Opis przejścia itp

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

arth
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 28 maja, 2010 20:52

Opis przejścia itp

Post autor: arth »

Witam,
widzę, że strona dalej żyje, są newsy o FF13-2 ale wciąż nie ma materiałów o FF13, tylko jakieś stare plotki z przed premiery.
Co jest nikt tego nie przeszedł czy jak?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Opis do głównego wątku XIII jest gotowy i oczekuje na wrzucenie :>
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Trwają również prace nad innymi materiałami, ale nie oszukujmy się - nie jesteśmy już studentami/licealistami (zależnie od członków personelu), mamy swoje prywatne życie, niektórzy nawet i rodziny, więc czasu na stronę jest zdecydowanie mniej niż te 10 lat temu.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Mardok7
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 17:53

Post autor: Mardok7 »

Mimo wszystko twórcom tej strony należą się podziękowania za to, co już zrobili, pomimo obowiązków zawodowych/domowych.
PS Opis FFXIII nie da się ukryć,że by się przydał.
arth
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 28 maja, 2010 20:52

Post autor: arth »

Zawsze można jechać na angielskich solucjach, których pełno jednak ja od czasów gdy tylko modem był jedynym dostępem do neta zaglądałem tu na minutę i drukowałem wszystko czego brakowało mi w gazetach PSXextreme itp.

Do administracji jeśli to zabrzmi ofensywnie to z góry przepraszam.
Krypta zrobiła coś dla polskiej społeczności fanów FF czego nie zrobi żaden inny polski odpowiednik, w sytuacji kiedy już zyskaliście taką popularność i reputację nie ma mowy aby rzeczy takie jak "prawdziwe życie i rodzina" zniszczyły to wszystko.
Więc mam prośbę, że jeżeli wasz czas pochłania real, przekażcie pałeczkę dalej młodszym kolegom - na pewno są tu tacy, którzy chętnie znajdą czas i oddadzą się Finalowi i nie pozwolą umrzeć tej wspaniałej stronie z ciekawszym dobytkiem niż Polska nagromadziła w ciągu ostatnich 20lat.
Saga FF wciąż trwa a więc ktoś musi trwać z nią :grin:
Ja bym mógł ale 3 lata wcześniej, bo dziś pochłania mnie świat mmorpg gdzie redaguję i prowadzę portale wielu gier tego typu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Jak będzie już nowy system wrzucania tekstów na stronę, to powinno to lepiej iść. Ja jak najbardziej chcę i mogę pisać, adminowie zapewne również, nawet jeśli nie tak często jak dawniej
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Mardok7
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 17:53

Post autor: Mardok7 »

Dobrze powiedziane,że warto komuś oddać pałeczkę, skoro samemu nie ma się wystarczająco dużo czasu na pisanie.
Krypta to naprawdę dobry poradnik, tylko ostatnio troszkę"zapuszczony'.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

dark_raven pisze:Jak będzie już nowy system wrzucania tekstów na stronę, to powinno to lepiej iść.
Prace właśnie trwają.
dark_raven pisze:a jak najbardziej chcę i mogę pisać, adminowie zapewne również, nawet jeśli nie tak często jak dawniej
Zgadza się - chociaż niebawem zmieniam status cywilny i planuję rodzinę, nie zamierzam porzucać dziesięciu lat hobby i dokonań.
Krypta pewnie będzie - na forum wychowaliśmy sobie kilku zdolnych i chcących młodszych kolegów, choćby Dark_Raven jest takim przykładem, więc jedynym ograniczeniem strony będą tak naprawdę chęci i kreatywność.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
soulflor

Barthandelus

Post autor: soulflor »

Hej :)
Poradzilibyscie mi jak skutecznie zlikwidowac pierwszego Barthandelusa(PS3)? Rany, probuje godzinami od kilku dni, i mniej wiecej w tym samym momencie zawsze schodze, zadnych postepow :/ na youtube wszyscy go sprzataja w 3 min, a ja jego czesc zalatwiam w 5, w dodatku potem zaczyna sie wielka fala strzalow z jego strony i Medic nie daje rady. Raz mi sie udalo tylko przejsc do nastepnej fazy walki, ale to chyba szczescie...
Prosze o pomoc :)
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Można go powalić w wiele sposobów, wszytko zależy jak silne masz postacie, mi z reguły było wygodnie mieć drużyny 3x z tą samą profesią i przełączać je wedle zapotrzebowania, jak oberwiesz to 3x medic, jak nabijasz chaina to 3x Ravager (czy jak mu tam), a jak zadajeż obrażenia to 3x Commando, a jeśli cię jego specjal powala to przed postaraj się przełączyć na 3x Syn-cośtam (ta profesja Tanka), by przeżyć a potema zaraz 3x Medic.

Ale jak nie dasz rady to najłatwiej troszkę podpakować postacie, ulepszyć ekwipunek i potem do bossa.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

1. Użyć dwóch Mediców, albo Doc's Code na główną postać i Potion-Spam
2. Podpakować się, o ile to możliwe
3. Przeczytać opis na Krypcie :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
soulflor

Post autor: soulflor »

probowalam juz wszystkiego co radzicie :/ bo to nie o to chodzi, ze mam slabych, uwazam, ze im dobrze zawsze idzie, ale ten boss ma czasem takie fazy, ze rzuca waterami i podrzuca w powietrze i nawet 2 medicow nie daje rady leczyc, bo nigdy nie sa na ziemi. Nie wiem co zrobic, zeby przestal tak walic bez przerwy :/
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Nie, no coś ty, jak byś próbował wszystkiego to byś go pokonał :P

Dodam ci jeszcze. że jako medic'a ustaw sobie Hope, na tym etapie gry był on raczej najlepszym medic'iem, ale trzeba mu dać jakiś itemik z HP, i dodaj do drużyny Lightning z wy-explioną profesją Commando, tak by miała ten swój indywidualny atak- combos, nadaje się on doskonale do podbijania chaina, też powinien być już dostępny. Może to troszkę pomoże ;)
Awatar użytkownika
Palmityniansodu
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: pn 12 sty, 2009 18:37

Post autor: Palmityniansodu »

Here's the thing: grę przeszedłem daaawno, w grudniu, nie skupiając się kompletnie na trofeach. Teraz chciałbym jednak zdobyć platynę, więc poszperałem w necie w poszukiwaniu odp na pytanie, czy mogę się zająć się tym w rozgrywce post game, czy też muszę grać od nowa. Wychodzi na to, że powinienem sprawdzić najpierw czy nie sprzedałem przypadkiem części akcesoriów, których nie można zdobyć już na Gran Pulse. Podejrzewam, że wiele osób kombinowało w podobnym kierunku, dlatego moje pytanie brzmi: czy mogę znaleźć gdzieś listę akcesoriów, których nie można ponownie nabyć w sklepie/ na Gran Pulse? Może ktoś z Was z czegos takiego korzystał? Od razu mówię, że na gamefaqs.com nie znalazłem.
Awatar użytkownika
Masamune
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pt 18 sty, 2013 03:24

Post autor: Masamune »

Możecie dodać do opisu że na Enki i Enlila jest jeden fajny sposób - Vanille zakładamy Belladona Wand i z SAB nawalamy Poisonem w zwierzaki - gdy już dostaną ten status to możemy przełączyć się na jakiś paradigm z MED i walka w sumie kończy się po jakimś czasie sama:P.
:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”