Ulubiona postać

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona postać?

Squall
58
40%
Rinoa
22
15%
Zell
18
12%
Irvine
6
4%
Selphie
5
3%
Quistis
10
7%
Seifer
7
5%
Laguna
12
8%
Edea
8
5%
 
Liczba głosów: 146

Awatar użytkownika
childrenofbodom
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: childrenofbodom »

hmm wydaj mi się że kobitki w ff8 są troszkę na uboczu chociażby ze względu na limity
jedynie rinoa z angelo potrafi dokopać :D
przynajmniej takie jest moje zdanie że są po prostu mało i słabo rozbudowane..
+FOLLOW THE REAPER+
Awatar użytkownika
Oshin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 16:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Oshin »

LImity Quistis śa przydatne przez cała grę. Może nie zadają dużego damage'a ale np. Degenerator usuwa wszakże od razu przeciwnika z walki. Nie mówiąc już o Mighty Guard który w niektórych momentach gry jest wręcz podstawą. Rinoa tez potrafi namieszać więc osobiście nie uważam, że postacie kobiece są w tej grze słabe;)
Lubie bardzo Squalla, zwłaszcza tego z początkowych partii gry- miałem niezły ubaw z jego tekstów do Quistis ( "jak nie masz do kogo pogadać to porozmawiaj sobie do ściany " rules).
Rinoa to natomiast moja pierwsza rpg'owa miłość hehe, każdy filmik z nią mogłem oglądać w kółko i szukałem przez 3 lata dziewczyny podobnej do niej.....bez skutku;)
młody i silny psychopata bez godła i sztandaru w którego głowie tańczy szaman a w sercu pali czarny palacz......
Awatar użytkownika
childrenofbodom
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: childrenofbodom »

to prawda są przydatne jesli chodzi o quistis , rinoa tez potrafi dokopać ze swoim angelo albo z angel wingiem :D ale selphie konkretnie mi nie pasuje :(
+FOLLOW THE REAPER+
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Oshin pisze: Rinoa to natomiast moja pierwsza rpg'owa miłość hehe, każdy filmik z nią mogłem oglądać w kółko i szukałem przez 3 lata dziewczyny podobnej do niej.....bez skutku;)
Heh stary jak to możliwe, że w 3 lata nie znalazłeś żadnej, chociaż trochę podobnej do niej dziewczyny. Z wyglądu to spokojnie powinieneś znaleźć ze 3-4 Rinoy tutaj w Polsce jak nie więcej :) (ech ta odmiana), jej uroda nie jest taka oryginalna :]. Zresztą postacie w FF8 mają typowo zachodni wygląd, zero orientu (no może prócz Rajina) co jest dużą zaletą tak więc kiepsko szukałeś :wink:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Może koledze chodizlo o charakter + wygląd ;P A to juz pewnie trudniejsze do znalezienia ^^
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Dyzio_USSJ pisze:Heh stary jak to możliwe, że w 3 lata nie znalazłeś żadnej, chociaż trochę podobnej do niej dziewczyny. Z wyglądu to spokojnie powinieneś znaleźć ze 3-4 Rinoy tutaj w Polsce jak nie więcej
No ja też nie wiem jak to możliwe.... skoro jest nas 40 milionów, to znaleźć 4 osoby podobne do Rinoy to przecie pestka :>

chyba, ze tam była ironia, której mimo wsio nie wyczułem _^_


sorry za ot... ale nie mogłem _^_
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Dyzio_USSJ pisze:no może prócz Rajina
Raijin - to jest dziewczyna :wink:
Jaco pisze:No ja też nie wiem jak to możliwe.... skoro jest nas 40 milionów, to znaleźć 4 osoby podobne do Rinoy to przecie pestka :>
Ocaj... nie rób mi nadziei, bo zacznę szukać sam-wiesz-kogo... :lol: :lol: :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Gveir, Fuijin to jest dziewczyna :P.
Jaco żadnej ironii, mówie całkiem poważnie :P. Już kilka razy zdarzyło mi się widzieć kobietę całkowicie lub po części podobną do Rinoy a potem się zastanawiam, gdzie ja ją już widziałem.

