Ulubiony GF

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiony GF?

Siren
2
2%
Brothers
4
3%
Diablos
33
27%
Alexander
6
5%
Doomtrain
22
18%
Odin
19
15%
Gilgamesh
14
11%
Eden
10
8%
Leviathan
9
7%
Cerberus
4
3%
 
Liczba głosów: 123

Awatar użytkownika
Veggo
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: pt 28 gru, 2007 18:29
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Veggo »

Moim ulubionym GF jest Gilgamesh :) Fajnei wyglada , taki podrozujacy wojoenik , to moj nr, 1 :) a Odin nr. 2 :)

GGY: Argumentów brak...
Ostatnio zmieniony pt 28 gru, 2007 19:01 przez Veggo, łącznie zmieniany 1 raz.
Tym ktorzy pokochali ten swiat
I zaprzyjaznili sie z jego mieszkancami...
niech znow sie zbiora
I poswiaeca swoj czas
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Veggo pisze:Moim ulubionym GF jest Gilgamesh :) Fajnei wyglada , taki podrozujacy wojoenik , to moj nr, 1 :) a Odin nr. 2 :)

GGY: Argumentów brak...
Jak brak? Napisał przecież, że fajnie wygląda! I nawet rozwinął tę myśl! Jest sporo osób które dają a siebie o wiele mniej przy wypowiedziach :P

A tak swoją drogą to zdziwiło mnie, że nikt nie głosuje na Brothers! Spodziewałem się ich w czołówce. Taka zabawna para, niosąca ze sobą przesłanie, że większy wcale nie znaczy lepszy :mrgreen:
Czyżby wszyscy odbierali FFVIII tak poważnie? LOL.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Raziel pisze:Jak brak? Napisał przecież, że fajnie wygląda! I nawet rozwinął tę myśl!
no brak... ja tutaj nie widzę za bardzo argumentów. Się chłopak wysilił... :> a Odin? fajny... bo? bo co? bo fajnie wygląda? a co to wojenik?
Raziel pisze:Jest sporo osób które dają a siebie o wiele mniej przy wypowiedziach :P
hmmm niezwykle ciekawe zdanie... hmmm tylko szkoda, że go nie rozumiem :P
Raziel pisze:A tak swoją drogą to zdziwiło mnie, że nikt nie głosuje na Brothers!
Brothers jak dla mnie to buraki. Bardzo rzadko z nich korzystałem, za długi ten filmik wprowadzający mają :/ i wcale nie był taki śmieszny. Co do ich mocy, to nie szaleli za bardzo :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

każdy GF ponieważ pochodzenie GF "nie jest znane" (nie nieznane) a w szczególności Diablos - wygląd, atak grawitacyjny, to że ma dobre zdolności do podpięcia, to że pomagał mi przy pierwszym game playu przy pokonywaniu mobów i bosów. Jakby nie było że brak argumentów, to argument numer jeden to: polska gola.
Orania

Post autor: Orania »

Cerberus. Dlaczego? Nie było Shivy, Quezacotla ani Bahamuta :(

Shiva - To rozbicie tego lodu z którego się "wykluła" mniam poprostu ^.^

Quezacotl - ten obrocik o 360o albo i jeszcze wiecej :D

Bahamut - Tej locik w chmurach :P

GGY: to NIE są argumenty -_-
Ostatnio zmieniony sob 19 sty, 2008 02:08 przez Orania, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

a teraz mały powrót do przeszłości i rozgrzebywanie kolejnej dyskusji
Raziel pisze:yyyyyy my mówimy o FF8? W dziewiątce miał tendencje do pudłowania ale w 8 :shock: . Sporo grałem w FF8 i nie przypominam sobie by mi spudłował. Na bossów (np Omega) mi nigdy nie wychodził.
Oj to mnie teraz zadziwiłeś :?:

EDIT:
Cytat z krypty:
Cytat:
Inne informacje: Pojawia się losowo na początku bitwy z każdym przeciwnikiem - jedynie bossowie mogą być spokojni. Zantetsuken to potężne uderzenie, które połowi przeciwników - gdy zobaczysz ten napis na górze ekranu - bitwa skończona.

Więc chyba jednak coś ci się pomyliło ;)
ok mam screena, ale to nie Odin mi się ciągle pojawiał podczas walki, tylko głupi Gilgamesh i jego genialny cios Excalipoor... który zabiera 1hp... geniusz po prostu. Odin pojawiał mi się zatem podczas walki z Ultimą :] a nie Omegą XD
Co jeszcze podoba mi się w Gilgameshu? że pojawia się w trakcie walki, a niekoniecznie na początku, więc jak obrywam po tyłku, to ten pajac pojawia sie i ZABIERA 1HP Omedze... :] BARDZO pomocny, ale liczy się gest XD może screen nie jest super, ale widać Omegę i wysuwającego się Gilgamesha i jego miecze :>
Obrazek
w nocy posiedzę przy walce z Ultimą i spróbuje dorwać jakiegoś screena :] (ale najpierw skopie zadek Omedze, bo jakoś mnie ostatnio ciągle roznosi - menda jedna >.< )
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Gagarin pisze:Odin pojawiał mi się zatem podczas walki z Ultimą :]
O widzisz o taki zdjęcie chciał bym zobaczyć! Bo mniemam, że było "miss".
Co do walki z Omegą pamiętaj by tępo walki zmniejszyć do absolutnego minimum, u mnie to się okazało zbawienne.

