Final Fantasy XIII

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

A dzisiejsze ogloszenie to...
Premiera US/EU: 9.3.2010 ;]
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Przez chwilę już myślałem, że NIC ciekawego nie powiedzą.

Mile mnie zaskoczyli :) A sama walka... moment jak ta czarna dziewczyna uderza ciągle kijem 5 metrów nad ziemią wydał mi się niedorobiony. Ale co tam :lol:
glamorous vamp
bastek66
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: wt 09 cze, 2009 19:04

Post autor: bastek66 »

Jeszcze podali że piosenkę będzie śpiewać Leona Lewis.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Gokulo pisze:A dzisiejsze ogloszenie to...
Premiera US/EU: 9.3.2010 ;]
I mało tego na Xboxa. Dziś przeczytałem info na Live, a już myślałem, że trzeba będzie czekać znacznie dłużej. Nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za kończenie i wymęczenie SO4, bo wbrew pozorom marzec nadejdzie szybko.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Poniżej przetłumaczone Famitsu... czytacie na własną odpowiedzialność :)

"The concept for Alexander is a ‘tactical commander’. He has an extreme amount of destructive power in just one attack. You gain summons by fighting them and having them accept you. They are so strong that you won’t win if you fight them normally, and you have to make actions that will make the summon accept you. Hope holds onto Alexander’s head and gives orders."

"Odin’s concept is a ‘multi-attacker’, Shiva is a ‘rapid blaster’, and Brunhilde is a ‘gadget master’."

"Crystalium in comparison to the Sphere Grid is different since you can up and down [as well as side to side] three-dimensionally. As you gain abilities other abilities will open up like a tree."

"There are no level-ups using exp."

"Crystalium will be able to slowly open up the limitations found in each Role."

"How much Crystal you can get will depend on the Crystalium level, the higher the level the more you can get."

"How many abilities and status up’s you can get are limited by the level."

"The Crystalium level will only raise as the story progresses."

"If the path on the Crystalium diverges you can go back to the point before the divergence."

"When you get to a certain point in the story you’ll be able to ride chocobos. If you run into enemies you’ll lose the chocobo’s HP, but if you don’t you can ride them for as long as you like. The chocobos on Cocoon and Pulse look different. The ones on Pulse are more wild looking and have long sideburns."

"Snow’s weapon is the symbol on his coat. If you change his arm band the symbol will change and he will become stronger. It’s a government technology. By using that coat he can become stronger than an ordinary man."

"You can change the weather on Cocoon by using weather control devices."

"There are monsters you can eat"
glamorous vamp
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

czyli nic nowego w nowej oprawie :-). Podejrzewam, że fabuła będzie krótka/nudna/do pominiecia(OBY!!) zatem kupię i wymaxuję all.

edit: kurde premiera w marcu, a wtedy wychodzi cc4, trzeba bedzie przelozyc ff na 2015.
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

"The Crystalium level will only raise as the story progresses."

Mam nadzieje ze to nie bedzie az tak dawalo w kosc jak w Lost Odyssey gdzie bezczelnie nie mozesz byc silniejszy niz powinienes na danej mapie. Kretynizmy pokroju osmego FF w ktorym level przeciwnika = twoj.
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

uQuad pisze:"The Crystalium level will only raise as the story progresses."

Mam nadzieje ze to nie bedzie az tak dawalo w kosc jak w Lost Odyssey gdzie bezczelnie nie mozesz byc silniejszy niz powinienes na danej mapie. Kretynizmy pokroju osmego FF w ktorym level przeciwnika = twoj.
A mi się właśnie takie rozwiązanie bardzo podoba- hamuje moje dzikie popędu ku grindowaniu postaci przy każdej okazji :-)

A co do samego LO- przynajmniej dzięki temu "ogranicznikowi" bossowie byli wymagający i często trzeba było obmyślić jakąś konkretną nań taktykę, zaś szeregowcy nie byli "na jeden cios" (przez co bitwy były dłuższe i ciekawsze).
Rusty pisze:fabuła będzie krótka/nudna/do pominiecia(OBY!!)
Takie rzeczy to tylko w Erze. Albo w grach pokroju Halo :-D
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Dopiero wczoraj dowiedziałem się, że muzyka orkiestrowa z FFXIII była nagrana w Filharmonii Warszawskiej ^^"

http://www.squareenixmusic.com/musicnew ... 1254338937 ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Nic nowego. Od dawna wiadomo, że pracowali przy muzyce do Suikodena, Ace Combat, Phantasy Star Universe, Cowboy Bebop, Escaflowne czy Wolf's Rain, między innymi.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Czemu akurat nasza Filharmonia? Słyszałem kiedyś, że jest 'tania', a może to sentyment Japończyków do kraju Chopina :?:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Biorac pod uwage ze sa w stanei zrobic o nim gre z budzetem to na pewno cos jest na rzeczy.
Swoja droga ost do ff12 byl beznadziejny, niech tego goscia juz nie zatrudniaja.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Soundtracki, które do tej pory zostały ujawnione, są dość dobre, nie sądzisz? Resistance Theme, Chocobo Theme, Valiant Theme...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

1 i 3 masz chyba jakies inne nazwy, nie wiem ktore to. Ale nie wazne, oczywiscie ze sa wyjatki jak battle themy czy naprawde genialne sorrow (imperial version) albo an imminen tthreat. To ogolnie nie brzmi jak finalowa muzyka. :P Gdy gralem pomyslalem "Uematsu zrobil takie nuty?" I mialem recht, nie zrobil.

W 13 juz czuje ze ost bedzie znowu zmiatal, glory times powracaja. :)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Resistance Theme
Valiant Theme

[ Dodano: Nie 22 Lis, 2009 12:06 ]
Hmm, już wiem gdzie tkwił szkopuł, myślałem, że uważasz, że człowiek który zrobił muzykę do FFXII pracuje przy FFXIII, ja nie zagłębiając się w szczegóły wymieniłem fajne kawałki z FFXIII... no nie ważne w każdym razie ;)
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”