Walki, potwory i strategie.

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiony boss?

Ultimecia
34
36%
Adel i Rinoa
5
5%
Raijin & Fujin
10
11%
NORG
0
Brak głosów
Tonberry King
16
17%
Edea
9
9%
Elvoret
6
6%
Seifer
14
15%
Iguions
0
Brak głosów
Abadon
1
1%
 
Liczba głosów: 95

Awatar użytkownika
childrenofbodom
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: childrenofbodom »

hmmm tak sie zastanawiam, jak ty to mogłes wogole zrobic ?
pewnie na 32 lvl ma sie boskie staty co ?
moim zdaniem, wydaje mi sie to trochę nie realne : / przejście gry na takim lvl
no chyba ze twoja najsłabsza postać miała taki lvl, osobiście jak grałem to moja Selphie miała 14 lvl :D a reszta bohaterów po 100
a pokonanie omegi musiało być tylko czystym przypadkiem :)
+FOLLOW THE REAPER+
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

childrenofbodom pisze:hmmm tak sie zastanawiam, jak ty to mogłes wogole zrobic ?
To jest ona nie on :wink:
childrenofbodom pisze:a pokonanie omegi musiało być tylko czystym przypadkiem :)
W jaki sposób> W FF nie da sie zabić Ultimy przypadkiem, szczególnie mając 32 lvl
SquallxD

Post autor: SquallxD »

moge zrobić screena moich dupnych stat i 32 lvl Squallem (Rinoa i Irvine mają 30 lvl a reszta do 15...) teraz od nowa przeszłam FFVIII bo się zdenerwowałam że nie mogłam pokonać tego ostatniego bossa szczególnie jak używał apokalipse... już od wczoraj chyba z 10 razy pokonałam te bossy bo lubie ten film... (nie chwale się tylko mówie dlaczego i ile :D). A teraz mam moją trójką po 100lvl , GFy powyżej 60lvl , Zell ma chyba 22 a reszta po 20 lvl :D Weapona Omegi nie moge znaleść może dlatego że nie pokonałam dwóch bossów (tego co trzeba otworzyć chyba groby od lewej w kolejności : 3 , 1 , 4 , 2 i ostatniego że jakieś wahadło czy coś takiego...) blokade rozwaliłam , umieściłam słabszą drużyne na tym przed fontanną i weszłam lepszą do tej katedry czy czegoś tam i na to fioletowo czarne i nic...
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Tak mi się przypomniał filmik na YouTube pokazujący, w jaki sposób pokonać Omegę bez Holy Warów, Hero, GF-ów, Defend, Limit Breaków, ani Itemów. Żeby przetrwać Terra Break należy mieć jednocześnie statusy Protect i Zombie - ten drugi również chroni w pewnym stopniu przed atakami fizycznymi, a działanie obu czarów się kumuluje.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
SquallxD

Post autor: SquallxD »

fajny :D ja bym tak nie mogła bez limitów itp... ale tym sposobem by było jeszcze dłużej więc lepiej z limitami i spokój :)
Awatar użytkownika
childrenofbodom
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: childrenofbodom »

aaa sorki za pomyłkę ona, on :p
W jaki sposób> W FF nie da sie zabić Ultimy przypadkiem, szczególnie mając 32 lvl
możesz jaśniej ?

[ Dodano: Wto 11 Mar, 2008 16:47 ]
łooo kurcze !!! w życiu bym nie pomyślał że zoombie i protect może uchronić przed terra break'iem :D to znacznie ułatwia walkę :D wielkie dzięki za ten filmik !!!
+FOLLOW THE REAPER+
SquallxD

Post autor: SquallxD »

da się Majkel tylko trzeba strategi... nie trzeba mieć wcale Lion Hearta broni i innych najlepszych dla twojej trójki. Poprostu Ultima Weapon jeżeli się nie myle ma prawie 100000 życia... kamikaze zabiera od 400000 do 700000 obrażen zależy od czegoś tylko nie wiem czego... Squallem zabierałam mniej więcej 650000 dmg kamikazem a Irvinem jakieś 500000 i nie wiem dlaczego... więc taki sposób na weapona :

osłabić go limitami (Lion Heartem jak masz tą broń) a jak nie to innymi... GFami itp... kiedy sprawdzisz skanem że ma jakieś 400000-500000 hp to dawaj kamikaze i powinien zginąć...

... żadna sztuka pokonać weapona na 32 lvl...
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

dojście do 4tej płyty poniżej 10lvl jest proste, jeżeli przyłożymy się do lvlowania seifera podczas misji w dolet. Z czarami -ga i 3ma gfami na 99lvl nikt nam nic nie zrobi. VIII ogólnie dobra gierka pod tym względem :).
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

childrenofbodom pisze:pewnie na 32 lvl ma sie boskie staty co ?
Możliwe jest przejście gry na znacznie niższym poziomie, tak jak i pokonanie wszystkich przeciwników - możesz wierzyć, tylko trzeba myśleć ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
SquallxD

Post autor: SquallxD »

Rusty pisze:dojście do 4tej płyty poniżej 10lvl jest proste, jeżeli przyłożymy się do lvlowania seifera podczas misji w dolet. Z czarami -ga i 3ma gfami na 99lvl nikt nam nic nie zrobi. VIII ogólnie dobra gierka pod tym względem :).
chyba czarami normalnymi jak fire.

np. Fira jest od 20 lvl

np. Firaga jest od 30 lvl...
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

np. Fira jest od 20 lvl

np. Firaga jest od 30 lvl...
Chyba grałem w zupełnie inną grę, w takim razie, bo czary w VIII o ile mi wiadomo nie mają nic wspólnego z levelem. :roll:
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

znaczy sie maja chyba z levelem potworow - tja lv 10 potfoor ma fire level 50 firege etc
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

no i dlatego seiferem się expuje do 60+lvl i ciągnie all czary, gdy dwójka "śpi". btw. nie mam na myśli używania tych czarów, a podpięcie ich pod daną statystykę.
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Rusty pisze:no i dlatego seiferem się expuje do 60+lvl i ciągnie all czary, gdy dwójka "śpi". btw. nie mam na myśli używania tych czarów, a podpięcie ich pod daną statystykę.
tylko - czy to ma jakikolwiek sens - bo seiferem tp se za bardzo pobiegac nie mozna .... i pykac 60 lev w dollet - to mozliwe ?
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

theodolit pisze:
Rusty pisze:no i dlatego seiferem się expuje do 60+lvl i ciągnie all czary, gdy dwójka "śpi". btw. nie mam na myśli używania tych czarów, a podpięcie ich pod daną statystykę.
tylko - czy to ma jakikolwiek sens - bo seiferem tp se za bardzo pobiegac nie mozna .... i pykac 60 lev w dollet - to mozliwe ?
Pewnie można na pewno, ale trochę to czasu zabierze xD.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”