Film FF8!!

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

nie pluję się, wyraziłem swoje zdanie, przykro mi że to uczyniłem ;(

ps. wyrażenie "dla mnie" było tam postawione zasadnie a nie z reguły.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Lenneth pisze:Żartujesz, jeszcze za mało emo masz wszędzie dookoła? _^_ Po akcjach Clouda z AC mam uraz na tym tle - nie chcę widzieć Rinoi/y zachowującej się tak samo. _^_ Poza tym... starzejący się Squall!? Feh! Idź i nie głoś więcej takich herezji, bo zagryzą Cię fangirls. :<
Oj, ja nie mówię, że ma to być takie emo jak w AC, jeno takie wiesz... Jest emo i emo - jedno gorsze, drugie lepsze, a takie sensownie pokazane, uzasadnione, ładnie angstowate byłoby całkiem fajną rzeczą _^_



GRYŹ! XD
Lenneth pisze:Półtoragodzinna animacja ze Squallem, to by było coś. :] Fabuła gry jest na tyle ciekawa, że dałoby się z niej wykroić całkiem interesujący scenariusz, w któym znalazłoby się mniejsce i na akcję, i na jej zwroty, i na dramat, i na miłość/przyjaźń, i na angst, etc. Poza tym jest to jedna z mniej cukierkowych części sagi, więc podejrzewam, że klimat całości mógłby być fajny. Swoją drogą, Bahamut z FFVIII jest o wiele lepszy od tego z FFVII - chętnie bym go zobaczyła w pełnej krasie.
No i właśnie o to chodzi. VII miała momenty infantylne, IMO ogólnie była w konwencji baśni, z kolei VIII już znacznie bardziej realistyczna. I tu raczej nie dało by się wykręcić takiego wała z filmem, żeby był w stronę AC ;] Poza tym sam chętnie zobaczyłbym jak Squall robi komuś Renzokuken...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
jakubeck

Post autor: jakubeck »

Oczywiście, że nie! Dobra gra, ale ciężko będzie zrobićz tego film

[ Dodano: Wto 18 Gru, 2007 12:25 ]
Chociaż z drugiej strony to ciekaw jestem, jak wyglądałby Renzokuken, czy Wishing Star. Ciekaw też jestem wyglądu Rinoi :D
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Film Final Fantasy VIII to dobry pomysł choć bałbym się, że SquareEnix trochę by zepsół fabułe. Final 8 to mój najulubieńszy final i z chęcią zobaczyłbym jego kontynuację (coś tak wspaniałego trzeba kontynuować :D :D ). Zastanawiam się jakby zrobili postacie...... szkoda, że film nie powstanie :(
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Kuraudo

Post autor: Kuraudo »

Heh temat ma pol roku, a nadal aktualny, sama petycja w sumie tez. Z reguly takie rzeczy koncza sie szybko, albo wszyscy jaknajszybciej sie podpisuja albo pomysl pada i temat zostaje zamkniety.
Chetnie obejzalbym kontynuacje "osemki", niestety S-E musi widziec w tym zarobek.
Wyniki mowia same za siebie, temat na forum zalozono w lipcu br, a podpisow do tej pory uzbieralo sie niecale 2000.
Za taka liczbe nie dolozylbym polskich napisow do europejskiej wersji filmu gdyby takowy istnial :p
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kuraudo pisze:Chetnie obejzalbym kontynuacje "osemki", niestety S-E musi widziec w tym zarobek.
To już prędzej jest szansa na remake FFVII na PS3 :lol:

Szczerze - już lepiej gdyby zrobili za taki budżet serial anime dokładnie opowiadający fabułę gry, niż film, bo idę o zakład że kontynuacja VIII filmowa byłaby tak samo miałka fabularnie jak VII:AC...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gveir pisze:Szczerze - już lepiej gdyby zrobili za taki budżet serial anime dokładnie opowiadający fabułę gry, niż film, bo idę o zakład że kontynuacja VIII filmowa byłaby tak samo miałka fabularnie jak VII:AC...
Dokładnie. Ja bym nie pogardziła rimejkami. Taką VII zwłaszcza, bo grafika VII najbardziej mnie wkur... denerwuje. VIII też. Piękny Squall jeszcze piękniejszy :Q~~~~
jakubeck pisze:Ciekaw też jestem wyglądu Rinoi
AS co w tym ciekawego? Tak jak zwykle, tylko grafika ładniejsza, czyli wyglądałaby cały czas tak, jak w filmikach...może ciut lepiej.
Awatar użytkownika
Oshin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 16:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Oshin »

