Film FF8!!

Następczyni słynnej FF 7 i niezaprzeczalnie kontrowersyjna część cyklu sagi.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Sephiria pisze:Zaś co do FF 8 - to i tak only wishfull thinking :)
Sephi daj ludziom pomarzyć, bo przynajmniej za to nie karzą, a i płacić nie trzeba :) .
Awatar użytkownika
Zeromus
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: ndz 19 kwie, 2009 12:55

Post autor: Zeromus »

Nie chciał bym filmu na podstawie ff8.FFAC może i przyjemnie się oglądało ale fakt faktem jest to odcinanie kuponów.Boje się że z FF8 było by to samo.No chyba że naprawdę się postarali i poza długim ciągiem walk/teledysków zrobili by jakąś porządną fabułę-wtedy spoko.
"Każdy chce iść do nieba bo piekło nosi w sobie"
aremenia
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: czw 20 sie, 2009 14:24
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: aremenia »

Jak się czepiają nie podoba wam się FFVIII to nie obejrzycie Filmu,mi się podaoba i innym też i tylko dlatego że wam się gra nie podobała głosujecie na nie i odbierać nam możliwość zobaczenia ulubionej gry w kinie!!! Przecież i tak wy za to nie zapłacicie.Ehhh takie rzeczy to tylko w polsce :wink:
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Taaak, bo SE już szykowało premierę filmu, ale w ostatniej chwili zrezygnowali z powodu krytycznych komentarzy na Krypcie.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
aremenia
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: czw 20 sie, 2009 14:24
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: aremenia »

dark_raven pisze:Taaak, bo SE już szykowało premierę filmu, ale w ostatniej chwili zrezygnowali z powodu krytycznych komentarzy na Krypcie.


I przez to ja teraz nie obejrze! A oni nic nie zyskali bo i tak by nie oglądali
Awatar użytkownika
Pleiades
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: sob 22 sie, 2009 22:58
Lokalizacja: Kórnik/Posen
Kontakt:

Post autor: Pleiades »

squall_black pisze:
Dagger pisze:nawet z tego względu film byłby ekstra !
A mi się wydaje, że głównie z tego względu :razz: No i może jeszcze ze względu na to, że można byłoby popatrzeć jak tłuką Seifera :P
Grrr ;)

O, ale Wy macie pomysły, z tym filmem :shock:
Ja może bym się skłaniała bardziej ku jakiejs alternatywnej rzeczywistości, ewentualnie spin-off z życia, powiedzmy Laguny i jego walce z Adel. Albo ewentualnie jakieś wydarzenia z przeszłości (budowa Ogrodów, scysje z Norgiem, poczatki Squalla w szkole, etc) lub przyszłości (ehm, Rinoa i Squall wzorowym małżeństwem z dwunastką dzieci ? ;)). Co do wszechświata równoległego, to byłaby dobra okazja do gdybań, jak by się losy bohaterów potoczyły, gdyby.... No nie wiem.. Gdyby ogród został zniszczony przez rakiety... Gdyby Cid nie wybudował w ogóle szkół (sam mówił, że żałował, moglibyśmy więc wypróbować tę ewentualność), gdyby Ultimecja dorwała Ellone, gdyby zamach na 1 CD się udał, gdyby GFy nie wymazywały wspomnień, gdyby, gdyby....

Ech, ludzie, błagam, żadnego filmu o FF8 ! To będzie porażka na maxa, ja nie chcę widzieć mojej ukochanej gry i jej bohaterów w jakiejś ekranizacji ! Oni są niezastąpieni w grze i tak ma być :P Chociaż jak by miał powstać film, to ja bym poprosiła o więcej krwi i jakąś epiiicką śmierć jednego z głównych bohaterów :)
Ale ja nie chcę filmu.. Wolę remake lub sequel/prequel w formie gry...

