Ulubiona postać

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona postać?

Squall
58
40%
Rinoa
22
15%
Zell
18
12%
Irvine
6
4%
Selphie
5
3%
Quistis
10
7%
Seifer
7
5%
Laguna
12
8%
Edea
8
5%
 
Liczba głosów: 146

micrec
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: czw 03 lip, 2008 18:38

Post autor: micrec »

Zagłosowałem na Squalla, ale gdybym mógł oddać 3 głosy bym oddał również na Rinoa i Zell...
Zawsze marzyłem, żeby być taki jak Squall z cechami również Zella i mieć taką fajną dziewczynę jak Rinoa....
Seifer też mi się podoba ze względu na miano The Ultimate Badass
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Seifer też mi się podoba ze względu na miano The Ultimate Badass
czyli nie mógłbyś być Squallem, bo jak wiadomo Squallowi nie podobał się Seifer XD
micrec pisze:być taki jak Squall z cechami również Zella
myślę, że Squall + cechy Zella, to byłaby beznadziejna mieszanka, z czego wyszedłby zwyczajny nastolatek, powaga Squalla i głupkowatość Zella wyszłaby w połączeniu na zero :] więc przęcietniak murowany.
micrec pisze:być taki jak Squall z cechami również Zella i mieć taką fajną dziewczynę jak Rinoa....
oj tutaj chyba by Ci się nie udało dorwać takiej fajnej dziewczyny jak Rinoa, bo po prostu nie leci na przeciętniaków :P pamiętaj: fajne dziewczyny nie lecą na fajnych chłopców XD
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Kira

Post autor: Kira »

A ja lubię Rinoę (bo taka ciapa z niej była, kocham wszystkie Absolutne Sieroty tego, a właściwie nie tego, świata ^^).
Oprócz niej, jeszcze Edeę, ciekawa, mroczna i oryginalna postać...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kira pisze:kocham wszystkie Absolutne Sieroty tego, a właściwie nie tego, świata ^^).Oprócz niej, jeszcze Edeę, ciekawa, mroczna i oryginalna postać...
Edea by się obraziła ;)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Kira

Post autor: Kira »

Sephiria pisze:
Kira pisze:kocham wszystkie Absolutne Sieroty tego, a właściwie nie tego, świata ^^).Oprócz niej, jeszcze Edeę, ciekawa, mroczna i oryginalna postać...
Edea by się obraziła ;)
Ojej... To bym wyjaśniła, że jej to akurat nie dotyczy (bo mroczne nie-sieroce postacie też lubię^^)
RazorX

Post autor: RazorX »

Ja zagłosowałem na Squall'a, ponieważ ma fajny charakter, gunblade,a ^^
Rinoa też fajna, :) na szczęście mam swoją ukochaną dziewczyne ( W REALU) wygląda mniej więcej jak Rinoa :)
Quistis oh yeah niezła babka z piejczek ;] Square to daje te ostre weapony xD
Zell A.D.H.D ... ???
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

Edea. Postacie z "ósemki" są tak okropnie nudne, że zagłosowałem na nią, ponieważ w drużynie jest bardzo krótko i nie zdążyła mnie do siebie zrazić.

I nie jestem wielkim fanem FFVII, taka po prostu jest prawda.
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Sid Demset pisze:Edea. Postacie z "ósemki" są tak okropnie nudne, że zagłosowałem na nią, ponieważ w drużynie jest bardzo krótko i nie zdążyła mnie do siebie zrazić.

I nie jestem wielkim fanem FFVII, taka po prostu jest prawda.
No fanem to nie musisz być, ale dokładniej wyjaśnić dlaczego postacie są nudne byś mógł.

BTW: Jeżeli nie rozumie się dialogów w grze, a postacie ocenia się po wyglądzie i limitach to tak jest :wink:
micrec
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: czw 03 lip, 2008 18:38

Post autor: micrec »

Gagarin pisze:
Seifer też mi się podoba ze względu na miano The Ultimate Badass
czyli nie mógłbyś być Squallem, bo jak wiadomo Squallowi nie podobał się Seifer XD
micrec pisze:być taki jak Squall z cechami również Zella
myślę, że Squall + cechy Zella, to byłaby beznadziejna mieszanka, z czego wyszedłby zwyczajny nastolatek, powaga Squalla i głupkowatość Zella wyszłaby w połączeniu na zero :] więc przęcietniak murowany.
micrec pisze:być taki jak Squall z cechami również Zella i mieć taką fajną dziewczynę jak Rinoa....
oj tutaj chyba by Ci się nie udało dorwać takiej fajnej dziewczyny jak Rinoa, bo po prostu nie leci na przeciętniaków :P pamiętaj: fajne dziewczyny nie lecą na fajnych chłopców XD
Masz rację, trochę nie przemyślałem tego...Trochę teraz zmienię koncepcję z wyjaśnieniem...

