Gotyk & Metal

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Gotyk & Metal

Post autor: Garnet »

no wiec zakladam ten temat:]
..jak juz pewnie wiecie muzyka gotycka jest ma najwieksza pasja...nie bede tutaj zachecac do sluchania takiej muzyki tylko po prostu wypisze to i owo...
chetnie podziele sie uwagami z osobami w temacie ;]
nio wiec co do zespolow...-Diary of Dreams(przepiekna muzyka...to co tworzy Adrian,to piekno samo w sobie...),ojcowie gotyku czyli Sisters of Mercy i Bauhaus oraz tworcy muzyki zimnofalowej The Cure...jak i Joy Division oraz Fields of Nephilim ktorzy wplyneli na rozwoj tej muzyki..pozniej niepowtarzalna mzuyka Lacrimosy...oprocz DoD to z darkwave-Deine Lakaien,L'Ame Immortelle,Das Ich,Terminal Choice,Wumpscut,Wolfsheim...przy tym mroczna muzyka Type O Negative...black ambient ritual w wykonaniu Sui Generis Umbra...czy rock gotycki grany przez The 69 Eyes,Dreams of Sanity,Clan of Xymox,Nosferatu,Dead Can Dance,Love Like Blood,Incubus Succubus,London After Midnight,..czeski XIII Stoleti...nie pogardze tez ebm,neo goth,czy synt gothem...pozniej poczatkowa dzialalnosc Theatre of Tragedy-goth-metal...jak i idacych ich sladem Tristania...metal typu Therion czy Paradise Lost...i dalej juz leci-Apocalyptica,Nine Inch Nails,Marylin Manson,Rammstein,Theatres of Vampires,Tiamat,My Dying Bride,Anathema,i wiele wiele innych :]]

heh wiem wiem nie ma to jak czytanie czegos czego sie nie zna :P
chetnie pogadam na temat wyzej wymienionej muzy ;]
:wink:

may goth bless you :]
Ostatnio zmieniony śr 31 sie, 2005 10:27 przez Garnet, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ramalash

Post autor: ramalash »

garnet a mozesz podac utwur jakiegos fajnego utworu to sobie przeslucham ^^
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

utwur jakiegos fajnego utworu
heh :wink: ...no ale pomijajac to :]

ale cio chce zaznaczyc taka muzyka niesttey nie jest dl kazdego..trzeba po prostu ja rozumiec..no ale prosze bardzo :) (po prostu od razu chcialam to napisac:])
polecilabym zespol ktory uwielbiam a mianowicie Diary of Dreams..heh trudno tutaj wybrac jakies naj no ale z tych ktore sa na stronach...
http://www.diary-of-dreams.mtl.pl/ dzial muzyka-z tej stronki polecilabym-But the wind was stronger,Stimulation
http://www.zeus.pl/ventrue1/index.html -podobnie dzial muzyka-Luna(-tic)-uwielbiam ta piosenke...poza tym rownie piekne She and her darkness
http://www.music.gothic.ru/main_e.htm gothic mp3-stad The Curse i Chemicals na przyklad:]
no ale najbardziej z tych podchodza mi-jak pisalam- Luna(-tic) i She and her darkness :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Re: Gotyk & Metal

Post autor: Madtrax »

garnet pisze:heh Mad jzu napewno ma dosyc mojego marudzenia na ten temat :lol: )
:wink:
nic z tych rzeczy kotq, a wrecz przeciwnie :] - do tego dowiedzialem sie jak malo wiem na ten temat :D . Nio moze znowu nie tak malo - orientuje sie :P
jurer

Post autor: jurer »

ramalash ja ci moge podac
Cradle od Filth - Hallowed be thy name (a najlepsze jest to jak krzyczy mother fuckers :D ) :twisted:

albo Cradle of Filth (CoF w skrocie) - Dracula Nosferatu, Fear of the dark, gothic Romanse i wiele wiele innych :D :P
jurer

Post autor: jurer »

a co sciagneles i ci nie przypadlo do gustu (aaa no tak przecie dawalem ci plyte sorx :P )

hiehe :D fajna muza co kcesz :P hie :D ale to twoj wybor :P
jurer

Post autor: jurer »

niom, ale nadal slucham tych co zgapilem :P kazdy ma swoj styl.... a wczesneij ty miales stalke wiec ty miales fajne pisoenki to jak tu nie zgapiac?? :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nic z tych rzeczy kotq, a wrecz przeciwnie :] - do tego dowiedzialem sie jak malo wiem na ten temat . Nio moze znowu nie tak malo - orientuje sie
sie ciesze:] ..co do dalszej wypoiwedzi-skromnosci nigdy nie za duzo ;)
to ja juz podzienkuje
rozumiem ze to bylo o kredkach

Jurer lubisz takie klimaty to mozesz posluchac sobie www.theatres-des-vampires.com ....mozesz teez sobie posluchac Dzieciakow (tj.Children of Bodom)albo od razu lepiej przerzruc sie na Dimmu Borgir :D :D (heh moj kumpel kiedys przy tym usnal,jego stara wchodzi i ^@$^#^#..hieh ;) )

heh ostatnio tak przegladalam texty cradle i nawet jakies wzmianki tam o mej idolce byly ;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
jurer

Post autor: jurer »

tj.Children of Bodom)
heh kissing the shadows wygrywa :D dobra graja muze :D heihei :D znam znam :D a co do tych
Dimmu Borgir
to spoko sciagne przesklucham zobacze
a zasypiam ostatnio przy fear of the dark kredek :D a pozneij w nocy mama nie moze spac i przychodzi i wylacza jak ja spie :D :P
ach theatres-des-vampires sciagne i sie wypowiem :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

i jak tam Teatr Vampirkow? ;] (qrde szukam i szukam wiecej ich mp3...)
a pozneij w nocy mama nie moze spac i przychodzi i wylacza jak ja spie
to wczesnie idziesz spac :D no chyba ze mama Ci to nad ranem wylacza ;]

btw.Adrian i jego muza rox!!!:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
jurer

Post autor: jurer »

i jak tam Teatr Vampirkow? ;] (qrde szukam i szukam wiecej ich mp3...)
no fajny fajny ale mam 2 piosenki :D ale fajne sa :D :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

to fajnie ;] 'lilith martyr' 'tenebra dentro' 'dominions' sa swietne :] (moze zaniedlugo bede miec ich orginalna plytke ;])
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
jurer

Post autor: jurer »

:O to fajnie :D mnie narazie nie stac wydalem na sprzet grajacy muzyke :D hei :D :P ale dobrze lupie :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nio ja kolekcjonuje teraz plytki orginalne na ile mi to pozwala :] (kiedys gry teraz cd-eki)

btw jakby cio znalazlam jedna nowa mp3 Vampirkow here http://www.geocities.com/Broadway/Stage/3462/

a tak wogole mzoe to nie do metalu no ale nalezy mu sie...
Kurt R.I.P. [']
............
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
jurer

Post autor: jurer »

no on to jush dawno :D a szkoda choc za sluszna sprawe popelnil samobojstwo i teraz jego dziennik (z chcecia bym kupil) choc ich muzyka jest leciuuutka ale nalezy mu sie masz racje :D
fenx :D patrz jacy chojni dali jedna piosenke z ich najnowszej plytki :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”