I zycie bym oddała, aby zobaczyć ponownie Seifera... I zakochać się raz jeszcze... Ach... <3
Sorceress Pleiades, koty, Sorceress' Knight i Half-Blood Prince.
matiu222
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: czw 06 gru, 2007 09:02

Post autor: matiu222 »

Powiem w skrócie.

Niech zrobią tak jak w przypadku FF7 na przykład.
Tylko co ważne to nie chciał bym filmu pod postacią anime gdyż najlepiej wyglądał by tak jak na filmikach w grze. Bo jak by zmienili wygląd tych postaci to by było dno.
Ogólnie chciałbym film gdzie by dużo poświęcono czasu dla Squalla i Rinoy.
Dalsze losy ? To wątpię bo zło zostało pokonane więc co by się miało wydarzyć.
Alternatywna wersja ? To by dopiero było narzekanie i mówienie co oni z tym zrobili.
A streszczenie gry ?
To już chyba najmniejsza szansa i jeszcze łatwiej się przyczepić do filmu jak coś będzie nie po myśli zadziornych fanów gry.
Awatar użytkownika
Pleiades
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: sob 22 sie, 2009 22:58
Lokalizacja: Kórnik/Posen
Kontakt:

Post autor: Pleiades »

Jak ma byc więcej Squalla i Rinoi, to ja w takim razie podpisałabym petycję, aby filmu NIE robili :P No chyba że ta epiiiicka śmierć dotyczyłaby właśnie Rinoi - dla tej sceny poszłabym do kina nawet ;)
Sorceress Pleiades, koty, Sorceress' Knight i Half-Blood Prince.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Tró FFVIII film powinien wyglądać tak:

Squall, Zell i reszta chałastry wszyscy są 5-10 lat starsi od samego początku, noszą przepisowe mundury. Na pierwszą misję wysłani zostają podzieleni w prawdziwe wojskowe formacje, po lądowaniu muszą umocnić przyczółek, wytrzymać kontratak przeciwnika, czekać na przybycie artylerii i lotnictwa zanim ruszą w miasto podzieleni na 10-osobowe oddziały po dwie 5-cio osobowe drużyny każda. Selphie która zapuściła się w miasto samotnie dostała w nagrodę kilka kulek, amputowano rękę, i już nigdy nie będzie taka radosna i wesolutka głupiutka. Squall zabił parę niewinnych dzieciątek i się załamał.

Wszyscy są uzbrojeni w standardowy karabin szturmowy, miecze są dla ciot. Magia, potwory i GFy na dobrą sprawę to mity i baśnie (narazie). Balamb Garden wygląda jak placówka wojskowa, nie lata.

Misja w Timber to nie jest jedno wielkie "lol i trol u", tam zostaję naprawdę wysłany pluton z misją wsparcia la resistance (który jest prawdziwym la resistance a nie popierdółką). Ojciec Rinoi planuje przejęcie władzy przez wojskowych.

Misja z pociągiem jest dosyć krótka - zamiast latać po pociągach i zmieniać tory i wagony jak idiota, linie kolejowe są zaminowane, a wykolejony już pociąg jest zalany deszczem RPG.

Seifer zmienia kolory na te od Galbadii, jakiś tam cel swój ma, o którym dowiesz się w sequelu.

Edea jest znana jako szalona wariatka z wielką polityczną władzą, Irvine pakuje jej kulkę między oczy bez wachania.

