Distant Worlds w Krakowie - Nowej Hucie.

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Charism
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: wt 11 maja, 2010 11:27

Distant Worlds w Krakowie - Nowej Hucie.

Post autor: Charism »

Szczerze mówiąc nie wiedziałem, gdzie zamieścic tą informację, więc niech będzie dział 'muzyka'. :)

http://www.last.fm/festival/1862138+4.+ ... w+Krakowie
http://www.biurofestiwalowe.pl/aktualno ... -fmfu.html

Niestety, link do samego festiwalu nie działa od wczoraj.
W bogactwo muzyki komputerowych alternatywnych światów wprowadzi publiczność seria kultowych tytułów Studia SQUARE ENIX. Widzowie zobaczą i usłyszą niezwykły i wielokrotnie nagradzany program: Distant Worlds: music from FINAL FANTASY z materiałem przygotowanym przez Nobuo Uematsu i Masashiego Hamauzu. Bogactwo dźwięków jednej z najbardziej kultowych gier komputerowych, sprzedanej do dziś w ilości 100 milionów egzemplarzy we wszystkich niemal krajach świata, zilustrują materiały video w najwyższej jakości HD. Masashi Hamauzu odwiedzi Kraków, by spotkać się ze swoimi fanami, a koncert poprowadzi jeden z najważniejszych dyrygentów nurtu, odkrywca muzyki gier komputerowych i jej niestrudzony promotor – Arnold Roth. W Krakowie, premierę będzie mieć także najnowszy materiał muzyczny do legendarnej polskiej gry komputerowej Wiedźmina 2, autorstwa polskich kompozytorów: Adama Skorupy i Krzysztofa Wierzynkiewicza.
Jak można zobaczyć tutaj:
http://www.ffdistantworlds.com/index.ph ... &Itemid=62

Bilety za jedyne 25-50 zł! :D

Szczerze mówiac to oglądajac nagrania na YT nawet nie śmiałem marzyć, że kiedykolwiek bedzie mi dane usłyszeć w Polsce muzykę z FF na żywo... a tu jeszcze informacja, ze będą w takiej cenie i w mojej rodzinnej Nowej Hucie! :D
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Masz szczęście i to duże. Też bym chciał tam być. ^^ Ale trochę jednak za daleko...
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

W związku z dużym zainteresowaniem koncertem Distant Worlds: music from Final Fantasy, serwisy innerworld.pl oraz gamemusic.pl prowadzą już, po uzgodnieniach telefonicznych z biurem organizatora, rezerwację biletów. Zainteresowanych odsyłam do powyższych portali.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Charism
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: wt 11 maja, 2010 11:27

Post autor: Charism »

Oooo, dzięki WIELKIE! :D Mam nadzieję, że jeszcze jakieś miejsca sensowne są -.-'


EDIT: Widzę, że to Ty dodałeś news na innerworld. :) Więc wiesz może jak z tymi biletami jest, ile już rezerwacji 'poszło'.? :P
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Przepraszam za późną odpowiedź, gdyż pojechałem na dłuższy weekend do Amsterdamu. Z tego, co się dowiedziałem, poszło już ok. 1/3 puli. InnerWorld zarezerwował kilkadziesiąt sztuk, a samą rezerwację biletów kończymy w nocy z 17 na 18 marca.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Pare osób chce mnie na to wyciągnać, zobaczę jak będę wtedy wyglądał z zajęciami na studiach.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Dopiszę tutaj, jako, iż ciężko o jakąkolwiek współpracę z Waszym serwisem (a szkoda). Dodam jeszcze, że pula biletów zmniejsza się w zastraszającym tempie - na sektor A wykupiono już ok. 80% puli (samo Distant Worlds music from Final Fantasy). Sami nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania (mamy już ponad setkę złożonych rezerwacji). Jeżeli ktoś z Was jest chętny i chce mieć zapewnioną wejściówkę (rezerwujemy bilety na 3 dni przed oficjalnymi rezerwacjami...), może jeszcze skorzystać z naszej pomocy. Przedruk newsa, z czystej sympatii do Waszego portalu:

Serwis InnerWorld chciałby przypomnieć, iż w dzisiejszym dniu macie ostatnią szansę by zarezerwować bilety na koncert Distant Worlds music from Final Fantasy. Koncert odbędzie się w Krakowie, w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej, dnia 20 maja tego roku. Termin składania zamówień na bilety - czy to Distant Worlds, czy też na inne dni festiwalu - upłynie dziś, dokładnie o północy.

Adres mailowy, pod którym należy składać ostatnie zamówienia na koncerty:

zell@innerworld.pl

Przypominamy:
Koszt biletów na poszczególne dni festiwalu, to 60zł na sektor A, oraz 30zł na sektor B. Karnety na cały festiwal dostępne są w cenach: 200zł za sektor A, oraz 100zł za sektor B.

Zniżka, obejmująca bilety, będzie wliczona w koszta wysyłki biletów, które zostaną rozesłane do kupujących listami poleconymi, za potwierdzeniem odbioru (poste retante).

Ważne!
Wpłat należy dokonywać na konto, które jest podane poniżej, do dnia 18 marca włącznie. Prosimy o czytelne podawanie swoich danych osobowych podczas dokonywania rezerwacji/wpłat.

Piotr Serafin
ul. Bugaj 2A
05-806 Komorów
78 1140 2004 0000 3002 3659 0398

Serwis InnerWorld, życzy Wam niezapomnianych wrażeń podczas tego wielkiego widowiska, jakie będzie dane nam wszystkim uświadczyć. Do zobaczenia na festiwalu!

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Najprawdopodobniej będę mógł tak być, chyba że w ostatniej chwili mi coś wywalą. Bilety akurat nie ja załatwiam, liczę na to że facet za nie odpowiedzialny wie co robi.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Wiadomość od eventimu: bilety na Distant Worlds - sektor A, zostały w tym momencie wyprzedane. Są jeszcze (w niewielkiej ilości) dostępne bilety na sektor B.

Życzę powodzenia tym, którzy nie złożyli zamówienia wcześniej. Nam, na szczęście udało się kupić bilety dla wszystkich zamawiających (koło 100).

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Nooo czyli kto się wybiera?? ;D Bo ja już bilet posiadam haha ^^ I już się doczekać nie mogę <3 Jak to dobrze, że wtedy będe po maturach ^^
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Ja się wybieram, prawie cała ekipa IW jedzie (będziemy siedzieć w jednym rzędzie,obok siebie), większość ludzi z gamemusic też się pojawi. No i część Squarezone, bo dla nich rezerwowaliśmy trochę biletów. Więc w sumie - sami swoi :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmm... To może uda mi się z kimś zapoznać :P Chociaż nie wiem czy się odnajdziemy w tym tłumie ; < A jakie miejsca?? XD Bo ja rząd 5 miejsce 20/21 ^^
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Ok, kupiliśmy z dziewczyną i znajomymi bilety, co prawda w "gorszym" sektorze ale co tam. Wezmę chocobową koszulkę i poheadbanguję.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

O ile matura dzień wcześniej mi nie przeszkodzi, to będę, również sektor B.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Faris pisze:O ile matura dzień wcześniej mi nie przeszkodzi, to będę, również sektor B.
Teraz muoda to już nie masz wyboru, bo właśnie sama zamowiłam :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”