Komiksy...

Kącik dla książko- i historyjkożerców. Pochwal jakąś książkę/komiks lub dowiedz się, co warto mieć.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Garnet pisze:...btw czytal tez ktos dawniej kaczora donalda?
Najlepszy komiksior jaki czytałem za małolata!! :D A bajki z nim kochałem już w ogóle :grin:
Orion pisze:Jestem chyba jednym z niewielu którzy lubieli Spidermana :].
Przybij piątkę,3maj peevco :D Spiderman był nastąpcą Donalda u mnie.Maximum Carnage i Venom rlz ;)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ashramus pisze:Sandmana
Mi się tak średnoi podoba... Tylko 2 tom był nawet, nawet :wink:

Ciekawie się zapowiada Azyl Arkham z majowych propozycji :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Xellos

Post autor: Xellos »

Kiedyś lubiłem komiksy teraz niestety niczegi nie zbieram z tych rzeczy :< , ale pamiętam, że kupywałem Kaczora Donalda, Spideya, pare Gigantów mam (one tak fajnie się w jeden obrazek łączął ^^), i jeszcze z biblioteki wypożyczałem sobie Asterixa... To były czasy... aż się łezka w oku kręci ;]
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Dobry komiks który czytałem to Mega Marvela-Ghost Rider...Dobre to było i troche straszne...
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

a gdzie w Polsce doszły Batmany?... Była w końcu ta konfrontacja Bruce'a z Jean Paulem?
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Jean Paul... to ten taki blondyn? Man, niewiele już pamiętam.

Ponoć nowa edycja Batmana ("Black & White") jest genialna. Nie wiem- nie widziałem -_-
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Jean Paul to ten taki blondyn... Azarel się zwał wcześniej, ale jak Bane połamał Bruce'a to zajął jego miejsce :wink:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

A ktoś czytał może komiksy Cartoon Network? Ja tylko mam pierwszy numer :)

No a teraz coś z innej beczki :D
Pewno <część z was> widziała np. takie gazetki jak Gdzie jest Wally, albo Przygoda ze sztuką. Heh, ja akurat te dwa kolekcjonowałem, a zwłaszcza ten pierwszy. Heh, pamiętam pierwszy numer o Egipcie :) Jedyne czego nie lubiłem tam, to głupich historyjek, w miejsce których mogliby dać referat naukowy. Eh, dzieci to dzieci... myślą że im tylko bajki w głowach, a ludzie młodzi są bardziej otwarci na wiedzę niż kiedykolwiek indziej i miast wpajać im jakieś animowane bujdy, mogliby od razu w konkret wprowadzać... No jednak nie dotrwałem do końca serii Wally'ego <na 52 numery zaledwie 30 z kawałkiem>, zrezygnowałem pewno dlatego, że z czasem się wyrasta z pewnych rzeczy :) Ech, pamiętam, 2, 50 co tydzień w czwartek i o 5.00-6.00 przed kioskiem i numer cieplutki <no tak na prawdę zimny, ale to metafora i jakże wymowna>, pierwszy przed sklepem, i sprzedający zawsze się dziwili mi... Ech, niech spoczywają w pokoju :(
Potem trochę zbierałem przygody ze sztuką a trochę Przyjaciół z Zielonego Lasu. Przyjaciołom nigdy nie wybaczę uśmiercenie pani i pana bażanta :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Moje ulubione postaci... Od tamtej pory przeklinam i bajkę i numery gazety <zbierałem numery w nadziei że bażantowie przeżyją> ... Ech... A tak to nic więcej nie zbierałem :] Nie zbierałem Bravo srawo, nie naklejałem głupich tatuaży i sztucznych kolczyków na jedno ucho <yeah right...> ...
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Bonifacy_i_zdun pisze:A ktoś czytał może komiksy Cartoon Network?
Kiedyś jeden przeczytałam^^
Teraz wydają jakąś cartoonową gazetkę, gdzie na płytach dają odcinki kreskówek- czekam na wydanie z Edkami^^
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Przeszukałem półki i znalazłem komiksy Christy :wink: Te są dopiero genialne, facet ma dobrą kreskę i mimo upływu czasu czyta się je świetnie :> No i ten "Kajtek i Koko w kosmosie" - 568 stron :!: Ale za to jakich :)
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Izrail pisze:No i ten "Kajtek i Koko w kosmosie"
Słit Dżizys :!: Dla mnie najgorszy komix jaki w rękach miałem :|
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Co kto lubi...

Za to świetny jest też "Lanfeust z Troy" i "Trylogia Nikopola" - ze wskazaniem na to drugie. Uwielbiam rzeczy pisane i rysowane w TaKIm StyLu :wink: :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Widziałam dzis trailer "Fantastycznej 4ki". Przerażające. Hulk, Hellboy, CatWoman.... ble. Na tle tego wszystkiego Spidey wypada swietnie, a o nowym Baciu nie wspomnę, bo nie widziałam nic poza trailerem. Tak czy inaczej kolejny szajs na podstawie komiksu się szykuje.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Ale za to podobno "Sin City" to najlepsza adaptacja komiksowa jaka nakręcili... Pozyjemy, zobaczymy :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

czytałam kiedyś maniakalnie Kaczora Donalda

kiedyś jak dawali w Gazecie Wyborczej Komiksowo (czy jakos tak) to czytałam tam Tymka i Mistrza... taki specyficzny

no i masa króciutkich komiksów w gazetach typu Dilbert, Galfird etc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki, komiksy”