Koniec filmu pierwszego, proszę włożyć film drugi.
Awatar użytkownika
Pleiades
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: sob 22 sie, 2009 22:58
Lokalizacja: Kórnik/Posen
Kontakt:

Post autor: Pleiades »

Umarłam ! Dobre, dobre ! Zainspirowałeś mnie do napisania własnego scenariusza :) Wyobraźnia może mi na to pozwoli, bo w końcu kiedyś się nawet fice jakieś pisało ^^
Sorceress Pleiades, koty, Sorceress' Knight i Half-Blood Prince.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Zapomniałeś o tym, że Squall ma rozczochrane blond włosy, tytuł szlachecki, i dowodzi flotą kosmiczną.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Pleiades pisze:(ehm, Rinoa i Squall wzorowym małżeństwem z dwunastką dzieci ?
Pleiades pisze:Ale ja nie chcę filmu.. Wolę remake lub sequel/prequel w formie gry...
Swego czasu 4 lata temu był wątek, w którym naszkicowałam swoją wizję FInal Fantasy VIII-2, z córką Squalla i Rinoy w roli głównej. Niestety niewiele już tego pamiętam, ale skoro podobało się nawet ówczesnym malkontentom (Koki), to chyba było ciekawe. By zachęcić napomknę, że Rinnie zniknęła, dostała fioła i zdążyła puścić w amoku jakieś miasto z dymem, a Squall wziął 'nieoczekiwany urlop', by uganiać się za zaginioną żoną. Jeśli dobrze pamiętam, to Rinnie sfiksowała, bo budziła się w niej Ultimecja.
Pleiades pisze:Jak ma byc więcej Squalla i Rinoi, to ja w takim razie podpisałabym petycję, aby filmu NIE robili :P No chyba że ta epiiiicka śmierć dotyczyłaby właśnie Rinoi - dla tej sceny poszłabym do kina nawet
Tia, chyba planowałam Rinoę na końcu zabić.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
matiu222
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: czw 06 gru, 2007 09:02

Post autor: matiu222 »

Najlepiej taki film gdzie Seifer znowu zostaje kundlem jakiejś czarownicy. Porywa Rinoę, ale tym razem Squall po uratowaniu Rinoy zabija Seifera bo ma go już dosyć.
Awatar użytkownika
Pleiades
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: sob 22 sie, 2009 22:58
Lokalizacja: Kórnik/Posen
Kontakt:

Post autor: Pleiades »

matiu222 pisze:Najlepiej taki film gdzie Seifer znowu zostaje kundlem jakiejś czarownicy. Porywa Rinoę, ale tym razem Squall po uratowaniu Rinoy zabija Seifera bo ma go już dosyć.
Jeśli będzie z tą czarownicą romansować (Edea ?), to jestem za, a poza tym epiiicka śmierć to coś co się miło ogląda również w przypadku ulubionych bohaterów. Takiego Seifera pokochałabym na wieki ^_^
Sama zresztą chętnie bym w grze-remake'u uśmierciła Edeę, bo jakoś zawsze mi bardziej pasowała na postać tragiczną, której jednak ocalić nie można.
Ee tam, whatever...
Swego czasu 4 lata temu był wątek, w którym naszkicowałam swoją wizję FInal Fantasy VIII-2, z córką Squalla i Rinoy w roli głównej. Niestety niewiele już tego pamiętam, ale skoro podobało się nawet ówczesnym malkontentom (Koki), to chyba było ciekawe. By zachęcić napomknę, że Rinnie zniknęła, dostała fioła i zdążyła puścić w amoku jakieś miasto z dymem, a Squall wziął 'nieoczekiwany urlop', by uganiać się za zaginioną żoną. Jeśli dobrze pamiętam, to Rinnie sfiksowała, bo budziła się w niej Ultimecja.
Wow, dobre ! Ciekawa jestem, jak by taka ich córka mogła wyglądać ?
Dlatego lubię fice, bo pokazują różne ciekawe aydarzenia, alternatywną rzeczywistość, bądź są sequelami do gry. Wyobraźnia ludzka nie zna granic.
Sorceress Pleiades, koty, Sorceress' Knight i Half-Blood Prince.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Najlepiej taki film gdzie Seifer znowu zostaje kundlem jakiejś czarownicy. Porywa Rinoę, ale tym razem Squall po uratowaniu Rinoy zabija Seifera bo ma go już dosyć.
Obrazek

Katarynka.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy VIII”