Gotyk & Metal

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kanzer
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: śr 16 mar, 2005 14:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kanzer »

VNV NATION (UK)
LEAVES' EYES
FADING COLOURS (PL)
THE BIRTHDAY MASSACRE (CA)
AGRESSIVA 69 (PL)
BATALION D'AMOUR (PL)
DEATHCAMP PROJECT (PL)

Dla tych zespołów mógłbym ewentualnie pojechać :P Właśnie tak myślałem, czy by się nie zabrać... Nie wiem jak będzie z kasą, zobaczymy. Ale racja... Wydaje się, że jest coraz gorzej. Może po prostu chcą pokazać coś nowego... Kto wie...

Garnet :lol: Gratuluję wyrozumiałości dla... chłopca :P Cóż... Każdy był kiedyś młody ^^"
Właśnie, Garnet... Teraz się zorientowałem... Maczałaś może palce w wymyśleniu nazwy "krypta ff"? :lol:

Mana to wielka indywidualność :mrgreen: Ma cudne włoski na tych "męskich fotach" :) I te takie postawione też są dobre ;] No i te ciuchy... Cudo :D
Ostatnio zmieniony czw 23 mar, 2006 17:47 przez kanzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

kanzer pisze:Właśnie tak myślałem, czy by się nie zabrać... Nie wiem jak będzie z kasą, zobaczymy.
ewentulalnie zawsze mozna posiedziec poza zamkiem nad winkiem;) <tylko tak wiadomo dojazd i te inne sprawy>
kanzer pisze:Każdy był kiedyś młody ^^"
a my to stare dziady?;P
kanzer pisze:Maczałaś może palce w wymyśleniu nazwy "krypta ff"?
poczatki krypty są owiane mhroczna tajemnica :lol:

btw.ostatnio słucham sobie polskiego Agonised by Love..mówi sie o nich polskie DiaryofDreams;) dlatego tez polecam fanom Adriana z DoD:)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
kanzer
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: śr 16 mar, 2005 14:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kanzer »

Garnet pisze:ewentulalnie zawsze mozna posiedziec poza zamkiem nad winkiem;)
Tylko z kim... Wszyscy porządni goci siedzą w środku :P [zawsze mogę sam, wtedy będę taki tró:P I po czasie na pewno ktoś się dołączy :P]
Garnet pisze:a my to stare dziady?;P
No ba, my są vampiry, to mamy ze 400 lat jak nie więcej ;p

Hm... No tak coraz poważniej się zastanawiam nad tym CP, paru moich znajomych jedzie, może by postarać się uzbierać tą kasę jednak...
Jakby się udało, to co powiesz Garnet na jakieś małe mroczne spotkanie? :D
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Buu nie bedzie Lacri na CP :cry:

To nie jade,za drogo wychodzi by jechać :/
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

kanzer pisze:Tylko z kim... Wszyscy porządni goci siedzą w środku :P [zawsze mogę sam, wtedy będę taki tró:P I po czasie na pewno ktoś się dołączy :P ]
heh,nie wszyscy wydaja 200 zeta,aby sobie posluchac czegos czego np. nie lubia :] niektorzy jezdza dla samej atmosfery
kanzer pisze:to co powiesz Garnet na jakieś małe mroczne spotkanie? :D
w mhrocznej krypcie;P
TomajS pisze:Buu nie bedzie Lacri na CP :cry:
a skąd wogole miałeś takie nadzieje? :shock:
ja za bilet na ich koncert dałam 80 zeta-to byla cena promocyjna,normalna to 90 zeta...jakby zespół takiego formatu przyjechal na CP to bilety niezle by podrożały...
trzeba było jechac na ich konert czerwcowy;P (oporcz Krakowa,grali tez w Bydgoszczy)

btw.ostanio znalazlam taka stronke http://www.musicfolio.com/ mozna poczytac,jak ktos szuka czegoś nowego etc
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Garnet pisze:a skąd wogole miałeś takie nadzieje?
Nie znam sie dokałdnie na całym tym mhrocznym swiadku i liczyłem po cichu,że przyjadą.
A co do koncertu w Bydzi,to bym pojechał,ale nie widziałem.
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

spox,z tego co mozna zauwzyc przyjezdzaja do nas na promocje swojej co drugiej płyty-więc moze tak gdzieś za 1,5 roku znowu przyjada :)

