Komiksy...

Kącik dla książko- i historyjkożerców. Pochwal jakąś książkę/komiks lub dowiedz się, co warto mieć.

Moderator: Moderatorzy

Matomania

Post autor: Matomania »

kanzer pisze:Soul Saga
Szkoda, że się tak szybko skończyła :( Mam nadzieję, że będą jeszcze dalsze części
kanzer pisze:Lobo
Ja, ja :)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Lobo - Tak pierwszy komiks by bardzo fajny. Później zrobili z niego nieśmiertelnego debila. Ekstra -_-
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Matomania

Post autor: Matomania »

Izrail pisze:ak pierwszy komiks by bardzo fajny. Później zrobili z niego nieśmiertelnego debila.
I to było w tym komiksie najśmieszniejsz - cieli go, kroili, zastrzeliwali, a jemu nic ;) I te pingwiny :)
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Jednym z ciekawszych komiksów jakie czytałem jest chyba Kaznodzieja bardoz przyjemnie sie go czyta .. zresztą to stamtąd jest mój nick :P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Preacher pisze:Kaznodzieja
Jak wydadzą wszystkie części w jednym zestawie to sobie kupię :]

a na razie staram sie przemóc do Sin City i Hellboya, bo rysunki Millera i Mignoli mnie wręcz odstraszają... Jak zobaczyłem Powrót Mrocznego Rycerza to rotfla niezłego zaliczyłem :lol:
A co do komiksowych rysunków... Dave McKean rox :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Alga

Post autor: Alga »

Kurcze... :D mówcie sobie co wam się podoba, ale jak dla mnie to najlepsza jest seria o Asterixie, a zaraz po niej Jez Jerzy... ;)
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

Słyszałem ostatnio o komiksie Aliens vs Predator vs Terminator. Jestem ciekaw czy wogóle istnieje a jak ktoś zna to niech mnie powiadomi
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Heh mam ten komiks. Całkowita fantazja jaka może być. Przybliże ci historię.

Kod: Zaznacz cały

Okazuje sie że po zniszczeniu Sky'netu terminatorzy mieli swoich ludzi tzw. Kryptoterminatorów którzy potrafili naśladować ludzkie nawyki i potrafią przetrwać tysiąclecia. Oni odrkyrwają technologiczne nowinki które pozowlą im skonstruować nową generacje jeszcze bardziej śmiercionośnych maszyn ( czekają również na dogodny moment by je wykorzystać - wiadomo w jakim celu :) ). No to mamy doktorka terminatorka który nadał sobie nazwisko Eisenberg i pracuje w wojsku i zajmuje sie badaniami nad nową silną bronią (terminator :)). No i mamy hybryde termiantora i obcego których może zniszczyć tylko duża siła rażenia lub kwas obcych (duża siła czyli Plasmacter Predatorów - trzeba oddać dużo strzałów). Również w komiksie są bohaterzy z Obcy 4 czyli Call, Ripley. Reszty nie ma (prawdopodobnie umarli śmiercią naturalną). Call ma nową bandę i chce powstrzymać Eisenberga. Okazuje sie że to maszyna. Hybryda Alien-Terminator sie uwalnia i robi demolke i wywala Predzia przez kadłub. Ucieka i tworzy sobie nowego kolege. Potem Terminatorki mają całą baze z jakąś wieeeelką bronią która atakuje falami piorunycznymi. Przy okazji maszyny budują maszyny :). Potem Ripley trafia do Predziów a oni wycnają jej złe i smutne wspomnienia i sami patrzą gdzie mogli sie usiedlić Terminatory (planeta skąd są Obcy - w każdym razie to co z niej pozostało). No i mamy wojenke, nadlatuje flota ludzka która zostaje zniszczona, Predzie dostały sie przez kamuflaż i walka !. Krew, kwas, krew Terminatorków, flaki, wybuchy no i walka. Wszyscy giną. Ripley każe przyjaciołom wracać na statek (Call i mafia) a sama idzie zaatakować pierwszą hybryde Terminatora którą stworzył Eisenberg no i przez krew z kwasu robi dziure w jego statku a ciśneinie rozwala statek a Ripley mówi: ,, Dziś wyrównałam rachunki, zabiłam wszystkie potwory''. No i ginie z Terminatorem.
Mam ten komiks osobście - 7.95 zł aż kosztował :).
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Super -_- widzisz Ascalon, już nie musisz kupować bo znasz całą treść. ekstra. Poza tym taki komiks to kretynizm - za niedlugo pewnie będzie Lobo vs. Osama :roll: Dziełem to był tradycyjny Alien vs Predator, a te pozostałe szmatławce można sobie spokojnie darować...
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

Izrail czemu tak mówisz takie hubrydy w stylu Aliens vs Predator vs Terminator to ciekawe pomysły. Chyba w tej serii jest jeszcze Aliens vs Predator vs Batman ale tego już nie jestem pewien. Bo osobiście chciałbym zeby powstało Aliens vs Predator vs Final Fantasy VII. To byłby hardkor :P
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Wakizashi

Post autor: Wakizashi »

A czy ktoś zna "Fido i Mel"?

PS. Śledziu wymiata(jak ktoś wie o co chodzi) ;)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Taaak, znamy doskonale fido i Mela :] Te komiksiki ukazywały się w resecie czy ŚGK bo już nie pamiętam? Ale nie ulega wątpliwościom, że pomysły to on miał :>

A teraz we wrześniu wychodzą "Legendy naszych czasów" Enki Bilala. Czekałem na ten komiks od kwietnia i w końcu będę miał okazję go przeczytać :]
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
356Warlock

Post autor: 356Warlock »

Odnośnie komiksów ... widizłem ostatnio ciekawy ...nieco drogi(35zeta) ...jest to komiks o życiu Świetej Pamieci Kurt'a Cobain'a ... całkiem niezła kreska muszę przyznać ... tyle że ten komiks ... ukazuje "Prawdziwe realia życia nastoletniego metala" ...więc treść bardzo prowkuje i szokuje (Oczywiście nie mnie ... chodzi mi o inne osoby) :wink:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

356Warlock pisze:"Prawdziwe realia życia nastoletniego metala"
to kurt byl metalem? :shock:
<runal wlasnie moj swiatopoglad:]>

teraz to nawet komiksy z cobainem..qloowo :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Za 10 dni wychodzi jedna z najważniejszych premier komiksowych roku - nowy Asteriks!!!!!!!!!!!!! :) Już się doczekać nie moge :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki, komiksy”