Final Fantasy XIII

Dział poświęcony wszystkim elementom XIIItek.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Gveir pisze:
matiu222 pisze:Zidane
Wesołek - idiota.
Wprawdzie bardzo późno odpowiadam na tego posta, ale nie mogę się powstrzymać. :)

To chyba trochę za surowe słowa dla kogoś, kto zawsze nade wszystko dbał o swoich przyjaciół, potrafił poświęcić życie dla wyższych celów czy nawet dla ratowania śmiertelnego wroga. No i czemu właściwie idiota? Bardzo czymś ci musiał zaleźć za skórę ten Zidan. :) Mi on akurat bardzo przypadł do gustu - wesoła, spontaniczna i przyjacielska postać.

Aha, a żeby post pasował do tematu - taka postać mogłaby się jak dla mnie znaleźć w kolejnej odsłonie serii, jako jeden z członków drużyny. :)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Arxel pisze:Bardzo czymś ci musiał zaleźć za skórę ten Zidan. :)
Po prostu nie widzę w nim nic więcej jak kretyńsko uśmiechniętego idioty, któremu twórcy na siłę przylepili najlepsze cechy charakteru jakie się tylko dało... Wątek jego pochodzenia i dylematów jakie się z tym wiązały został wprowadzony za późno, żeby zmienić to wrażenie, jakie już zdołał na mnie wywrzeć. Był po prostu cholernie nieprzekonywujący. Vivi z kolei był jak najbardziej przekonywujący. Zidane miewał przebłyski, ale nie było w nim naprawdę IMO nic wyjatkowego/ciekawego. Przecież można stworzyć postać wesołą i sympatyczną, którą się polubi i zapamięta na lata. W przypadku Zidane'a się to Square nie udało, jak na głównego bohatera - porażka. Bohater nie musi być mroczny, mieć traumy z przeszłości czy wewnętrznych dylematów żeby był ciekawy - ale tu po prostu (powtarzając się po raz n-ty) nie udało się takiego zrobić.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Kazuki

Post autor: Kazuki »

:)
Gveir pisze: Po prostu nie widzę w nim nic więcej jak kretyńsko uśmiechniętego idioty, któremu twórcy na siłę przylepili najlepsze cechy charakteru jakie się tylko dało...d.
I jeszcze ogon czemu on taki jest i w dodatku antimagic jest.


Coś cytuj nie wyszło.
Używaj cytowania selektywnego, pomoże ;)
Ostatnio zmieniony pt 11 lip, 2008 09:05 przez Kazuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Oficjalnie potwierdzone: FF XIII także na XBoxa.

Btw. Wstrzymano pracę nad Versus, aby najpierw ukończyć XIII.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
PączekzPiekieł
Kupo!
Kupo!
Posty: 50
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 16:08

Post autor: PączekzPiekieł »

To się porobiło. Ale to chyba rzeczywiście znak, że gry na wyłączność to przebrzmiała pieśń. Mimo to trochę dziwię się Square'owi, ponieważ wiadomo, że finale są najbardziej oczekiwane w Japonii, gdzie X-box sprzedaje się żenująco słabo. Jeszcze bardziej dziwie się Sony, które powinno chuchać i dmuchać, obiecywać gwiazdki z nieba i przekupywać pracowników Square’u żeby trzynastka została na wyłączność.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Ale nowy trailer jest super *__*

http://www.gametrailers.com/player/36222.html

A co do wersji X360 ... co mnie to, drama będzie bo sony się "zbulwersi", a ja i tak kupię PS3 ^^v. Ciekawi mnie tylko dlaczego na tym najnowszym trailerze na samym końcu napisane jest "for PS3 only" ...

A co do Versus - O nie ;__; ...
Kira

Post autor: Kira »

świetny trailer, podoba mi się ta lokacja na początku (gdzie smoki, czy co to jest, latają) ^_^. A ktoś wie, jak ma na imię ta kobitka z kiteczkami xD?
Co do FFXIII na X-a, to nie mam nic przeciwko, choć i tak kupię PS3 :lol: ... Bo zaprawdę powiadam wam, nie ważne na czym się gra, ważne, żeby grać i czerpać z tego przyjemność (dlatego zawsze uważałam za bęcwałów ludzi wszczynających kłótnie o to, która platforma jest lepsza)...
Co zaś tyczy się Versusa - protestuję i strajkuję xD! Ech... SE, SE...
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

PączekzPiekieł pisze:Mimo to trochę dziwię się Square'owi, ponieważ wiadomo, że finale są najbardziej oczekiwane w Japonii, gdzie X-box sprzedaje się żenująco słabo.
Ale czemu sie dziwisz? Jeżeli są oczekiwane najbardziej w Japonii to dodaj do tego ludzi z reszty Świata którzy zamiast PS3 mają X360 i też kupią tą grę, a kupowanie gry normalnie na konsole niż konsoli dla gry - jest bardziej korzystniejsze bo pieniądze z Nieba nie spadają. Moim zdaniem - nie ma co robić wielkiego szumu wokół tego, bo gorzej by było jakby FFXIII zrobili tylko na X360.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

