Final Fantasy XIII

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Final Fantasy XIII

Post autor: Gokulo »

What the heck?
http://www.gamespot.com/ps3/rpg/finalfa ... id=6149455

The three FFXIII games currently in development are: FFXIII and FF Versus XIII (both for PS3) and FF Agito XIII for cell phones. All three titles are part of something that Square Enix has labeled the Fabula Nova Crystallis Project, which it describes as "numerous original titles that run parallel with one another" and share a common mythology. Square Enix promises additional projects in the Fabula Nova Crystallis Project beyond the three games announced today. Given the company's expressed commitment to "polymorphic content" it's a safe bet that some of those additional projects will be in non-game media like film.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

no tak, wychodzi na to że w europie całej tej sagi chyba nie uświadczymy (?)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

?
FF13 na bank wyjdzie w Europie...nie widze tutaj zadnych przeciwskazań...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Konrad997

Post autor: Konrad997 »

moe sie nie znam ale to jest dział
Final fantasy 10-12 a tu jest topic:
Final Fantasy XIII :/
wiec jesli cos źle to bardzo przeraszam :/
a co do tematu to myle ze FF XIII bedzie kitowne bo wyjdzie na PS3 :/
jakby nie mogli zrobic na PS2 :/
wszyscy dopiero zaczynaja robic gry na PS2 a tu Japońce wywalaja nam juz na PS3
nie chce nic mowic ale raczej mnie nie stac zeby kupowac juz PS3 :////
to tyle na ten tamet dziekuje za uwage i dobranoc :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Konrad997 pisze:a co do tematu to myle ze FF XIII bedzie kitowne bo wyjdzie na PS3
Dzizas człowieku, z takimi argumentami to sobie...
Konrad997 pisze:jakby nie mogli zrobic na PS2 :/
Nie, nie mogą. Bo rynek idzie do przodu a wraz z nim technologia. Gra będzie tak powalająca graficznie, ze staruszka PS2 by nie wyrobiła na serce próbując odczytać dysk.
Konrad997 pisze:wszyscy dopiero zaczynaja robic gry na PS2 a tu Japońce wywalaja nam juz na PS3
Co za bzdura. Gier na PS2 jest całe setki, tyle, ze nie u nas. W Japonii mają po kilka gier do większości anime chyba. Bzdury gadasz. Najpierw zapoznaj się z rynkiem, a dopiero potem cokolwiek pisz.
Konrad997 pisze:nie chce nic mowic ale raczej mnie nie stac zeby kupowac juz PS3
To już Twój indywidualny problem i nie ma nic wspólnego z FFXIII.
Konrad997 pisze:moe sie nie znam ale to jest dział
Final fantasy 10-12 a tu jest topic:
Final Fantasy XIII :/
Bo dział jest stary. Zresztą, co to komu przeszkadza? -_-
Pawel

Post autor: Pawel »

jak dla mnie ten filan bedzie bez nadzjeny ;/ jak widzialem zapowiedzi to mi sie nie dobrze robilo :/ ja lubie tryb walki jak w FF X czy w VII a tu nie dosc ze bedzie jak w X-2 to jeszcze jakies combosy sie bedzie robic, no kurcze to ma byc FF a nie kolejny tekken.
Konrad997 heh znam ten bol :d ale poczeka sie te 2/3 dlugie latka i ztanieje ;) ale swoja droga za dlugo ;P
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

