Ulubiona postać

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona postać?

Squall
58
40%
Rinoa
22
15%
Zell
18
12%
Irvine
6
4%
Selphie
5
3%
Quistis
10
7%
Seifer
7
5%
Laguna
12
8%
Edea
8
5%
 
Liczba głosów: 146

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Ulubiona postać

Post autor: Go Go Yubari »

Final Fantasy 8. Konkurentka VII o miano najlepszej. Ucierpiała według wielu fanów z powodu braku Sephirotha i innych postaci z 7. Jednak osobistości 8 tez są wyjątkowe i interesujące. Dlaczego ta, a nie inna postać tej znakomitej części jest Twoją ulubioną? Zapraszam do dyskusji.

Squall! :Q~~~~
Piękny, buc i do tego ma boskie teksty. Czego chcieć więcej? XD
xard

Post autor: xard »

Oczywiście Rinoa... piękna jak obrazek, z taktem i... nie ma słów na opisanie :)
Poprostu cudo.
No tak, pierwsza godzina na forum, a już sie wydało, że sie podkochuję w Rinoi ^^

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Dla mnie Zell ^^. Zabawny i podoba mi się jego Limit Break. W sumie postać ktorą najbardziej lubię mieć w drużynie ^^. Mam nadzieje, że te argumenty wystarczą >.>" ...
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Squall. Bo to w dużej mierze odzwierciedlenie mnie... to chyba dlatego ten bohater od samego początku mi przydał do gustu. Ja te z więcej myslę niż mówię, co czasami ma tragiczne skutki :D W dodatku jest przeciwieństwem Zella- jednej z tych postacji, których nie trawię. Podsumowując- świetna postać, jak dla mnie bijąca na głowę Clouda z VII, jeśli by porównywać głównych "hirołów".
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Rinoa!
....ah.....
.....ah.....
........ah!

Wystarczy popatrzeć na nią. Chyba najładniejsza i najciekawsza dziewczyna w historii serii (no, może jeszcze Fran mogłaby z nią rywalizować).

A w walce to Squall - potężne ciosy, no i limity (Lion Heart!).

Najbardziej ssący byli Zell (głupi pożeracz hot dogów) i Irvine (co to za ciuchy?!?).
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Jamal
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: pt 22 wrz, 2006 15:54
Lokalizacja: Jamajka

Post autor: Jamal »

Oczywiście że Squall - jest to typ tzw. żołnierza doskonałego i wie czego chce.
ކ‡ˆ„ÚÝ.= +,ô˙řööůűú÷óůý%
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

jako, że przeważnie moimi ulubionymi postaciami są te poboczne, zFFVIII najbardziej lubię Fujin. uważam ją za najpiękniejszą kobietę z tej gry - te jej srebrne włosy *_*. Rinoa jest śliczna - fakt, ale jest zbyt idealna i mimo, że raczej podobają mi się brunetki nie przypadła mi do gustu. poza tym, Fujin, wraz z Raijinem cenię też za ich przyjaźń do Seifera.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

dark_raven pisze:Wystarczy popatrzeć na nią. Chyba najładniejsza i najciekawsza dziewczyna w historii serii
owszem jest ciekawa, i chyba nawet przewyższa u mnie Lulu i Celes. Rinoa ładna, fajny charakter - kompletne przeciwieństwo Squalla XD lubię te początkowe zgrzyty miedzy nimi :) nie jest przynajmniej nudno :D Chociaż Limit Rin jakoś nie za bardzo przypadł mi do gustu :/ chociaż jej pies wydawał się czasami pomocny :)
z Facetów Squall - dojrzały jak na dzieciaka, przciwieństwo mnie XD Lion Heart wymiatał, mając ten limit można niemal wszystko *___* Bezwzględny i zdecydowanie nie pantoflarz - do takich mam zraze...
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Gagarin pisze: z Facetów Squall - dojrzały jak na dzieciaka, przciwieństwo mnie XD Lion Heart wymiatał, mając ten limit można niemal wszystko
Trzeba jeszcze na niego trafić :roll:

A ja głosuję na Quistis. Wyjątkowa kobieta i dosyć nie doceniana. Jej niebieska magia (kocham ten element Fajnali :) ) jest do prawdy potężna.
U Quistis jako u jedynej postaci (ludzkiej) można zobaczyć coś innego niż te wkurzające 9999 przy ataku (jak się mylę to mnie poprawcie). Ponadto potrafi wykończyć przeciwnika (nie bosa) jednym atakiem, bez względu na jego siłę. Oraz nie dość że tym nie pudłuje to jeszcze odstajemy doświadczenie, jeszcze trochę a zrobili by z niej drugiego Odyna XD.
Po Squalu to ona rządziła, a czasami stała ponad nim. Stojąca mocno na ziemi, jedna z najbardziej kompetentnych postaci w dostępnej nam drużynie.
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