I bardzo dobrze. Po co kupować PS3? Dla idiotycznego Home?
Lista exclusiveów coraz mniejsza... i wciąż będzie maleć. Ja się bardzo cieszę, że będę mógł pograć w FFXIII na moim X360. W życiu bym się tego nie spodziewał :D Brawa dla MS
Szkoda tylko, że poziom FF ostatnio spadł. Może XIII wszystko zmieni? Nowy trailer bardzo fajny.
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

PączekzPiekieł pisze:gry na wyłączność to przebrzmiała pieśń
MGS4:> (są jeszcze ludzie, którzy dotrzymują słowa..)
PączekzPiekieł pisze:finale są najbardziej oczekiwane w Japonii, gdzie X-box sprzedaje się żenująco słabo
w Japonii 13stka będzie dalej exclusivem, jedynie w EU i USA wyjdzie na X-a
PączekzPiekieł pisze:Jeszcze bardziej dziwie się Sony, które powinno chuchać i dmuchać, obiecywać gwiazdki z nieba i przekupywać pracowników Square’u żeby trzynastka została na wyłączność
money, money, money...
Kira pisze:podoba mi się ta lokacja na początku (gdzie smoki, czy co to jest, latają)
Cocoon
http://www.youtube.com/watch?v=hlxEn6bnqOc ang. trailer

http://www.square-enix.co.jp/fabula/ff13/ ruszyla też stronka

Btw. Co do Versus, znalazlam teraz lepsze tłumaczenie wywiadu i wynika z niego, że Versus nadal jest w produkcji (nie, że całkowite zawieszenie) przy oczywiscie ciągłym priorytetyzowaniu 13stki. Niektórzy członkowie z ekipy Versus pomagają teraz także przy produkcji 13stki. Także nie ma się co martwić;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Garnet pisze:Btw. Co do Versus, znalazlam teraz lepsze tłumaczenie wywiadu i wynika z niego, że Versus nadal jest w produkcji (nie, że całkowite zawieszenie) przy oczywiscie ciągłym priorytetyzowaniu 13stki. Niektórzy członkowie z ekipy Versus pomagają teraz także przy produkcji 13stki. Także nie ma się co martwić;]
No to już mnie uspokoiłaś ^^ ... myślałem, że kompletnie zaniechali projektu >>'.
Thompson pisze:Po co kupować PS3?
Nie wiem jak inni ale np. ja kupię dla Tomb Raider: Underworld, Uncharted: Drake's Fortunes, Resident Evil 5 ... Final Fantasy XIII ... XIII versus ... i wiele innych tytułów. Co z tego, że większość z nich wyjdzie na X360? Ja osobiście mam uraz do microsoftu i nie będę się wgłębiał w ich konsole ... ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Poza tym obie wersje będą się - nieznacznie - ale jednak różnić. Dlatego warto poczekać aż wyjdą obie, wtedy wszystko będzie jasne. Być może wersja na PS3 będzie miała jakieś miłe bonusy, nie wierzę żeby Sony nie otrzymało żadnego handicapu związanego z FFXIII na PS3.
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Poza tym obie wersje będą się - nieznacznie - ale jednak różnić. Dlatego warto poczekać aż wyjdą obie, wtedy wszystko będzie jasne. Być może wersja na PS3 będzie miała jakieś miłe bonusy, nie wierzę żeby Sony nie otrzymało żadnego handicapu związanego z FFXIII na PS3.
Ale dlaczego Sony miało by dostać jakieś bonusy? Squere robi grę dla korzyści swoich a nie Sony. To że FFXIII wyjdzie na obie platformy, nie oznacza że któraś będzie miała jakieś dodatki, bonusy etc. Będą się po prostu lekko od siebie różniły i to wszystko.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Pff, ja jestem sentymentalny i prędzej kupię PS3 ^^" Ten Cocoon wygląda na tej scenie podobnie do Bhujerby z FFXII podczas FMV.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Thompson pisze:I bardzo dobrze. Po co kupować PS3? Dla idiotycznego Home?
Żeby fanboye MS dalej mogli się ciskać? :lol: I dlatego że się woli po prostu tą platformę i gry jakie na nią wychodzą, np. MGS4? Z przyzwyczajenia? Przyznam, że o zakupie X'a myślałem, ale fakt wydania Ninja Gaiden na PS3 pozbawił mnie jedynego powodu do tego zakupu.
Majkel222 pisze:Ale dlaczego Sony miało by dostać jakieś bonusy?
Żeby zarobić pieniądze. Żeby ściągnąć więcej osób do kupienia konsoli i gry... Podejrzewam jednak, że wszystkie bonusy (może za wyjątkiem jakichś małych) pojawią się i na jednej i na drugiej konsoli do zassania z netu.

A trailer zacny jak już pisałem, pozostaje tylko czekać :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XIII i XIII-2”