Ulubiona/Znienawidzona Postać

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

Kto jest twoim ulubieńcem FFXIII ?

Lightning
2
33%
Snow
1
17%
Vanille
1
17%
Fang
1
17%
Sazh
0
Brak głosów
Hope
1
17%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Sayori
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: śr 09 mar, 2011 22:03
Lokalizacja: Death City

Ulubiona/Znienawidzona Postać

Post autor: Sayori »

Wiem że nie każdy grał w FFXIII ale myślę że każdy zna postacie, więc jaka jest wasza ulubiona, a której nienawidzicie ?

Ja osobiście lubię Fang. Ma fajne ataki, ciekawą historię i jej Highwind powala. A jej strój strasznie mi się podoba.Po za tym jej eidolon to legenda FF, Bahamut. Fajna, harda laska z lancą.

Drugi w kolejności jest Hope. Może na początku gry jest niezbyt dobry ale jak się go potem dobrze rozwinie to wyjdzie naprawdę dobry jako mag. Ładne oczka i fryzurka, silny eidolon, po jego charakterze widać że zawsze chce zgrać sobie wszystkich z drużyny. Po za strojem nie mam mu nic do zażucenia.

Kogo nie lubię,Lightning. Główna bohaterka FFXIII to jedna z najsłabiej wyeksponowanych i jednowymiarowych postaci w historii FF. W "trzynastce" Lightning mogła nas zafascynować co najwyżej swoim "imydżem" a la modelka Vogue ("rozchylone-wargi, wzrok-cielątka") i brutalne obchodzenie się z poczciwym Snowem.
48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na zioło
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Lubię Lightning i jej zmianę nastawienia z postępem fabuły. Ma ładne ciuchy i miecz. Nie podobają mi się te różowe włosy ( różowy - bleeee ). Jednak, że mam sentyment do VII, a ona jest cytując " Jak Cloud z miesiączką " oddałam głos na nią. Najlepiej mi się nią grało.

Ewidentnie wkurzała mnie Vanille z tym jej chodzeniem, zachowaniem i głosem 10-latki. I co to w ogóle za broń !?

Fang - twarda, odważna kobieta, która chroni Vanille przed nią samą :P Jej strój jest wyzywający. Udowodniła to moja pani od informatyki, kiedy zobaczyła, że ustawiłam ją sobie na tapecie. Uważa, że mogłabym wchodzić na jakieś niepoważne strony :lol:

Hope... Właściwie mógłby być moim chłopakiem, czemu nie :P Tylko musiałby troszkę mniej się nas sobą użalać. Bumerang mi się nie podobał, ale na medica chłopak był w sam raz.

Sazh - właściwie sama nie wiem co mam o nim myśleć. Całkiem sympatyczny koleś z żółciutkim chocobossem w afro xD

Snow - był wkurzający swoim zachowaniem, ale zachwycił mnie swoją wytrwałością w dążeniu do uratowania Serah.

Ogólnie uważam, że postacie właściwie nie nowe, a ściągnięte po trochu z poprzednich FFów.
Awatar użytkownika
Sayori
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: śr 09 mar, 2011 22:03
Lokalizacja: Death City

Post autor: Sayori »

Verkonika pisze:I co to w ogóle za broń !?
Cóż, według gry jest to "laska" :roll:
Verkonika pisze:Lubię Lightning i jej zmianę nastawienia z postępem fabuły.
Może Lightning zmienia się, ale to tak samo jak zmienia się gra z chaptera na chapter, ale jeśli chodzi o jej charakter deweloperzy mogli zabrać się najpierw za pracę u podstaw - pokazać ludzką twarz tej postaci i dopiero na tym zbudować zajmującą opowieść.
Verkonika pisze:Sazh - właściwie sama nie wiem co mam o nim myśleć. Całkiem sympatyczny koleś z żółciutkim chocobossem w afro xD
No, chocobosik wymiata :D
48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na zioło
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”