Czy To Błąd W Grze??????

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

ObitoHero

Czy To Błąd W Grze??????

Post autor: ObitoHero »

Mam final fantasy 8 na psp ( z Ps store) , i mam taki problem po przejściu trabia garden ( gdzie bohaterowie przypominają sobie dzieciństwo w sierocińcu ) muszę się udać do Galbadia Gareden gdzie według poradnika ma być wrogi ogród lecz go tam nie ma! jest tylko płaskie koło przypominające placek. Nie mogę kontynuować fabuły wie ktoś o co chodzi?
Pozdrawiam :x

Ps. Questy odpuściłem czytałem gdzieś że nie są obowiązkowe.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

ObitoHero pisze:muszę się udać do Galbadia Gareden gdzie według poradnika ma być wrogi ogród lecz go tam nie ma! jest tylko płaskie koło przypominające placek. Nie mogę kontynuować fabuły wie ktoś o co chodzi?
Tak - problem wynikający z braku umiejętności wnikliwego czytania i analizy.
poradnik Krypty, który sama napisałam pisze:Udaj się ogrodem na południowy kontynent i szukaj białego domu z latarnią morską.
Sierociniec jest na południowym biegunie, na kontynencie Centra. TAM masz się udać.
poradnik Krypty, który sama napisałam pisze:niedaleko jest las, nad którym unosi się Ogród Galbadii.
Czyli w skrócie: Jedziesz do sierocińca. Na miejscu znajdujesz pobliski las nad którym unosi się Galbadia Garden.

A rozdział nazywa się Galbadia Garden , bo po uratowaniu Rinoy reszta rozdziału do końca CD 2 rozgrywa się wewnątrz Galbadia Garden.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Zablokowany

Wróć do „Final Fantasy VIII”