pozdrowienia z Japonii

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

okonomiyaqi

pozdrowienia z Japonii

Post autor: okonomiyaqi »

Czołem ekipo.

Słowem wstępu, możliwie krótkiego. Jestem obecnie w Japonii, na wymianie studenckiej, jutro premiera nowego Fajnala, mam zaklepany egzemplarz. Rozumiem że zanim gra dotrze stąd do Europy, zejdzie kwartał. Pomyślałem że może kogoś ucieszę dzieląc się wrażeniami na gorąco. ;) Obawiam się niestety że pisarz ze mnie słaby i brak mi będzie bajery na zrobienie z tego całego bloga, ale na początek, myślę tak sobie, jeśli ktoś miałby pytania coby wątpliwości i niepewności rozwiać, to walcie śmiało. xD tyle mogę zrobić dla konsolowej braci na starym kontynencie.

Z góry dzięki za zainteresowanie, i do przeczytania następnym razem!
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Słowem wstępu, doceniamy i w ogóle fajnie, ale jeśli strzelisz jakiegoś spoila to biorę IP od moderacji, kupuję bilet i lecę cię udusić...

A tak poważniej, spoilery fe, co do reszty... Trudno mi powiedzieć, osobiście wolałbym sam łyknąć wszystko na żywo niż czytać detale, których Square nie udostępniło do tej pory, co może oznaczać, że mogą być wystarczająco fajne by samodzielnie je odkryć.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

hay pisze:jakiegoś spoila to biorę IP od moderacji, kupuję bilet i lecę cię udusić...
Złożymy się ekipą na ten bilet...
hay pisze:Trudno mi powiedzieć, osobiście wolałbym sam łyknąć wszystko na żywo niż czytać detale, których Square nie udostępniło do tej pory, co może oznaczać, że mogą być wystarczająco fajne by samodzielnie je odkryć.
Racja.

DLATEGO:
okonomiyaqi
a) nie potrzebujesz całego tematu, żeby się podniecać XIII. Serio. Starczy w ogólnym temacie.
b) Oznaczaj spoilery! Ani mi się waż, bez oznaczenia walić cennymi informacjami.
c) Spoilerem nie jest "omg, grafa jest powalająca!". Spoilerem jest "zwłaszcza, gdy jest akcja taka i taka, gdy ta osoba robi to i bum".

Zrozumiano? Fajnie. Temat ogólny czeka na Twój komentarz.
Zablokowany

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”