anyway, wlasnie slucham nowej płyty Suicide Commando "Bind,Torture,Kill"- EXTRA ^_^

wszystkim misiaczkom kochajacym brzmienia dark-electro goraco polecam :) płyta superancka :)))
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Mam pytanxo (za co moge zostac potepiona... :P), Moi dix Mois gra gotyk?? Bo w sumie.. tak mi sie wydaje... po ich strojach i w ogole... Pewnie sie nie znam (jak to ja), dlatego sie pytam... ;)
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

przejrzyj wcześniejsze posty z tego temau;) wielokrotnie pisałam o M10M :)

graja cosik pomiędzy goth,neo-classical metal,a visual kei...czyli troche tego i owego ;)
Kermi pisze:po ich strojach i w ogole
nei zapomnaj,ze to też ciagle visual kei :wink:


swoja droga...heh ..Kermi w zyciu bym sie nie spodziewała, ze zadasz takie pytanie tuXD ..jak to dobrze,ze ludzie odnajduja ta dobra droge w zyciu;)

btw....wczoraj zgubilam moja kamee z Mana (pewno w autobusie-polozylam torbe na ziemii,a kamea byla do niej przypieta)..ech...i'm so unhappy:(
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Garnet pisze:swoja droga...heh ..Kermi w zyciu bym sie nie spodziewała, ze zadasz takie pytanie tuXD ..jak to dobrze,ze ludzie odnajduja ta dobra droge w zyciu;)
A to ma byc pozytywne stwierdzenie czy nie?? ;)
a śkąd masz Kamee?? O_O Ja nigdzie nic nie moge z nimi znalexc!! ;( Kompletuje caly czas nagranka... mam na razie 30 w tym Dix Infernal cale i reszta po polowie... Cudowni są :] A te koncertowki... ach! rozbraja mnie "Night Breed" ze "Scars of Sabath"... :D A ten wywiad co dalas na 41 stronie z nimi... cool ;) Tylko... dlaczego Mana nie mowi publicznie tylko szepce koledze z zespolu co ma powiedziec za niego?? O_o (jeszcze nie jestem tak obeznana...^^')

EDIT
Czytalam, ktos wspominal o Children of Bodom - cool zespol... ;] Kiedy slucham ich ostatniej plyty to nie moge ustac w miejscu po prostu... Super jest... ;] Cradle of Filth -ooo... Dani to ma image... ^^ Fajne, nie interesuje sie tym zespolem bardziej, ale fajnie ogolnie graja, tylko te teledyski jakies takie.... :P Nightwish i Within Temptation fajne nawet, moj tata bardzo lubi obydwa zespoly... (ma wszystkie ich plyty!! XD). a slyszalam, ze z Nigthwish jakos... miala odejsc ta wokalistka, odeszla w koncu czy nie?? moge miec tez bledne info, ale tak gdzies czytalam...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kermi pisze:A to ma byc pozytywne stwierdzenie czy nie?? ;)
:]
Kermi pisze:a śkąd masz Kamee?? O_O
kupilam kiedys w sklepie internetowym
Kermi pisze:A te koncertowki... ach! rozbraja mnie "Night Breed" ze "Scars of Sabath"
ogolnie rzec biorac,oba koncerty na dvd sa super,szczegolnie polecam te drugie dvd i material zakulisami :) <Mana chodzi po Paryzu;)>
Kermi pisze:Tylko... dlaczego Mana nie mowi publicznie tylko szepce koledze z zespolu co ma powiedziec za niego?? O_o
bo chce sie wyrazac i przekazywac swoje mysli przez muzyke...to ona jest jego słowami-takie jes oficjlane info
i mniej oficjalne-chodzi tez o ton jego głosu;) zniszczylby on calkowicie postac lolity;)
..a glosu mozna posluchac w niekotrych nagraniach M10M;) tzn nie jest to oficjlanie napisane,ale mozna sie domyslec,ze tajemniczy Shadow X to Mana. Jest niemal pewne ze szept na koncu 'Monophobii' to glos Many:) 'the only way to get away from loneliness is to love it'...i w chorach w 'shadow temple' tez chyba sie udziela...ale tak jak mowie nie ma zadnego infa o tym,ale fani wiedza swoje;)
i jeszcze jeden dowod-np.fotka z 'Shadow Temple' czemu Mana jest dwa razy..bo gra dwie role?;)
Obrazek

