Final Fantasy XIII

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

Sefiro

Post autor: Sefiro »

Nowa postać z FFXIII :lol: :
Sazh Kalzroy
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

taki Barret tylko chudy.
za to pomysl z kurczakiem we wlosach fajny.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Coś moi drodzy czuję, że drużyna w tym FF będzie zbieraniną freaków jakich seria dawno nie widziała :lol: Ale to dobrze - brakowało w ostatnich częściach nieco bardziej pokręconych postaci...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

O kurde. Facet wygląda jak jakiś mem 4chanowy. Coś czuję że długo w mojej drużynie sobie nie powalczy.
Gveir pisze:Coś moi drodzy czuję, że drużyna w tym FF będzie zbieraniną freaków jakich seria dawno nie widziała :lol: Ale to dobrze - brakowało w ostatnich częściach nieco bardziej pokręconych postaci...
Pozostała trójka sprawia wrażenie normalnych.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dark_raven pisze:Pozostała trójka sprawia wrażenie normalnych.
Hmm... blondas "Mr. 33 cm." może i tak wygląda, ale czytając newsy o jego podobno unikatowym i dziwnym stylu walki już spodziewam się czegoś specyficznego, zwłaszcza że jego styl ma być podobno dosyć zabawny. Nie zapominaj że im większy realizm graficzny tym mocniej odbierasz różne dziwactwa - jako kontrast do realizmu świata przedstawionego, który jak zawsze w FF jest skomplikowany i rządzi się swoimi całkiem zazębiającymi i nieźle trybiącymi regułami i zasadami... Dlatego w odbiorze te postacie mogą się w końcowym rozrachunku wydać baaardzo specyficzne ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

oby byl taki genialny system walki jak w ffxii, to fabule oleje sikiem prostym... no i to, że będzie na xboxie to w ogóle

co do pica - oby nie mial jakiejs czesci metalowej albo córki w garażu, a fabuła będzie ocalona.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

System walki będzie inny niż w FF12, ale nadal prezentuje się w porządku, pod warunkiem, że nie zarżnie graczy nudą i powtarzalnymi animacjami.
Z tego co zapowiedzieli to będzie wieloczęściowe ATB(początkowo 3) i każda z tych części będzie odpowiedzialna za podjęcie jednej akcji. tak więc można będzie przy częściowo napełnionym ATB wykonywać pojedyncze działania, a z pełnym serię akcji, które poniekąd widzięliśmy na trailerach z gameplay'a.

Swoją drogą środowisko walki podobno będzie jak w ff12, przeciwnicy na mapie i żadnego przejścia do trybu, battle whirl'u czy czegokolwiek. Sądzę jednak, że nie będzie można się swobodnie przemieszczać w czasie ładowania ATB. Chociaż kto wie.

Zabawny jest też fakt, że system walki z FF12 spotyka się najczęściej ze skrajnymi opiniami. Sporo ludzi go nienawidzi, sporo uważa za świetny. Nieczęsto spotykałem się z pośrednimi opiniami.

Ciekawe czy jRPG'owa wersja Afromana będzie tak jak Barret w FF7, jedynym nigasem w grze :D
(nie przypominam sobie innych)

I coś dla zainteresowanych:
http://finalfantasy-xiii.net/2009/01/15 ... -2010.html
Awatar użytkownika
kruger09
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 17:32
Lokalizacja: Malbork City

Post autor: kruger09 »

ja bym chciał, żeby poszedł w stronę amerykańskich rpegów, albo przynajmiej star ocean albo Valkirie Profile. Obenie gram w dwójke i czuje się jak młody bóg. Fajnal pomału kostnieje.
dwunastka jest świetna. Może i robili ja ludzie nieodpowiedzialni za poprzednie osłony, ale w mej opini ta gra i tak ma fajnalowy charakter i bla bla tak dalej. W fajnala dwunastego nie gram. mam jedynie 60h na liczniku i czuje się zanudzony na śmierć. Może sie starzeję i gry mnie coraz mniej interesują, ale mój cenny czas, którego coraz to więcej mi ubywa, wolę przeznaczyć na inne erpegi. A final trzynasty? Fajna grafa, kolejna dobrze opowiedziana historia i kolejny "deja vu pack". Liczę na versusa
Jestem macho mnie kobiety nie wybaczą
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Lol, ten murzyn mnie rozwalił ahahah :lol: świetne :grin:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Demko FF13 wychodzi w Japonii 16 kwietnia, narazie nie wiadomo czy będzie region-locked, aczkolwiek żadna gra na PS3 nie jest. Dołączane będzie do Advent Children Complete.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

kruger09 pisze:Może sie starzeję i gry mnie coraz mniej interesują, ale mój cenny czas, którego coraz to więcej mi ubywa, wolę przeznaczyć na inne erpegi
W wieku 85 lat też mnie gry będą raczej mało interesować :D Swoją drogą FFy XIII i MGS 4 są jedynymi grami które powstrzymują mnie od kupna PS2 albo X360. Może jednak opłaca sie już dołożyć troche kasy i kupić PS3?
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

http://finalfantasy-xiii.net/2009/01/28 ... eased.html
Nowy trailer na stronie, która jest mocno gwałcona teraz przez użytkowników więc może trochę potrwać nim się połączycie.

OK, obejrzałem trailer, jest w porządku, wygląda ok, muzyka daje rade, ale co mi wadzi to sflaczałe animacje podczas walki. Potrzebują poprawki bo brak im jaj.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

chyba masz zły dzień, nie widziałem takiej fajnej animacji we wcześniejszych Finalach
glamorous vamp
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

http://www.gamersyde.com/news_7481_en.html

Tu macie linki do wersji HD nawet.

Moje odczucia.. nie podoba sie otoczenie, przekombinowany hi-tech czy cokolwiek to tam jest. Cala reszta in plus. :) Ladna grafika, postacie wygladaja na ciekawe i bardzo finalowo. :) Ta ruda to pewnie remake Rikku itd. a ten blondi to taki Zell. :) System walki jest w miare zrozumialy, wyglada ze pozniej powietrzne combosy beda mialy duze znaczenie (przeciwnicy czesto podskakuja do gory po obrywie).. co moze byc wciagajace, w grandii 3 bylo i fajnie to wyszlo. Ogolnie wrazenie b. pozytywne. :)
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

ŁAAAAAA! *O*. Śliczne. Nie mogę się doczekać. Mogli by już podać datę premiery, bo to czekanie doprowadza mnie juz do szaleństwa -_-.

Jedyne co mogę zarzucić to to, że mam wrażenie, że jednak cały czas jest różnica pomiędzy grafiką gry a cs'ami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”