moja ulubiona bostacia jest Selphie - po trochu to z powodu podobnego do mojego charakteru, po trochu dlatego, ze uwielbiam postacie ironizujace
w walce natomiast najczesciej korzystalam z uslug Irvine'a - tez za charakter i za dobry limit z pulse ammo
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Rinoa. Popatrzcie tylko na nią. Ładne to a fajne. Charakterek ideał, nie żadne wydumane, pochłonięte sprawami wysokimi pannisko, tylko bardzo fajna dziewczyna, która umie normalnie żyć (w miarę) w czasie takich a nie innych wydarzeń. Po prostu sprawia wrażenie naturalności i realności. Squall tak samoż, ma ciekawe wewnętrzne zmagania i potrafi autentycznie wnerwić tym co mówi, robi i myśli. Uparty, twardogłowy buc. No i jego limity są mordercze, a do tego wyglądają świetnie - chrzanić Lion Heart, same combos'y z Renzokuken'a były eleganckie (najlepsze w serii), a jego specjalne limity na co niektórych bossów powodowały opad szczeny (chociażby ten z walki z Bahamut'em i Ultimą).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Squall... Idealny żołnierz, silny, twardy, zimny, według kobiet piękny jak z obrazka heh każdy by chciał taki być no przynajmniej ja. Szkoda tylko, że dokuczały mu problemy emocjonalne, dużo myśli no ale cóż... każdy normalny raczej chce przebywać z innymi ludźmi. Jest to moja ulubiona postać w tej części. Świetną postacią jest także Zell po prostu odpowiada mi jego styl bycia, nie przejmuje się tym co mówią, powiedzą inni w porównaniu do Squalla a także stara się pomagać jak potrafi. Porządny gość i to tak naprawde czyni Zella silniejszym od Squalla co w limitach również się sprawdza i w tej kwestii nie ma co dyskutować 8), Zell ma najsilniejszy limit i koniec :P. O paniach później się wypowiem.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Dyzio_USSJ pisze:Zell ma najsilniejszy limit i koniec :P
taaaak... może jak uda Ci się wklepać wszystkie kombinacje z prędkością światła :> ja akurat tego nienawidziłem :/ wklepywanie "trójkąt, kółko, trójkąt, strzałka w górę, kwadrat" po sekundzie "kwadrat, strzałka w lewo, trójkąt, kółko" po sekundzie "kółko, kółko, kwadrat, strzałka w dół, kwadrat"... Jezu nawet nie widziałem jak Zell uderza, bo skupiałem sie na durnowatych poleceniach, żeby wycisnąć jak najwięcej. Co nie zmienia faktu, że Zell jest klawy :] troche irytowało mnie to, że tak łatwo dał się podpuszczać :P za bardzo porywczy.
Dyzio_USSJ pisze:każdy by chciał taki być no przynajmniej ja
hmmm wizją śliniących się lasek... chyba musiałbym zmienic zawód wtedy XD eee tam, ja tam wole wyglądać zwyczajnie :P co za radocha, że kobieta leci na Twój wygląd? chociaż czasami zdecydowanie byłoby przydatne :> XD
Gveir pisze:Rinoa. Popatrzcie tylko na nią
*patrzy uważnie*
Gveir pisze:Charakterek ideał, nie żadne wydumane, pochłonięte sprawami wysokimi pannisko, tylko bardzo fajna dziewczyna, która umie normalnie żyć (w miarę)
dokładnie! nie żadna księżniczkowata panienka z okienka, nie jakaś zimna i lodowata dziewica... zwyczajna, nieco roztrzepana dziewczyna, która umie brać sprawy w swoje ręce :) zacna to istota, do tego bardzo ładna ^^
Ajudah pisze:najczesciej korzystalam z uslug Irvine'a - tez za charakter i za dobry limit z pulse ammo
no ja go doceniłem dopiero przechodząc grę drugi raz. Zawsze wydawał mi się nadmuchanym bucem bez mózgu... albo z penisem w głowie :> jednak był całkiem przydatny - fast ammo może nie zabierał za dużo życia, ale jak sie miało całkiem sprawny palec, to sporo szło wycisnąć XD potrafił nieźle pozamiatać
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Już nie tylko chodzi o wygląd Squalla ale o jego charakter, fakt w grze jest pokazane, że nieraz jest tym twardzielem na pokaz ale to nie ma znaczenia!!! Ważne, że gość jest silny, nie boi sie bólu, nie boi sie zabijać, nie boi się niczego to się liczy 8) :D. W sumie w grze jest wyjaśnione czemu Squall taki jest nawet sam to mówi ale... trochę dziwny ten powód jak na niego no ale cóż nie zapominajmy o młodym wieku bohaterów FF8.
Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Dyzio_USSJ pisze: Świetną postacią jest także Zell po prostu odpowiada mi jego styl bycia, nie przejmuje się tym co mówią,
Chmm tu zależy bo w czasie testu SEED to omal nie zabił Seifera :P
Zell ma najsilniejszy limit i koniec :P
taaaak... może jak uda Ci się wklepać wszystkie kombinacje z prędkością światła :> ja akurat tego nienawidziłem :/ wklepywanie "trójkąt, kółko, trójkąt, strzałka w górę, kwadrat" po sekundzie "kwadrat, strzałka w lewo, trójkąt, kółko" po sekundzie "kółko, kółko, kwadrat, strzałka w dół, kwadrat"... Jezu nawet nie widziałem jak Zell uderza, bo skupiałem sie na durnowatych poleceniach, żeby wycisnąć jak najwięcej.Zell ma najsilniejszy limit i koniec :P
Ja korzystałem z pauzy i nie mogłem narzekać na efektywność jego limitów. Robisz pauzę, przygotowujesz się, wyłączasz pauzę, wyklikujesz i czekasz, aż znów czas ruszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”