Wypasiony jest tez Doomtrain ^^. Jeden z najefektywniejszych GF'ów. Atak może i słaby, ale statusy które nakłada są doprawdy potężne. Taki własny Marbolo :). Można to fajnie wykorzystać i po ciuchci spokojnie okradać i zwiększać lvl przeciwnikom :].
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gagarin pisze:ok mam screena, ale to nie Odin mi się ciągle pojawiał podczas walki, tylko głupi Gilgamesh i jego genialny cios Excalipoor... który zabiera 1hp... geniusz po prostu. Odin pojawiał mi się zatem podczas walki z Ultimą :] a nie Omegą XD
Ale on i tak ma przebłyski ;] Czasem dostawał u mnie perfidnego berserka na Malboro i Ruby Dragon - dosłownie nie mogłem zacząć walki z nimi, żeby się nie pojawił i nie huknął z Zantetsuken'a... A Odin (kiedy jeszcze był) się na nich za często nie pojawiał z kolei. A powiedz, ile razy kląłeś jak zobaczyłeś Excalipoor, zamiast Zantetsuken? XD A co niego samego, to wygląda świetnie, zarówno jego wejście jak i on sam.
Raziel pisze:Taki własny Marbolo :) .
Chyba wystawiłbym ołtarzyk Finalowi w którym Malboro byłby summonem... ^^"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Oshin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 16:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Oshin »

Wedłóg mnie najfajniejszym GF'em jest Bahamut. Wymieniłbym Edena ale mało go używałem ze względu na "troche" przydługa animacje hehe ;)

GGY: Taki stary, a nie umie uargumentować wypowiedzi -_-
Ostatnio zmieniony czw 24 sty, 2008 00:44 przez Oshin, łącznie zmieniany 1 raz.
młody i silny psychopata bez godła i sztandaru w którego głowie tańczy szaman a w sercu pali czarny palacz......
Awatar użytkownika
childrenofbodom
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: childrenofbodom »

według mnie każdy gf jest wyjątkowy i każdy zasługuje na uwagę każdy jeden ma swoj charakterek i umiejętności :D
ale moim zdaniem najciekawszy hmm
bahamut i diablos zdecydowanie :D ze względu na wygląd ability i animacje :wink:
+FOLLOW THE REAPER+
Awatar użytkownika
Oshin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 16:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Oshin »

Specjalnie dla GGY- Bahamut ma świetne skille, super animacje, fajnie się go zdobywa, ma ładny kolor, mam do niego sentyment z poprzednich finali, dobrze mu z oczu patrzy, czuć jego power, no i lubię smoki.
młody i silny psychopata bez godła i sztandaru w którego głowie tańczy szaman a w sercu pali czarny palacz......
sql_l7

Post autor: sql_l7 »

Ja oczywiście głosuję na Diablosa. Świetny GF, spoko wygląd i ciekawy atak. Czego chcieć więcej... :evil: ?
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

sql_l7 pisze:Ja oczywiście głosuję na Diablosa. Świetny GF, spoko wygląd i ciekawy atak. Czego chcieć więcej... ?
No coś by jeszcze wypadało napisać ;)
Diablos jest zupełnie nowym stworem :) Na samym początku jego atak jest dość słaby, ale naszczęście z biegiem czasu satje się jednym z najpotężniejszych (prawie zawsze zadaje 9999 ). Podoba mi się animacja jego ataku, dużo kolorów, nutkataremnicy i obraz jak z horroru ;) nie jest za długi ani za krótki (w sam raz :D ). Diablos ma w sobie to coś.........jest dość realistyczny jak na "wmyślonego" stwora.
Równie fajne jest to, że gdy na 1 CD dostajemy Magical Lamb nie jest to równoznaczne z otrzymaniem Diablosa. Boss jest wymagający i dość trudny szczególnie dla nie wytrenowanych postaci ;) Jego pasek ładuję sie szybko :) Ma wiele potrzebnych zdolności do nauchenia (ence none, hp + ). Poprostu super gostek ^^
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

..::PHOENIX::.. pisze:Równie fajne jest to, że gdy na 1 CD dostajemy Magical Lamb nie jest to równoznaczne z otrzymaniem Diablosa.
Z tego co wiem relatywna trudność wzrasta wraz z lv postaci. Ja zabijałem Diablosa bez większego trudu. Draw -> Demi. Magic -> Demi. Diablos -> Curaga na Ally. Nic trudnego :twisted:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Boni pisze:Z tego co wiem relatywna trudność wzrasta wraz z lv postaci. Ja zabijałem Diablosa bez większego trudu. Draw Demi. Magic Demi. Diablos Curaga na Ally. Nic trudnego
Nie koniecznie, Diablos jest łatwiejszy jak ma się niższy level, ale i tak tródno jest go pokonać. Co do demi.....nie zawsze da się go wydrawować.....a później nie zadaje żadnych obrażeń.
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”