Final Fantasy XIII

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

teh_pwner

Post autor: teh_pwner »

Nie wiem czy gdzieś na forum już jest ale zapodaje link do FF XIII z targów E3.

http://www.youtube.com/watch?v=ugeeIdyZ ... ted&search
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

niestety JUZ zdazylismy zamiescic to na forum..a dziwne,bo w sumie maj był przeciez tak niedawno o.O
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
apple

Post autor: apple »

Obejrzałam już to video z E3 ze 100 razy- i poważnie się zastanawiam nad PS3 :) Bohaterka
będzie b. wszechstronna (jeśli trailer ma w ogóle coś wspólnego z grą, czy to może tylko ogólny zarys)-miecze, pistolety, no i te akrobacje. Jakby tego było mało, to o dziwo, jest kompletnie ubrana :D Jeszcze zastanawiają mnie te słowa na końcu:
`This is the way the world ends`- czy to może oznaczać brak happy endu? hmm.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Bohaterka jest w końcu ubrana w miarę normalnie, pierwszy raz od czasów Rinoy (pomijając to, że w X-2 stroje były fajne :P ), a na dodatek jest całkiem, całkiem ładna - na pewno w czołówce FF, w sumie IMO druga po Aeris, a na równi z Rinoą. A walka może wyglądać właśnie tak, w końcu cały czas widać komendy, a że kamera szaleje nie znaczy że będzie trudno, bo IMO będzie to i tak ciągle walka pół-turowa, a te wszelkie skoki, to tylko efekt wizualny, po wybraniu komendy ataku, kiedy wróg jest daleko - ale obym się mylił, bo oczekuję częgoś nowego po next - genowym FF. A końcówka trailera jest zwiazana z całą sagą gier FF XIII - a mają nie być tak wesołe, zwłaszcza Versusu XIII z ambiwalentnym moralnie bohaterem. W końcu.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Pawel pisze:jak dla mnie ten filan bedzie bez nadzjeny ;/ jak widzialem zapowiedzi to mi sie nie dobrze robilo :/ ja lubie tryb walki jak w FF X czy w VII a tu nie dosc ze bedzie jak w X-2 to jeszcze jakies combosy sie bedzie robic, no kurcze to ma byc FF a nie kolejny tekken.
Hmm...Tekken??
To że dojdzie opcja combosów,to tylko na plus dla gry,będzie ciekawiej.
Skoro lubisz tryb z VII i X,to nie kupój XIII proste -__-"
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

FF XIII mmmm ja tam bym pograł w ta gre chodźby ze wzgledu na ta panią co tam tak ładnie skacze i wymachuje gunbladem :P I nie obchodza mnie zmiany w trybie walki czy w czym innym dla mnie seria ma sie rozwijac i wprowadzac caly czas cos nowego aby kiedys graczom sie nie znudzila seria FF :)
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Taki system walki to powiem świerzego powietrza w Final Fantasy. Pewnie nie będzie on aż tak szybki, bo wszelka taktyka poprostu odpada, ale pewnie będą bardzo widowiskowe ciosy, czary i summony, wkońcu to next gen.

(Swoją drogą - zastanawia mnie, jak Shiva będzie wyglądać :wink:)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

W FF to wszystko zawsze było widowiskowe :wink: Co do Shivy, to ciekawe faktycznie jak wyglądać będzie, ale jeszcze bardziej ciekawi mnie Ifrit - miał koraliki i lewe bransolety, a teraz co, stringi? XD A walka będzie naprawdę ciekawa, jeśli ładnie połączą zreszcznościówkę z efektownymi kamerami wraz ze starym systemem menusowym i ATB. Dobre połączenie tych elementów będzie naprawdę czymś.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

king VERMIN! pisze:Swoją drogą - zastanawia mnie, jak Shiva będzie wyglądać
o ile w ogole bedzie;P
Gveir pisze:W FF to wszystko zawsze było widowiskowe
<załącza FF I> fakt ;];p
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Moim zdaniem powinni pójść jeszcze dalej w stronę szybkiej akcji, jak w FFX2, tylko żeby wyszło im to trochę lepiej, no i bez głupawych przebieranek. Mam nadzieje że Square zaskoczy nas pozytywnie.
king VERMIN! pisze:Swoją drogą - zastanawia mnie, jak Shiva będzie wyglądać
Gveir pisze:jeszcze bardziej ciekawi mnie Ifrit
Ale najważniejsze jest jaki będzie Bahamut- byle nie taki kolorowy jak w FFX
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dark_raven pisze:Moim zdaniem powinni pójść jeszcze dalej w stronę szybkiej akcji, jak w FFX2, tylko żeby wyszło im to trochę lepiej, no i bez głupawych przebieranek. Mam nadzieje że Square zaskoczy nas pozytywnie.
Niech oni pójdą w stronę świetnie skonstruowanych postaci, inteligentnej fabuły i ogólnego kierunku w jakim powinna iść ta seria. Akcję zostawmy Dragon Quest. Ale sam system walki niech będzie jak najbardziej urozmaicony.
dark_raven pisze:Ale najważniejsze jest jaki będzie Bahamut- byle nie taki kolorowy jak w FFX
Cicho modlę się o powrót do wyglądu jak najbliższego tego z VIII i VII (tu tylko pierwszego).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
skip to lou

Post autor: skip to lou »

Gveir pisze:Akcję zostawmy Dragon Quest
jaka akcje ?? gram teraz w osemke, pare razy w trakcie gry zdarzylo mi sie zasnac o.O

co do FF XIII, to spokojnie, przeciez jeszcze ne gralismy w XII hyh
moje oczekiwania sa proste, dziarska akcja, wspaniala fabula, slodkie watki milosne, wywolujace lezke w oku zakonczenie... ale ja nie jestem specjalnie ambitny w koncu gram w dragon quest :P
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Gveir pisze:Niech oni pójdą w stronę świetnie skonstruowanych postaci, inteligentnej fabuły i ogólnego kierunku w jakim powinna iść ta seria
Jedno nie wyklucza przecież drugiego. Najlepsza byłaby gra z inteligentną fabułą i dynamiczną akcją podczas walki. Nawet gdyby oznaczało to czekanie 4 lata, a nie 2.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A no nie wyklucza - ale znając teamy developerskie czasem skupiają się za bardzo na jednym, zapominając o drugim. Oczywiście FF należy do bardzo dopracowanych serii, no i bardzo lubię X-2, ale tego typu pełnoprawnej części serii bym nie zniósł.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

skip to lou pisze:moje oczekiwania sa proste, dziarska akcja, wspaniala fabula, slodkie watki milosne, wywolujace lezke w oku zakonczenie...
....250 godzin gry, koszulka w zestawie i cena poniżej 20 złotych :grin:
skip to lou pisze:co do FF XIII, to spokojnie, przeciez jeszcze ne gralismy w XII
Był tu taki co grał.... Bamber się nazywał :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”