścia , jak widzicie na 97 lv mam 3 gwiazdki , 2 dostałem na 84 .podobno że się pojawi Coco i da całusa szansa wynosi 4 do 512
7 Nie zamykajcie tematu , może ktoś kiedyś wpadnie i się wypowie


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”