Kompresja czasu

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

Nie wiem czy temat 'sygnałów' na temat R=U już dobiegł końca (jestem dopiero w połowie czytania tego tematu) ale twórcy poczęstowali nas kolejnym znakiem nawet w FF Dissidia, a mianowicie: exlusive bronie Ulti są takie same jak bronie VIII Rinoy. Przepraszam wszystkich jeżeli wcinam się do tematu zakończonego kupę postów temu :).
A BTW, moim skromnym zdaniem postacie typu Yuna / Rinoa wcale nie są 'BLEURGHGH', we mnie wywołują one pozytywne emocje typu 'ohhhh, ale ona jest miniiii :*(także temat chyba zakończony jakiś czas temu, sorki :>).
Pomijając fakt że odgrzewam stary temat...Wystarczy jeśli powiem szczere 'przepraszam'? :(
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
Gudis
Kupo!
Kupo!
Posty: 49
Rejestracja: sob 19 gru, 2009 16:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Gudis »

Dopiero co zdążył ostygnąć po poście lolish a ja już odgrzewam temacik - sorki, ale muszę się wypowiedzieć.

Według mnie teoria Rinoa = Ultimecja jest niestety correct.
Oto moje argumenty:
Najpierw wyjaśnić trzeba jak Rinoa zdobyła by (zdobyłaby?) time control powers. Wyjaśnienie jest dość proste.
Po pokonaniu Ultimecji przez ekipe przekazała ona swoje moce (czas) Edei, która jak wiadomo kilka lat później dała je Rinoi.
Nie wiadomo tylko dlaczego Rinoa stała się niedobla i próbowała odmówić praw do istnienia całej egzystencji - tu można tylko przypuszczać. Mogła np stracić kontrolę nad swoimi mocami i zabić kogoś z ekipy - po czym zacząć swój quest aby zmienić bieg wydarzeń. Mógł to być Squall... który po śmierci stał się Grieverem. No bo jak tworzą się GFy? Obstawiam, że są to dusze wielkich ludzi.. a jaką formę mogła by przybrać dusza Squalla jeśli nie wielkiego potężnego wspaniałego lwa (big Griever fan :P)? Kto wie, może Eden to Final Fantasowy Adam?:P
Rinoa zanurzała by się w swojej wypaczonej mocy... no bo przecież po podłączeniu tak potężnego GFa zjawisko utraty pamięci... może nawet osobowości postępowało by o wiele szybciej i dalej...
Wg. mnie historia w Final Fantasy VIII jest historią tragiczną o znanym chociażby z PoP morale - przeznaczenia nie da się oszukać.
Nie ogarniam tylko znaczenia ostatnich słów Ultimecji - Reflect on your chidhood itd.
Tonberry - Moogle - Cactuar fan!
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

post L(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”