Gotyk & Metal

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

szkoda choc za sluszna sprawe popelnil samobojstwo
ja obstaje przy wersji ze jednak KTOS mu w tym pomogl...
patrz jacy chojni dali jedna piosenke z ich najnowszej plytki
heh teraz to jzu nie jest najnowsza..widac ze czesto maja aktualizacje :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
jurer

Post autor: jurer »

niom :D ale stronka fajna :D fajny klimacik :D :] szczegolnie to menu po lewej :D w tle taki obrazek :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nio dzisiaj sobie obejrzalam dvd 'Oczek'..ciekawa jestem tej plytki TdV..

hmm..2 GB zwolnilam na dysku moze jakies nowe mp3 posciagamy :>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Skoro mowa o Metalu to i ja wrzuce swoje 3 grosze Polecam DREAM THEATER - Metal progresywny jak by ktos pytał.
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

erotomania calkiem calkiem jest :]

ja Wam polecam Sui Generis Umbre....tutaj sie przekonacie co to znaczy pojecie muzyka :D

o spolce Adriana jzu chyba nie musze wspominac:P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Taaa ten zespol to ma faze :lol: - nie ma to jak "szatanska" muzyka :)
jurer

Post autor: jurer »

to co kiedys garnet mowila Dimmu Borgir :D to tesh fajna muza ;] hie :] i ostatnio nawet fajna piosenke KOrn wypuscil :] Right Now co jak co mi sie podoba :D :P
Auron

Post autor: Auron »

Fakt, Dimmu ma super kawaleczki, szczegolnie Mourning Palace, Spellbound czy Succubus in Rapture są spoko.

Moim skromnym zdaniem dobry metal graja Rammstein (tu genialny Mutter czy Halleluja), Ozzy z Black Sabbath (niezapominalny Paranoid), oczywiscie Metallica (np. bajeczna Nothing Else Matters, czy z tych nowszych ostry Frantic), a z gotykowych - Nightwish z Wismasher'em rządzi. Albo, na wyciszenie klimatyczne nagrania Enigmy (Gravity of Love, Mea Culpa)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nie ma to jak "szatanska" muzyka
kumpel to okreslil-czyste diabelstwo :]
ostatnio nawet fajna piosenke KOrn wypuscil :] Right Now co jak co mi sie podoba
eee...to juz raczej jakis czas temu,przy okazji wypuszczenia ich nowej plyty,teraz singlem ktory promuje ta plyte jest 'ya all want a single' <fajny jest teledysk do right now>
Nightwish z Wismasher'em rządzi
to jest power metal...a nie gotyk<ech czetso to mylone jest> owszem moga tracac gotykiem w tekstach ale muza to metal
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Auron

Post autor: Auron »

ok, moja niewiedza, dz za sprostowanie... :wink:
jurer

Post autor: jurer »

eee...to juz raczej jakis czas temu,przy okazji wypuszczenia ich nowej plyty,teraz singlem ktory promuje ta plyte jest 'ya all want a single' <fajny jest teledysk do right now>
pomyliklo mi sie wlasnie :] chodzilo mi wlasnie o Y'all want a Single :] a right now no taki fajny kolorwy ;] a do Y'all want a Single widzialas?? tesh dobry :] wchodza do sklepu i rozwalaja wszystko ;]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ok, moja niewiedza, dz za sprostowanie...
:wink:
a do Y'all want a Single widzialas??
widzialam,nio i jaki pouczajacy jest ;]
ja dzisaj dorwalam w swoje lapki plytke 'bauhaus-live' a tak to pol popouldnia przy DoD ..wiem ze sasiedzi za to mnei kochaja ze moga posluchac tej muzyczki :]

a czekacie na jakies plytki? ja czekam ofkoz na nowa Diary of Dreams (ma bcy w maju-tzrymma Adrian za slowo:]),Cure,Nightwish(jeszcze pewno inne ktore wylecialy mi z glowy)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Ja czekam na Lennego, 18 maja ma wyjsc :D - i musze sie skapnac co ze Stingusiem i dorwac DVD na allegro ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

to do gotyku czy metalu? :] (hieh u mnie w bibliotece sa 2 dvd jego do wpozyczenia:])
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Hehe wiedzialem, ze sie przyczepisz :] - nie pisalas, ze plytki mialby byc konkretnego gatunku tylko czy czekamy na cos, wiec... :]

Dwie plytki, a Ty korzystac nie potrafisz(nie chcesz :D ) echhhh :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”