no cóż, powstaną inne gry zbliżone do tego archaicznego systemu ;] Anyway, nie ma co tu karcić coś w co sie nie grało XD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pawel pisze:jak dla mnie ten filan bedzie bez nadzjeny
Beznadziejna jest Twoja polszczyzna. Bez polskich liter, dużych liter i jakiejkolwiek interpunkcji. I mogę ją ocenić, bo widziałam. FFXIII to narazie tylko spekulacje, więc ocenianie: gniot czy geniusz nie ma sensu.
Pawel pisze:jak widzialem zapowiedzi to mi sie nie dobrze robilo
A raczysz nam powiedzieć konkretnie "Dlaczego"? Czy już raczej nie?
Pawel pisze:ja lubie tryb walki jak w FF X czy w VII a tu nie dosc ze bedzie jak w X-2
Zawsze jest inaczej. W FFX zostawiasz bossa na kilka godzin, a on czeka na Twój ruch. Niby tak wszyscy chca realizmu, a jednak gardzą i marudzą, gdy ten się pojawia.
Pawel pisze:no kurcze to ma byc FF a nie kolejny tekken.
Człowieku zobaczyłeś trailer (zrobiony dla reklamy) i kilka screenów i skreślasz całą serię FFXIII? No gratuluję, oby tak dalej.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Nemesis - że też Ty masz cierpliwość do odpowiadania na takie głupie posty.. podziwiam.
Konrad997 pisze:a co do tematu to myle ze FF XIII bedzie kitowne bo wyjdzie na PS3
jakby nie mogli zrobic na PS2
OMG, najlepiej żeby wszystkie gry już zawsze na PS2 robili, co za kretyn.
Nemesis pisze:Człowieku zobaczyłeś trailer (zrobiony dla reklamy) i kilka screenów i skreślasz całą serię FFXIII?
Ja np. po trailerze jestem pozytywnie nastawiony :)
Pawel pisze:ale poczeka sie te 2/3 dlugie latka i ztanieje
Jak ja lubię takie posty, nie stać Cię - nie kupuj, konsola i tak będzie astronomicznie droga więc za 2 latka też będzie trochę kosztować.
Wii sobie kupcie zamiast na cenę narzekać -_-"
Nemesis pisze:nie ma sensu.
Jak to nie, przecież to będzie zupełnie nowa generacja. Wielu na nią nie stać i dlaetego bendzie benznadziejny... -_-"
Gamertag: Szalony Szkot
targaroth

Post autor: targaroth »

ile będzie kosztować PS3 i gry nań??
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Konrad997
Europa jest rok w plecy za Japonia (szczegolnie Polska), wiec zanim PS3 i FFXIII dotra do naszych sklepow sytuacja powinna sie ustabilizowac.
Pawel
System bedzie oryginalny ;) tak samo jak mialo to miejsce przy wprowadzaniu poprzednich. Bycmoze system walki bedzie cecha charakterystyczna dla nowej generacji Final Fantasy. Mi sie bardzo podoba motyw combo, poniewaz jest bardziej interaktywny i wciagajacy, napewno bedzie efektowniejszy i nareszcie bedzie to wygladalo jak walka (bo kto w realu czeka na cios przeciwnika).
targaroth, Cena PS3 w Polsce w dniu premiery bedzie oscylowala ( z marżą dystrybutora) ok 2500-2900 zl, a gry ok 280 zl. Wystarczy sledzic ceny konsol w dniu ich premier. (Pamietam jeszcze te PSXy za 1400 zlotych^^)
targaroth

Post autor: targaroth »

no to nieźle.. pewnie z Polski to będzie dość niewielka liczba posiadaczy PS3 w pierwszych miesiącach po premierze.... no ale cóż za porządną robotę chcą porządnej kasy...
Pawel

Post autor: Pawel »

Nie wiem w Polsce bedzie ale z tego co bylo po zapowiedziach to ma byc w Europie po cennach : podstawowa konsola 499 Euro, a Premium ma byc 599 :) wystarczy sobie na zl przeliczyc ;P, to sie nazywa wolnosc slowa wyrazilem zdanie i zostalem brutanie zkrytykowany, no cuz taka Polska ...

To nie temat o PS3. Koniec OT.
Ostatnio zmieniony wt 04 lip, 2006 19:04 przez Pawel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Pawel pisze:cuz
nyo polksa wlasnie taka jórz jest...
VaanFromRO pisze:wygladalo jak walka
No fajna sprawa, tylko mam nadzieję, że ponimo tego, że ATB będzie maksymalnie krótkie to jednak będzie można nad wszystkim kontrolować :P
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

Pawel pisze:jak widzialem zapowiedzi to mi sie nie dobrze robilo

Ja jak zobaczyłem ile ma być tych FFXIII to się przestraszyłem :shock:
Ale jeżeli każdy ma być inny z tymi samymi elementami to może być ciekawa choć nieco długawa historia świata FFXIII. Czy to dobrze czy źle zobaczymy
Pawel pisze:ja lubie tryb walki jak w FF X czy w VII a tu nie dosc ze bedzie jak w X-2 to jeszcze jakies combosy sie bedzie robic, no kurcze to ma byc FF a nie kolejny tekken.
Z tego co widziałem i czytałem to może być interesujące, ciekawe jak zrobią summony w takim trybie walki :?: Jeżeli w ogóle zrobią
Black Mage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”