Po prostu powiem kto mi się podoba i czemu...
Seifer mi się podoba jako ktoś w grze GDYBYM nie był Squallem...po prostu ulubiony "badass" i tego jego teksty (chicken-wuss i "kid who lost puberty" czy jakoś tak) padłem jak wyczytałem ten drugi xD

Squall: Gunblade, charakter i fart że taka laska jak Rinoa podchodzi do niego (na balu) itp...

Zell: dziara, ta impulsywność, i
"szybko daje się poznać jako warty zaufania towarzysz broni"xD
Demo

Post autor: Demo »

Hmm mój wybór krąży wokół Seifera, Zella i Irvine... Przy ocenaniu postaci biorę pod uwagę Apperance (fryzura, ciuchy), osobowość i broń. Wszyscy trzej posiadają u mnie wysokie za to noty, dlatego tworzą moje ulubione postacie w FFVIII. Squall się nie łapie, bo większość gry olewa Rinoę :smile: Więc traci na osobowości :wink: Rinoa apperance najwyżej ma, ale za to na osobowości i broni traci dużo...

W każdym razie głos wędruje do Irvine, wszystkie ma ładnie wybalansowane bez żadnych braków, czy minusów - broń super, fajnie się nosi i jest "kóóóóól" :mrgreen:

Za to najbardziej zraziła mnie Selphie. Nie trawię tej postaci maksymalnie. Biega i zachowuje się jak jakiś dzieciak... Autentycznie jakby była opóźniona w rozwoju :wink: I jest tępa, zdaje się nie zauważać nawet jak Irvine do niej zarywa, co wydaje się trudne... :D I ta fryzura...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

micrec pisze:kid who lost puberty
quote dokładnie brzmiał "and a guy who just reached puberty." Puberty to wejcie w etap dojrzewania (w tym płciowego), czyli 13+ lat...
Demo pisze:Selphie (...)I jest tępa, zdaje się nie zauważać nawet jak Irvine do niej zarywa, co wydaje się trudne...
A nie brałeś pod uwagę możliwoci, że ona CELOWO nie zauważa, że on ją podrywa lub prościej mówiąc: ZLEWA go? A dlaczego? - starsi pewnie znają to powiedzenie: "bo cały w tym ambaras aby dwoje chciało na raz".
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Demo

Post autor: Demo »

Brałem, ale to mi nie pasuje do reszty zachowań tej postaci :wink: Co do postaci jeszcze, to za każdym razem się zastanawiam jak SquareSoft chciał przedstawić sposób mówienia Fujin. Ona krzyczy, piszczy, dławi się, czy co? To powinno być wyjaśnione w myślach Squalla np "She's yelling as hell..." albo coś takiego ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Wydaje mi się, że mówi jak IVONA tylko, że bardziej :D
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Vincent3run
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 21:24

Post autor: Vincent3run »

Nie będe zbyt oryginalny: Squall :)

Pięknie przedstawiona przemiana z outsidera w uczuciową osobe...
No i limity też ma niczego sobie :)
micrec
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: czw 03 lip, 2008 18:38

Post autor: micrec »

Vincent3run pisze:Nie będe zbyt oryginalny: Squall :)

Pięknie przedstawiona przemiana z outsidera w uczuciową osobe...
No i limity też ma niczego sobie :)
tiaa....Limit Break Squalla Lion Heart to było coś, kilkukrotne 9999 dmg...
najbardziej mi się nie podobał Limit Break Selphie...rzadko i tak miałem Selphie w drużynie...zwykle Squalla, Zella i Quistis...
Ap ropo Zella...ktoś oglądał creditsy po przejściu gry? Jak zobaczyłem wtedy Zella to padłem xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”