Final Fantasy XIII

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

Yonaka

Post autor: Yonaka »

Witam wszystkich :grin:
I mam do was pytanie
Skoro PS3 nie ma tych beznadziejnych regionów (NTSC-J i PAL), to przecież można zamówić FFXIII z Japonii tuż po premierze. Po co czekać na amerykanów. Bo myśl o tym, że ktoś będzie już grał w FFvsXIII, a ja nie.
To jakoś źle się czuje z tą myślą.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Jeśli ktoś śmiga elo z japońskiego, oczywiście może. Ja osobiście nie czuję się aż tak na siłach by perfect wszystko zrozumieć.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Z tego co pokazali na konferencji M$ to produkcja Finala na klocu juz sie dawno zaczela, a nie jak twierdzono zacznie po ukonczeniu prac na wersja PS3. I nawet dubbing juz maja przygotowany. Premiere przyblizyli do 'wiosna 2010'. :)
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Yup, wolę tą wersję niż wcześniejsze plotki: "Premiera w Japonii przesunięta na 2010."
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://www.finalfantasy13game.com/

Co jak co, ale trzeba SE przyznać, że gra wygląda prześlicznie O_o Szczęka mi opadła. Chyba czas zacząć zbierać na PS3...

Snow zapowiada się bishonenowato *_____* Śliczny jest awwww. Kojarzy mi się z Sawyerem z Lostów :Q~~
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

http://www.sendspace.pl/file/rVASg4Io/
Ok,tu macie trailer promujący FFXIII w wysokiej rozdzielczości,świeżo ściągnięty z PSStore.Uploudnąłem specjalnie dla Was.(Wiem,że już krążą po sieci,ale nie w takiej jakości) Enjoy ;>

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
bastek66
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: wt 09 cze, 2009 19:04

Post autor: bastek66 »

mroczna sarna pisze:Ok,tu macie trailer promujący FFXIII w wysokiej rozdzielczości,świeżo ściągnięty z PSStore.Uploudnąłem specjalnie dla Was.(Wiem,że już krążą po sieci,ale nie w takiej jakości) Enjoy ;>
W czym to odtworzyć ? Bo ani Winamp ani Media Player tego nie czyta.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

bastek66 pisze:
mroczna sarna pisze:Ok,tu macie trailer promujący FFXIII w wysokiej rozdzielczości,świeżo ściągnięty z PSStore.Uploudnąłem specjalnie dla Was.(Wiem,że już krążą po sieci,ale nie w takiej jakości) Enjoy ;>
W czym to odtworzyć ? Bo ani Winamp ani Media Player tego nie czyta.
najprostszy sposób - wpisz w google KMPlayer - to odtwarzacz z wewnętrznymi kodekami,który łyka wszystko,łącznie z plikami mp4.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Albo inna opcja. Zainstalowac CCCP i WMP odtworzy 99% rzeczy ;P
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
bastek66
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: wt 09 cze, 2009 19:04

Post autor: bastek66 »

mroczna sarna pisze:najprostszy sposób - wpisz w google KMPlayer - to odtwarzacz z wewnętrznymi kodekami,który łyka wszystko,łącznie z plikami mp4.
Gokulo pisze:Albo inna opcja. Zainstalowac CCCP i WMP odtworzy 99% rzeczy ;P
Próbowałem w programie DziobasPlayer i nie chodził. CCCP zawarty K-Lite Codec Packu też nie pomógł.
Spróbuje tego KMPlyayer.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

bastek66 pisze:
mroczna sarna pisze:najprostszy sposób - wpisz w google KMPlayer - to odtwarzacz z wewnętrznymi kodekami,który łyka wszystko,łącznie z plikami mp4.
Gokulo pisze:Albo inna opcja. Zainstalowac CCCP i WMP odtworzy 99% rzeczy ;P
Próbowałem w programie DziobasPlayer i nie chodził. CCCP zawarty K-Lite Codec Packu też nie pomógł.
Spróbuje tego KMPlyayer.
Dlaczego najpewniejszy sposób zostawiasz na koniec ;)
Używam KMP od wieków,odtwarza mi wszystko.Te pliki z FFXIII i XIV(który jest w stosownym dziale) również.Tu masz link bezpośredni do programu:
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... 2.9.4.1434

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

bastek66 pisze:
mroczna sarna pisze:najprostszy sposób - wpisz w google KMPlayer - to odtwarzacz z wewnętrznymi kodekami,który łyka wszystko,łącznie z plikami mp4.
Gokulo pisze:Albo inna opcja. Zainstalowac CCCP i WMP odtworzy 99% rzeczy ;P
Próbowałem w programie DziobasPlayer i nie chodził. CCCP zawarty K-Lite Codec Packu też nie pomógł.
Spróbuje tego KMPlyayer.
To uzyles CCCP czy K-Lite w koncu? Odinstaluj wszystkie kodeki jakie masz, zainstaluj CCCP z ich strony. Nie ma opcji zeby nie dzialalo. Uzywam tego od lat.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
bastek66
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: wt 09 cze, 2009 19:04

Post autor: bastek66 »

Podziałał ten KMPlayer tylko że szkoda że ten trailer jest z przed 2 lat i mam go od dawna w jakości HD.
Za to tu jest tegoroczny, pierwszy anglojęzyczny trailer (1280x720) http://www.ff-xiii.net/videos/FINALFANT ... -HD720.mp4 (prawym, zapisz element docelowy).
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Proponuję VLC player. Nie wymaga codec'ów do większości formatów z wyjątkiem MKV, QT czy RM.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Może widzieliście, a może nie. W każdym bądź razie zapodam - świetne screeny :grin:

http://finalfantasyversusxiii.net/2009/ ... shots.html

[ Dodano: Sob 15 Sie, 2009 15:38 ]
tylko tekstura na ziemi jakaś niedorobiona :P
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”