aa no i koniecznie posluchaj tez Malice Mizer..czyli zespół, od ktorego wszystko sie zaczęło:] <a jesli nie wszystko,to duzo rzeczy sie zaczeloXD>


na temat najtfisha i witszin temptejtion sie nie wypowiadam,ale z tego co wiem tarja odeszla z najtfisza (i prosze nie zaliczaj tylko tego do gotyku;) )
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Nie mowie,z e to gotyk, tylko ich nawet lubie, ale nie slucham namietnie dniami i nocami... ;) to nie wiem do czego mam ich zaliczac. Malice Mizer... Sproboje sobie sciagnac... ;) A skad masz te koncerty?? tez zakupilas przez neta?? Bo qrcze... tak bardzo bym chciala obejrzec, widzialam na youtube pare piosenek z tego... i bardzo mi sie podoba ^^ Mana... naprawde podziwiam tego goscia... ja bym nie mogla tak nic nie mowic tyle lat... A on qrcze tylko muzyke co pisze... ciekawy sposob wyrazania sie... naprawde... ;) Przesluchalam Monophobie... Ciekawy glos by mial ;]

EDIT:
Skompletowalam juz wszystkie plytki M10M!! :D teraz sie zasluchuje w Mephist Waltz. Cudowna balladka :] w ogole Nocturnal Opera jest cool :D beyond the gate jest krotka... ale dobra. :) a swoja droga, dlaczego oni nie robia teledyskow zadnych?? O_o
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kermi pisze:A skad masz te koncerty?? tez zakupilas przez neta??
ehmm...masz wiekszosc gier jap. zaraz po wyjsciu i sie pytasz skad moge to miec^^"
<nie mam karty kredytowej,wiec kupowanie z zagranicy zbytnio nie wchodzi w rachube:(>
..ale podobno na cdjapan idzie wysylac jeny gotowka,musze tam dokladnie poczytac co i jak
www.fan.pl sa plytki M10M z importu sprowadzane..fajne ceny
Kermi pisze:Mana... naprawde podziwiam tego goscia... ja bym nie mogla tak nic nie mowic tyle lat...
wywiady zabieraja 5% jego zycia,wiec ;)
Kermi pisze:beyond the gate jest krotka... ale dobra.
po prostu mini-album,wiec wiadomo..mam nadzieje,ze nie bedziemy musieli dlugo czekac na pelne cd
Kermi pisze:w ogole Nocturnal Opera jest cool
no tu mam orginalne cd z niemiec,swietny wydany digipack:)
a swoja droga, dlaczego oni nie robia teledyskow zadnych??
bo nie graja dla masowej publicznosci?bo nie ma takiej potrzeby?
Mana nakrecil dosc teledyskow (i filmowXD)za czasow Malice Mizer,wiec moze tez ma ich dosc :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Garnet pisze:ehmm...masz wiekszosc gier jap. zaraz po wyjsciu i sie pytasz skad moge to miec^^"
No tak.... ;)
Garnet pisze:bo nie graja dla masowej publicznosci?bo nie ma takiej potrzeby?
Mana nakrecil dosc teledyskow (i filmowXD)za czasow Malice Mizer,wiec moze tez ma ich dosc
Moze... A wlasnie, mowiac o Malice Mizer... mam NA RAZIE 3 ich plytki (caly czas kompletuje :D): Merveilles, bara ni irodorareta akui to higeki no makuake (live, ale bez wystepu...), memoire i tam pojedyncze nagranka jak Garnet czy Beast of Blood (wspaniale kawalki...). Podoba mi sie... :] Szczerze mowiac, to kiedys myslalam, ze Malice Mizer to bardziej popowy jest... :oops: Dlatego sie nimi za bardzo nie interesowalam.. ALE... Widac... mylilam sie... :D i bardzo dobrze :D
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kermi pisze:Szczerze mowiac, to kiedys myslalam, ze Malice Mizer to bardziej popowy jest...
MM to mistrzowie kontrastu, z nimi nie mozna sie nudzic,na kazda chwile cos milego :)

swoja droga..nie wiem czy sluchałaś już Schwarz Stein,ale jesli nie to polecam;P Mana byl 'patronem' tego zespolu :D b. fajna elektroniczna muzyka :) dla mnie suuuper :)

btw. o! jakie ładne;P :D http://www.allegro.pl/item98723244_2_na ... mois_.html
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”