Ps. Gveir kogo zamierzasz szukać :smile: ??
Lol, niezły offtop tu się robi, trzeba będzie to zakończyć.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Dyzio_USSJ pisze:Gveir, Fuijin to jest dziewczyna :P .
Jak zwykle zrobiłem z siebie głupka :lol: Btw. ogólnie sporo osób do tej pory uważa że Fujin to facet - nawet pomimo obejrzenia outra.
Dyzio_USSJ pisze:Jaco żadnej ironii, mówie całkiem poważnie :P . Już kilka razy zdarzyło mi się widzieć kobietę całkowicie lub po części podobną do Rinoy a potem się zastanawiam, gdzie ja ją już widziałem.
No, niezaprzeczalne, ale zaiste nie polecam poszukiwania partnerki życiowej na podstawie podobieństwa rzeczonej kandydatki do bohaterki gry/anime/filmu :wink: Podobieństwo mogło być, w końcu VIII ma do dzisiaj chyba najbardziej realistyczny projekt postaci (bo X nie miało), no może jeszcze XII ma.
Dyzio_USSJ pisze:Ps. Gveir kogo zamierzasz szukać :smile: ??
Poszukaj po Krypcie, to na pewno, niechybnie wręcz znajdziesz o kogo chodzi ;P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ostatnie posty postami wiecznej uciechy dla czytających XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Gveir pisze:sporo osób do tej pory uważa że Fujin to facet - nawet pomimo obejrzenia outra.
nie daruję! pokaż mi tych ślepaków :evil:

a może to tylko ja jestem taki dziwny, że Fujin mi się podoba?
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Gveir pisze:Jak zwykle zrobiłem z siebie głupka Btw. ogólnie sporo osób do tej pory uważa że Fujin to facet - nawet pomimo obejrzenia outra.
Gveir, ja robię z siebie też często (na forum już niezliczoną ilość razy, zwłaszcza w haniebnej przeszłości) także nie przejmuj się :P.

Nie mogę znaleźć kogo możesz poszukiwać ale zapewne jakiejś zacnej panny :P.
Może Aeris :lol: ??

