Final Fantasy XIII na PCta

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

Milosz

Final Fantasy XIII na PCta

Post autor: Milosz »

Cześć!
Jest to pierwszy mój post na tym forum więc przy okazji wszystkich bardzo serdecznie witam.

Tak więc: cała historia zaczęła się od tego, że zachciało mi się zagrać w Final Fantasy XIII na komputerze (niestety nie dysponuję ani PSem 3, ani XBoxem). Przeszukałem co się dało jednak nie znalazłem nic na temat wersji gry na tą platformę. W końcu trafiłem na to forum i zobaczyłem w tym dziale temat, dzięki któremu być może znalazłbym rozwiązanie na moje pytanie, niestety jednak link prowadził do usuniętego tematu (sądząc po odpowiedzi w tym wątku, także dysponuję "starym" internetem).
Tak więc chciałbym zadać pytanie: czy da się w jakikolwiek sposób zagrać w Final Fantasy XIII na komputerze?

Z góry wielkie dzięki,
Miłosz :)
Ostatnio zmieniony pt 22 mar, 2013 20:47 przez Milosz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Jeśli nie chce ci się czekać do końca dekady na emulator, nie.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
mirekk1122

Post autor: mirekk1122 »

Koleżko, jeżeli nadal interesuje Cię gra w FFXIII na PC to 9 października na platformie Steam zadebiutuje pecetowa wersja tej gry. Reszta części, tj. XIII-2 oraz Lightning Returns mają zostać wydane na Steamie do wiosny 2015. BTW ograłem wszystkie części i wcale nie jest tak tragicznie jak narzekają inni gracze :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”