Kontynułacja ff8 to całkiem dobry pomysł i nie mam pojęcia czemu pare osób uważa, że to zamknięta historia. Wiele pomysłów przychodzi mi do głowy, zwłaszcza taki, że Ultimecia to Rinoa z przyszłości ( napewno czytaliście już taką teorie ). Szansa na ekranizację jest jednak zerowa, Square-enix woli bowiem wyciągać pieniądze od fanów serii wydając kolejne kompilacje ff7.
młody i silny psychopata bez godła i sztandaru w którego głowie tańczy szaman a w sercu pali czarny palacz......
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Oshin pisze:Kontynułacja ff8 to całkiem dobry pomysł i nie mam pojęcia czemu pare osób uważa, że to zamknięta historia. Wiele pomysłów przychodzi mi do głowy, zwłaszcza taki, że Ultimecia to Rinoa z przyszłości ( napewno czytaliście już taką teorie ). Szansa na ekranizację jest jednak zerowa, Square-enix woli bowiem wyciągać pieniądze od fanów serii wydając kolejne kompilacje ff7.
Ekranizacja zabija różne sposoby gry i detale; bez sensu. Zostaw sobie miejsce na knucie własnie takich teori - luuuudzie ile to teoriii gracze fanboye wymyslaja z rzeczy, ktore autorzy olali, albo ot tak im wyszlo. W koncu to sa ludzie ilu z nas we wszystkim co robi pakuje 2, 3 i 4-te dno ??

Filmowi mowimy stanowcze NIE.


pozdrawiam
Piotrek
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Go Go Yubari pisze:Dokładnie. Ja bym nie pogardziła rimejkami. Taką VII zwłaszcza, bo grafika VII najbardziej mnie wkur... denerwuje. VIII też.
Zgadzam się rimejk by sie przydał :D czasami aż oczopląsu dostaję jak gram w to dłużej niż godzine xD Ale rimejk musiałby być na PS2 ^^
Go Go Yubari pisze:Piękny Squall jeszcze piękniejszy :Q~~~~
Piękny?? Nie trawie go ^^ Nie wiem jakim cudem ma tylu wielbicieli :D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

..::PHOENIX::.. pisze:Ale rimejk musiałby być na PS2 ^^
Dlaczego? Bo nie masz na PS3? Kiepski argument. Jak porządny remake to tylko na PS3 imo. Na PS2 jakby maks wycisnęli, to byłby im tak średni efekt.
..::PHOENIX::.. pisze:Nie trawie go
Bo? Argumenty mile widziane.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Na PS2 to by pewnie to wyszło jak Final Fantasy X ... czyli na dzień dzisiejszy już nie za ciekawie. Za to na PS3 miało by pewnie grafikę jak XIII - i to już by było warte uwagi. Taka 8 w grafice z PS3 *O*, jestem chętny.
CePeN

Post autor: CePeN »

Remake na Ps2 nie ma zbytniego sensu bo to już stara konsola, natomiast na PS3 musieliby od nowa tworzyć silnik gry, pozatym musialby to być pewniak żeby oplacalo im to się robić.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Go Go Yubari pisze:Bo? Argumenty mile widziane.
...a wcześniej...
Go Go Yubari pisze:VIII też. Piękny Squall jeszcze piękniejszy :Q~~~~
ARGUMENTY!!!! :< .... :517:

Wracając do sedna tematu - wg. mnie KAŻDY film FF skazany jest na porażkę... Scenariusze oparte na każdej z części byłyby świetne, ale ich rozległość sugerowałaby nakręcenie przynajmniej 2 części... Także skracanie FF VIII do jednego filmu mija się z celem. Biorąc pod uwagę futurystyczny charakter obrazu doszłyby do tego jeszcze zabójcze koszty na <porządne> efekty specjalne.

Dodatkowo zrobienie kontynuacji w konwencji FF VII AC mija się z celem z powodu niewielkiej w stosunku FF VII popularności FF VIII wśród graczy. Zwyczajnie się to kwadratowym nie opłaca! Także jestem na "nie"...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

kwazi pisze:ARGUMENTY!!!!
Squall ma znakomicie dobrany zestaw pikseli. Zwłaszcza tych na twarzy. Jego oczy są głębokie, a fryzura uroczo zawadiacka. Do tego kurtka z futerkiem i miecz, dodają mu łobuziarskiego uroku. Juz o słownictwie nie wspomnę ^^v
Filmu bym nie chciała. Wolałabym kontynuacje FF8, ale taka na poziomie samej 8mki, a nie FFX-2.... Dość już VII x 10
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”