A teraz żeby ten post był, chociaż w miarę normalny i bez off topu napisze coś o Rinoi, która w rankingu jest zaraz za Squallem. Nie za dużo tutaj tematów o postaciach a strach tworzyć nowe 8). Ogólnie da się lubić i rozmiękczyła Squalla, ale wole go jako samotnego wilka dlatego cieszę się, że są opcje dialogowe gdzie możemy opóźnić jego przemianę i zrobić innym postaciom na złość :lol: Ma dziewczyna dużo zalet, a jej wady z czasem znikają wraz z rozwojem fabuły :P. Heh niby trochę szkoda, że Squall aż tak się zmienił, ale w głębi serca uważam, że dobrze się stało i ładna z nich para 8) (lol zmieniam zdania jak rękawiczki).
Ostatnio zmieniony ndz 10 lut, 2008 22:50 przez Dyzio_USSJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sogetsu pisze:nie daruję! pokaż mi tych ślepaków :evil:
Wielu mi znanych gracz do końca wierzyło że to facet. Na dodatek wystarczy poszperać na anglojęzycznych forach - tam też się tacy znajdą, wcale nie w małych ilościach.
Sogetsu pisze:a może to tylko ja jestem taki dziwny, że Fujin mi się podoba?
Brzydka nie jest, zdecydowanie - tylko rolę miała nieco małą, inaczej podejrzewam że miała by znacznie większe grono wielbicieli. Bo i ciekawa jest... nie tak typowa jak debil Raijin i skołowaciały Seifer. I się fajnie złości~~~~~
Dyzio_USSJ pisze:Gveir, ja robię z siebie też często (na forum już niezliczoną ilość razy, zwłaszcza w haniebnej przeszłości) także nie przejmuj się :P .
Daleki jestem od tego, możesz mi wierzyć ;]
Dyzio_USSJ pisze:Nie mogę znaleźć kogo możesz poszukiwać ale zapewne jakiejś zacnej panny :P .
Może Aeris :lol: ??
Zacna - tak. Niebezpieczna - tak, tak, tak. Ładna - tak, tak, tak, tak, tak~~~~~~~ Panna - zależy jak na to patrzysz... :lol:
Dyzio_USSJ pisze:Ogólnie da się lubić i rozmiękczyła Squalla, ale wole go jako samotnego wilka dlatego cieszę się, że są opcje dialogowe gdzie możemy opóźnić jego przemianę i zrobić innym postaciom na złość :lol: Ma dziewczyna dużo zalet, a jej wady z czasem znikają wraz z rozwojem fabuły :P .
Cóż, dziwne by było gdyby go nie rozmiękczyła - wtedy można by podejrzewać, że on woli Zell'a... W końcu to jeden z niewielu portretów postaci kobiecej w FF który przypomina jak się tylko da zwykłą, wesołą, inteligentna dziewczynę, a nie galopujące ADHD z powikłaniami czy osobniczkę o lodowym sercu, albo idiotkę. Ot, po prostu im się udało stworzyć sympatyczną, maksymalnie właściwie jak na realia gry realistyczną postać. Do tego ładną.
Ostatnio zmieniony ndz 10 lut, 2008 22:55 przez Gveir, łącznie zmieniany 1 raz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Gveir pisze:Wielu mi znanych gracz do końca wierzyło że to facet. Na dodatek wystarczy poszperać na anglojęzycznych forach - tam też się tacy znajdą, wcale nie w małych ilościach.
a więc są ich całe tłumy, hmm? manic shooter na żywo :twisted:
Gveir pisze:Brzydka nie jest, zdecydowanie - tylko rolę miała nieco małą, inaczej podejrzewam że miała by znacznie większe grono wielbicieli. Bo i ciekawa jest... nie tak typowa jak debil Raijin i skołowaciały Seifer. I się fajnie złości~~~~~
można powiedzieć, że to prawie Deux Ex Machina. chodzi mi o pewną scenę pod koniec trzeciej płyty :) głos rozsądku, hehe. Raijin może by i na to wpadł, ale to dzięki Fujin ta scenka ma taki wydźwięk a nie inny.

edyt: a, no i naprawdę fajnie kopie xD
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Gveir pisze:Cóż, dziwne by było gdyby go nie rozmiękczyła - wtedy można by podejrzewać, że on woli Zell'a..
Zella xD?? Fakt potem się całkiem polubili nawet ośmielę się stwierdzić, że w końcu zostali przyjaciółmi. Byle komu Squall pierścienia by nie oddał :wink:, ogólnie ja Zella lubię, też jest jest męski, twardy, ale w innym stylu niż Squall.
Widać Rinoa po doświadczeniach z Seiferem i kij tam z kim jeszcze z kim wie jak podchodzić do takiego typa jak Squall :P, najbardziej polubiłem w niej to, że nie chciała go tylko rozweselić ale być z nim. Nadal jednak zastanawiam się, komu pierwszemu serducho szybciej zabiło jej czy jemu?
zuczek

Post autor: zuczek »

Seifer...Dlaczego?
Poniewaz tworcy gry stworzyli go takim jakim Squall nigdy nie bedzie.
Jest romantycznym bojownikiem, i diabelnie dobrym wojownikiem.
Cholera, nawet Rambo gubi skarpetki uciekajac przed Seifer'em, nie mowiac juz o Rinoa'e ktora zdobyl przed Squall'em.
Uwazam ze nalezy sie mu i jego ekipie odzielny rozdzial- no i mamy pomysl na podtytul do niesamowitej FF VIII. Chetnych zapraszam do dzielenia sie pomyslami na lamach forum...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”